Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

25 paź 2009, 20:13

wisnia3006, spokojnie ruchy możesz poczuć dopiero ok 22t
to pierwsza ciąza więc sie nie dziw
ja jeszcze uważam że nie czuje tak naprawde ruchów

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

25 paź 2009, 20:34

Witam
normalnie mam dość wymioty mi wróciły na przemian ze zgagą, mam dość
Sylwia u nas Lenka, a to, że moda to ja to zlewam, na Wiktorie i Julki też moda :ico_oczko:
Hormiga witaj :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

25 paź 2009, 20:56

hej!
Sylwia no wiesz...nas się nie powinnaś radzić, bo każdy ma inny gust....dla mnie Lena zrobiło się zbyt popularne, na każdym rogu Lena.....zresztą..........Wiktorii też dużo jest....i mi na przykład nie specjalnie te imiona leżą...także musisz się kierować swoim gustem kochana!
jagodka24, dzięki! a wiesz, że na ebayu można z Niemiec za 100euro kupić używany cały zestaw! :ico_szoking:
hormiga to nad czym się zastanawiasz? ja z Hanią już od 5miesiąca byłam na zwolnieniu! korzystaj póki możesz, odpoczywaj, ciesz się, bo potem już ine będzie takiej szansy!!!

u nas spokoja w sumie niedziela...niestety pogoda siadła i mżawka po południu...ale ....dzień minął prawie i jutro kolejny tydzień walki

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

25 paź 2009, 21:01

zborra, a Ty kiedy wybierasz się na L4 ????
z tym zestawem za 100 ojro :ico_haha_01: to mnie zaskoczyłaś :ico_szoking:
ja używki widziała najtańsze tak koło 600 zł i więcej ....
ooo a u Ciebie to już 20 tc , ale ten czas leci :):

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

25 paź 2009, 21:13

wiśnia ja też najpierw czułam same bulgoty, to było pod koniec 17 tyg, tzn chyba 17 tydz i 5 dni czy jakoś tak. Ale spokojnie, masz czas, mnie lekarz też uspokajał, że nawet do 22 tyg niektóre kobiety nie czują...

zborra, gratulacje - połowa ciązy czyli 20 tydzień!!!! A z tym zwolnieniem to wiem, że masz rację i właśnie rozważam, może po USG połówkowym pójdę, w sumie lekarz mi to nawet sugerował, tylko boję się że zwraiuję w domu, dobrze że jest pies, bo mój mąz dużo pracuje

riterka ja też się nie przejmuję tym że wybrałam popularne imię - co drugi teraz chłopiec to Tymek, ale mi się podoba, mężowi tez i to najważniejsze, a gdyby była dziewczynka to też bym wzięła Lenka - śliczne imię! :-D

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

25 paź 2009, 22:56

Dobry wieczór :)

Wiśnia z tymi rozstępami kiepska sprawa :ico_zly: Sama mam sporo po moich wahaniach wagowych :ico_zly:
Teraz tak się skupiłam na brzusiu żeby nie popękał że zapomniałam o pośladkach i już kilka małych świeżynek zauważyłam! Całe szczęście w takim miejscy że pod kostiumem schowam... ale o "pstringach" zapomnij !
Ja cały czas używam oliwki w żelu.

Widzę że moda na Lenki i Tymki :-D Też synuś miał mieć takie imię ale skoro będzie kobietka to wyszło inaczej :ico_brawa_01:

Hormiga
ja idę na L4 od środy! Boję się troszkę tego nadmiaru czasu no i że w firmie o mnie zapomną :ico_wstydzioch:
Ale "trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść ..."

Kolorowych snów wszystkim :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

25 paź 2009, 23:15

Dziękuje za wasze zdanie co do Lenki :) Chciałam znacwasze zdanie inaczej nie pytałabym. U Nas nie ma zadnej lenki ani w okolicy ani w miescie.Chyba,ze po czasie sie okaze,ze sa ale jak narazie zadnej nie znam ,o zadnej nie słyszałam.
Narazie debatujemy,ja szukam jeszcze innych imion,ale wszystkie wydaja sie ,,modne,, zobaczymy jak narazie córeczka bezimienna:)

Dobranoc,do jutra.

Przepraszam,ze dzis tak haotycznie pisze,ale jutro nadrobie zaleglosci.

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

25 paź 2009, 23:31

Blask, no ja na zwolnienie się nie wybieram...pracuję teraz u siebie...więc będę pracować aż urodzę w miejscu pracy, hahahaha
no poważnie, na ebauy pełno takich ogłoszeń, niby 16ofert a cena 80euro! szok co?
hormiga, nie zwariujesz! ja się dobrze czułam domu...spokój, spacerki, tv, komp...szukałam sobie rzeczy do kupienia, robiłam listy zakupów...oglądałam w necie co trzeba...a potem już kupowałam, prałam itp...było zajęcie. zresztą baba w domu zawze ma co robić!
sylwia.uk, no tak...u Was pewnie inne imiona są na topie....ważne , ze Wam się podoba!!!

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

26 paź 2009, 09:28

Witam z goraca :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

ja juz dawno wybralam imie dla dziewczynki zanim jeszcze w ciazy nie bylam.Zuzia to tez pospolite imie ale badzo mi sie podoba ostatnio naszlo mnie na karolinke jeszcze a jak chlopczyk to hmm moze Igor albo Wiktor

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

26 paź 2009, 09:48

zborra, aaaa nie wiedziałam ,że z Ciebie bisnes z łomem :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_oczko:
Ja jestem na L4 niestety i jeszcze żyje , pod blokiem mam las i psa w domu więc się nie nudzę , w domu zawsze coś się znajdzie do roboty :ico_oczko:

Qanchita, co do rozstępu niestety ja posiadam na brzuchu - po moich wachaniach wagi :ico_wstydzioch: :(

riterka, współczuję ewolucji żołądkowych ... oj ty biedna ...

Buziaki w :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość