lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

10 paź 2009, 21:02

Kalliope, dziekujemy za cieple slowa..
takie wsparcie kobiet po przejsciach i tych ktore doswiadczyly cudu sa bardzo nam pomocne i potrzebne

dzieki--jesli masz ochote i mozliwosc to zagladaj do nas czesciej

czesc wam tak wogole bo nawet sie nie przywitalam...

Tynusz bardzo mi przykro-kurcze nawet nie wiem co napisac...
znam to koszmarnie uczucie rozczarowania...
ale nadal trzymam kciuki i nie bede puszczala az do skutku :ico_sorki: :ico_sorki:

magdalena1981 mam nadzieje ze przedluza ci umowe o prace :ico_sorki: :ico_sorki: a co do odstawienia tabletek to mozesz odstawic juz teraz ale ja bym proponowala odczekac minimum miesiac przed starankam.
Przed Dominisia zazywalam tabletki ale zrobilam przerwe 3 mies i zaszlam za 2 podejsciem.
mowia ze teraz dawka hormonow jest taka malutka.ze nie ma wplywu na ciaze-ale czesto zdarzaja sie przez to blizniaki :-)

Jenny dlaczego mialabys sie nie zalapac na macierzynski?????????????

ja mam umowe do stycznia 2010.umowe mi automatycznie przedluzaja do dnia porodu a potem mimo ze nie pracuje juz ale ZUS wyplaca mi macierzyskie.potem niestety bezrobocie :ico_oczko: :ico_noniewiem:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

10 paź 2009, 23:23

witajcie kochane :ico_oczko:

niestety prawdopodobnie mi umowy nie przedłuży kierowniczka powiedziała,ze da mi znac do 15-tego każdy co do niej przychodzi to od razu mówi czy przedłuzy czy nie a mnie chyba cos nie lubi...robie wszystko co do mnie nalezy wszystko umiem nie kłuce sie z nikim siedze cicho a ta franca nie wie czy mi przedłuzyc umowe :ico_placzek: dziewczyny jak Boga kocham załamie sie bardzo powaznie bo mój zegar tak zaczoł cykac ,ze o niczym innym nie mysle jak o starankach i dzidzi...zawali sie mój swiat totalnie bo ruszyc z miejsca nie będziemy mogli,bo bede musiała od nowa zaczynac gdzie indziej prace i od nowa 3 miesiace :ico_sorki: co robic :ico_placzek: :ico_placzek:
noi niestety przez to musze jeszcze ten jeden jedyny cykl brac tabletki ,ale jeszcze 19 tabletek i zegnam sie z nimi na dobre :ico_sorki:
Tynusz1, kochana wiem co czujesz bardzo mi przykro zrób te hormonki i zobaczymy..ja tez bedę robiła :ico_oczko:
lidziasc, dziekuje,ze mi to uswiadomiłas..ale czasem po odstawieniu tabletek kobiety zachodza w ciaże i jest wszystko dobrze zobaczymy :ico_oczko: ze mna tak hop siup nie bedzie bo jak sie starałam w tamtym roku 4 miesiace i widzisz ze w ciazy nie jestem a tabletki brałam ok 4 lat a odstawiłam miesiac wczesniej :ico_oczko: no ale jak piszesz ryzyko ciazy blixniaczej niestety jest :ico_noniewiem:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

11 paź 2009, 11:04

magdalena1981, to jakaś nienormalna ta kierowniczka, powinna od razu powiedzieć, to byś sobie wcześnej nowej pracy szukała. ;/

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

11 paź 2009, 12:18

Cześc kobitki!!!!
Kalliope, super że ci sie odało,twoja historia napawa optymizmem,że jednak sie udaje,to doda siły innym dziewczynom,które starają sie o dzidziusia,ja też swojego skarba straciłam w maju tego roku,było cięzko ,bardzo ciężko,teraz ,wiem że to dopiero poczatek,ale wierze że sie uda,nosze mój mały cud pod serduszkiem :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
magdalena1981, no tak to juz jest z tymi pracodawcami,ja sie wole nie wypowadac na ten temat i nie tracic nerwów,bo tez z nimi swoje przeszłam :ico_oczko:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

11 paź 2009, 19:05

Madziu mam nadzieje ze kierowniczka cie doceni i przedluzy umowe--wszystko bedzie dobrze zobaczysz

aga216, widze ze masz nową fotusie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

11 paź 2009, 19:34

hejka dziewczyny, co slychac u was?

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

12 paź 2009, 08:40

hej
znowu poniedzialek i odliczanie do weekendu...
echhhhh
pogoda do bani-nic tylko spac :ico_spanko:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

12 paź 2009, 08:54

Witam was wszystkie
U mnie jakos pomału leci w weekend szkoła i nie miałam czasu zajrzeć ale postaram sie zaglsdac w tygodniu :ico_haha_02: no i jak zwykle jestem po nocy i ide spać
pozdrowionka

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

12 paź 2009, 09:05

Ja tez sie witam z :ico_kawa: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

12 paź 2009, 09:17

ja dalej w pizamie..nastawilam pranie wiec jest jakis postep :ico_oczko:

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości