ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

08 mar 2007, 16:39

Ela musze sie odchudzic przed latem,bo az wstyd,daleko mi do mojej figury sprzed ciazy :ico_placzek:
Co do avatarka,to musisz miec napisane 10 postow,i wtedy sie wyswietli z tego co pamietam.. :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

08 mar 2007, 16:51

Dziewczyny co do mojego synka to lekarz powiedzial ze to na 100% egzema poniewaz jak mowil pracowal w klinice chorob skory, a co do uczulenia na mleczko to watpie bo po urodzeniu go n im dokarmialam a juz ponad miesiac pije tylko to. A co myslicie i mleku Hipp organic? Moze jest zdrowsze? juz sama nie wiem :ico_olaboga:

Melisa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:56

08 mar 2007, 16:55

hej dziewczynki :)
w dniu kobiet najlepsze zyczenia :)
do mnie tez przyjezdza mamcia 8 kwietnia i tatko 22 kwietnia a wyjezdzaja 5-10maja
:( szkoda ze tak krutko. przyzwyczailyscie sie juz do nowego forum??

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

08 mar 2007, 17:01

ilonakk9 pisze:Co do avatarka,to musisz miec napisane 10 postow,i wtedy sie wyswietli z tego co pamietam..

a skad ty wiesz takie rzeczy?gdzies o tym pisza :ico_oczko: :-D ,bo ja to nie bardzo szperam po forum,mam trzy tematy na ktorych sie udzielam i tyle :ico_wstydzioch:
Emilka ja kiedys sie pytalam hv jakie mleko proponuje zebym podawala to powiedziala ze aptamil,mysle ze wszystkie sa takie same tylko roznia sie nazwa.
zobacz jaki sklad i ile kcal jest na Hipp a ile na Aptamil i porownaj sobie.
wiesz ja wczoraj kupilam mydlo oilatum i dzisiaj mam odebrac krem.popierwszej kapieli nic nie moge zabardzo powiedziec,ale pozostawia na skorze jakas powloczke ochronna.

a te forum chyba ma cos zle z liczeniem, bo ja juz chyba napisalam 10 postow a pokazuje ze mam 7.oszukuja :-D :ico_nienie:

[ Dodano: 2007-03-08 ]
aaaaaaaaaa bym zapomniala :

[hide]Wszystkiego naj naj naj kobitki z okazji naszego dnia.
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :723: [/hide]

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

08 mar 2007, 17:09

Emilkawiem,ze takie mleko jak Hipp jest,ale nie znam nikogo,kto by je podawal... :ico_noniewiem: ja tez mysle,ze te mleka duzo sie od siebie nie roznia,tylko nazwami,ja od poczatku daje Sma..
Elaa o avatarki wyszpiegowal na watku o problemach,te forum adminowskie..czyjakos tak.. :-D
melisaTobie tez zyczonka z okazji dnia kobiet :ico_prezent: i caluski dla dzidziusia..
ja teraz zmykam juz do szpitala,bo pozniej bede musiala 5 bieg zarzucic i z jezorem po pas wpadne na wizyte... :-D
papapa

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

08 mar 2007, 17:12

melisa witaj :-D
Ilonka jak wrocisz od lekarza to napisz czy wszystko ok.

kobitki co robicie,bo nudze sie :ico_haha_01:
mojej synowej cos dawno nie bylo :ico_olaboga: chyba jej mamuska gdzies zabalowala :-D :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

08 mar 2007, 17:17

Fela co do avatarka pewnie zrobilas ten sam blad co ja. Zdjecie wkleilas w ostatniej linijce Panel kontrolny zdjęcia w twoim profilu a to trzeba wczesniej Panel kontrolny Avatarów

takie troche mylące.

[ Dodano: 2007-03-08 ]
Fela a synowej rzeczywiscie twojej nie ma, jeszcze sie nawet nie zarejestrowala na nowym forum.
Ilonka nie glodz sie tak. Ja ostatnio tez zauwazylam ze mnostwo slodyczy pochlaniam. A co do napisu gluten free to sie coraz bardziej ciesze ze firmy sie rozwijają i zaczynają dbać o klienta. Może za pare lat i do polski to wejdzie. Na razie od 2007 wszedł wymóg że muszą być wszystkie skłądniki napisane (kiedys można było ukryć 10%) wiec powinni napisac ze jest gluten jesli jest. A jesli nic nie napisali to znaczy ze go nie ma. I firmy boją sie teraz spraw od ludzi na diecie bezglutenowej i praktycznie wszedzie pisza ze produkt moze zawierac sladowe ilosci glutenu. Ja najbardziej tesknie za czekoladą milką. Bo teraz to mogę tylko lindt i nestle. Tez dobre ale milka najlpesza.
Emilka podobno dziala ta dieta kapusciana, trzymamy kciuki by podzialala.

[ Dodano: 2007-03-08 ]
A propo dnia kobiet wejdzcie na tą stronę
http://www.callme.nm.ru/ i wpiszcie swoje imie, naprawde warto.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

08 mar 2007, 18:24

czesc dziewczyny...wszystkiego najepszego,ja jeste dzis padnieta,bo nie moglam spac i dopiero z pracy,wiec pewnie dzis szybko usne...i kolezanka mnie zmartwila,ze mam twardy brzuch i ze to niedobrze :ico_olaboga: ale midwife nic nie powiedziala,a ten brzuch mam taki od poczatku...wiec chyba cos by powiedziala?jak myslicie?

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

08 mar 2007, 18:58

lucy jesli masz twardy ciagle i od poczatku, midwife nic nie mowi to pewnie jest ok :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
edyta82
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:57

08 mar 2007, 19:08

Witajcie dziewczyny!!!
Wszystkiego najslodszego z okazji Dnia Kobiet :ico_prezent:
Niestety nie potrafie sie cieszyc z dzisiejszego dnia. Wczoraj bylam z synkiem na szczepieniu i dzisiaj :ico_chory: Ma podwyzszona temperature, lekka biegunke, no i zaczyna mi kaszlec. A ten kaszelek to zalapal pewnie ode mnie, bo mnie cos lapie, jakies cholerstwo :ico_chory: Ostatnio chora bylam kawal czasu przed ciaza jeszcze, a teraz wiosenka idzie a ja chra :ico_placzek: Moja choroba to jeszcze pryszcz ale moj synus znowu sie pochorowal i to znowu po szczepieniu. Te szczepienia to mi juz bokiem wychodza :ico_zdrowko: Poszlam dzisiaj do apteki i poprosilam cos dla synka, no i dala mi jakis syropek. No i mowie jej, ze synek prawdopodobnie zalapal to ode mnie i mowie jej zeby mi tez cos poradzila a ona na mnie patrzy i mowi ze nic dla mnie nie ma bo ja na chora nie wygladam :651: mysle sobie co za wstretne babsko, no i mowie, ze ma mi cos natychmiast dac, no i rzucial sie jakims syropkiem, a ja dorzucilam sobie jeszcze strepsils na gardelko, no mowie wam parodia. :ico_olaboga:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość