Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

18 paź 2009, 01:07

Dobry wieczór:)

Jest już bardzo późno ale wskoczyłam Was troszkę poczytać :-D Miałam dziś bardzo zajęty dzionek a wieczorem goście :-)

Jagodka24 ja mam teraz podobny brzusio :ico_brawa_01: Oby rosły nam zdrowo :ico_ciezarowka:

Sylwia dobrze Cię czytać :) Odpoczywaj po podróży, na pewno stęskniłaś się za mężem :-D

Pewnie śnicie już wszystkie kolorowo....dobranoc :ico_ciezarowka:

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

18 paź 2009, 02:50

nie wszystkie śnią ............. wQQ mnie mąż i jestem zła !!!!!!!!! :ico_zly:
nie dośc ,że mnie WQQ to jeszcze spać nie mogę przez niego :-/

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

18 paź 2009, 12:14

hej!
Blask, o co poszło? no kobieto, musiało być ostro jak nie śpisz pół nocy przez niego.... :ico_pocieszyciel: Życie..............

o, u mnie dziś 19tydzień stuknął, więc może sobie uwiecznię brzuszysko...ale wieczorem to ono będzie 2razy większe niż teraz, hahaha
jak tam dziś humorki? u mnie mimo fajnej pogody średnio....wszystko mnie denerwuje...potrzebuję jednego dnia spokoju......................i może się to uda, bo J przejął stery nad Haniuchą..

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

18 paź 2009, 13:57

a wszystko przez głupie gadanie,.......
potem doszło wiele nie miłych zdań........o maleństwie :ico_placzek: :ico_zly:
ze on nie przyznaje się do tego ,że będzie tatą , np przed znajomymi :ico_placzek: co mnie zabolało ..ect.........

Nie spałam prawie całą noc .... rano mnie przepraszał...zrobił śniadanie... jest milusi..
al to tak jakby się nas wstydził , boli jak cholera........
ajjj sorka za te smuty........ :ico_placzek: :ico_placzek:

:(

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

18 paź 2009, 14:00

Blask, ale przepraszam jak to nie mówi???????????
bez sensu
a co to dziecko to dla was zaskoczenie?
nie planowane?

a może on sie boi zapeszyć
wiesz faceci tez mają swoje jazdy

[ Dodano: 2009-10-18, 14:02 ]
ja wam powiem ze u nas to ja raczej sie tym nie chwale
bo wiecie jak to jest
jagoda mała jest ja nie pracuje
ludzie w dzisiejszych czasach dziwnie patrzą na kobiete ktora chce mieć szybko drugie dziecko

moja sąsiadka mi nawet powiedziala "nie martw sie wychowasz" :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_puknij: debilizm

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

18 paź 2009, 14:16

jagodka24, chciane i wyczekiwane !!!!!!!!
Właśnie dlatego tak boli ...............

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

18 paź 2009, 14:20

Dzień dobry :ico_sorki:

Blask Kochana nie martw się :ico_olaboga: Jak mnie mąż czasami wkurzy to się na nim wyżyję... bo on jest sam, a my jesteśmy we dwie :ico_ciezarowka: Mamy przewagę!

Chociaż dziwi mnie, że nie chwali się nikomu dzidzią, bo mojego musiałam sama hamować bo ledwie mu powiedziałam że będzie tatą to wszyscy kumple już wiedzieli i chyba cały zakład pracy... ale w sumie to miłe :-D
Ze mną było podobnie jak pisze Jagodka24... Ja bałam się że zapeszę, że coś się złego stanie i co ja im wtedy powiem :ico_puknij:
Teraz jak brzusio jest widoczny to już nawet mówić nie muszę :ico_brawa_01:

Właśnie upiekłam mężowi jabłecznik z bitą śmietaną... niech zabierze jutro do pracy do kawy imieninowej :ico_tort:

Życzę miłej niedzieli ...
Elka... mężowi na pewno jest teraz głupio za wczorajsze zachowanie!
Głowa do góry :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

18 paź 2009, 14:33

Blask, trzymaj się...No dziwnie się ten mąż Twój zachowuje....ale pewnie ma jakieś powody...? oni są dziwni, nie lubią mówić o swoich uczuciach....więc my to przeżywamy, a po nich spływa jak po kaczce....
jagodka24, no racja, dziwnie ludzie patrzą jak ktoś chce mieć dzieci....bo teraz to patologia się rozmnaża, a normalni ludzie harują od blasku do zmroku jak pieprzone szczury...i jak ktoś robi inaczej to zaraz jest widowiskiem
Qanchita, mmmmmmmmmmmmmmm....jabłecznik tez mi się marzy....

ja jakaś jestem nadal nie w sosie....
nie mogę znaleźć notesu jeszcze z poprzedniej :ico_ciezarowka: gdzie miałam wszystko spisane co kupić itp...i teraz jak bez ręki się czuję... :ico_haha_01:
jak młoda wstanie to może pojedziemy do cioci na kawusię, bo w domu z nią nie wytrzymam dzis..............
miłego dnia!

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

18 paź 2009, 16:56

Blask tulę mocno,ale rzymknij na to oko. Moze przerasta go ta sytuacja,musi sie z tym oswoić :) przejdzie mu zobaczysz. Jak tylko urodzisz to bedzie dumny ak paw chodzić :) Główka do góry i nie stresuj sie kochana.

Myślałam ,ze jak wroce z PL to przytyjea tu schudłam hehehe przytyłam 5kg od poczatku. Przez choróbska schudłam ...

Miłej niedzieli :ico_ciezarowka:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

18 paź 2009, 20:16

witam w niedziele

od wczoraj nie mam rzadnych objawow brak wymiotow i juz mnie piersi mnie nie bola :( nie wiem co sie dzieje a dopiero w czwartek ide do lekarza boje sie:(

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość