Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

29 paź 2009, 19:57

lidziasc, dobrze ze wszystko ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a wozek :ico_szoking: :ico_szoking: ja pikole za jaka kase i jaki ciezki :ico_szoking:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

29 paź 2009, 20:02

tibby 5 miesiac zaczyna sie od 18 tyg dla tego suwaczka

powiem wam dziewuszki ze ludzie kupuja takie wozku. moja kuzynka pracuje w sklepie w dino i mowi ze duzo sie sprzedaje takiech wozkow. one sa podobno do tych co ksiezna dajana miala. ale powiem mam szczerze ze sa ochydne

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

29 paź 2009, 20:24

ie kupuja takie wozku.
bo maja kasiore i niewiedza na co wydawac :ico_noniewiem:

Alkasbir
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2115
Rejestracja: 01 cze 2009, 18:46

29 paź 2009, 20:38

bo maja kasiore i niewiedza na co wydawac
albo jedni przez drugich chcą udowodnić, że sa oryginalni... hi hihi, a my mamy sie przynajmniej z czego pośmiać. :ico_brawa_01:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

29 paź 2009, 21:13

my mamy sie przynajmniej z czego pośmiać
No tak :-)

ale nawet jak bysmy mialy tyle kasy to nie kupilabym takiego wozka..za ta kase mam nie taki zly samochod

Alkasbir
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2115
Rejestracja: 01 cze 2009, 18:46

29 paź 2009, 21:17

za ta kase mam nie taki zly samochod
i podejrzewam, że sam jeździ. :-D a nie pchać ponad 30 kg... :ico_noniewiem:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

29 paź 2009, 22:51

hej kochane lidziasc, super ze wszystko dobrze z dzidzia :ico_brawa_01: zreszta nie moglo byc inaczej :ico_oczko: szkoda tylko ze nie pokazala co ma miedzy nogami :ico_oczko:
kochane podoba mi sie takie lozeczko co myslicie ???
http://cgi.ebay.co.uk/Fisher-Price-3in1 ... 2ea8ac1d81

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

30 paź 2009, 09:19

SANDRUSIA)), łóżeczko extra ale ten kolor taki jakis dziwny ni to rozowy ni to łosoś taki brudny...

a tak wogole to witam was cieplutko

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

30 paź 2009, 09:55

Hej kobietki!

A ja zaliczylam juz wizyte u poloznej, jaka fajna babka!! Taka starsza ale zywa ;D;D;D Nastepne spotkanko w grudniu :ico_brawa_01: no i rozmawialismy z nia o porodzie , opowiadalismy wrazenia ze starego i ta babka taka super - zupelnie rozumiala nasze obawy, namawiala zeby urodzic w innym szpitalu niz Aalborg ze wzgledu na to ze w Thisted rocznie rodzi 700 kobietek a w Aalborg ponad 4500 wiec roznica jest spora, no i dlatego tez jest wiecej zmian w Aalborgu ( jada po 8 godzin ) , a w Thisted tylko dwie ( jada po 12 godzin ) . No i takze namawiala do porodu w wodzie i najlepiej na czworakach, ze jesli moj porod poszedl szybko to tez wiecej boli sie z tym wiaze wiec zeby je usmierzyc to wlasnie najbardziej polecala wode :ico_brawa_01: Ja sie w sumie na wode nastawialam zeszlym razem ale przeszlam dwa tygodnie po terminie i mi juz nie pozwolili ze wzgledu na mozliwe komplikacje. Tym razem mam nadzieje ze urodze predzej.
Przytylam 2 kilo waze teraz 55,5 - przed ciaza wazylam 47-49 ale w miesiac przed ciaza mialam czterotygodniowe wakacje w ktorych sie obrzeralam hihihi i przytylam do 52,7 wiec teraz mam jakies 3 kilo na plusie.

SANDRUSIA)), mi tez ten szarawy kolorek nie przypadl do gustu ale lozeczko fajowskie!!!

wozek wiecie dziewczyny, u nas ten wozek jest bardzo popularny, ja sama z A. sie nad nim zastanawialismy bo jest naprawde piekny, no ale jednak jest on bardziej przydatny jak ktos w miescie mieszka, my akurat nie zmiescilibysmy go do bagaznika wiec na ansze wiejskie drogi raczej jakis mniejszy wybierzemy. Ale powiem pam ze zupelnie inaczej patrze na ten wozek, moze to tez ze wzgledu ze w Danii wiekszosc ludzi stac na drozsze rzeczy - bo w Danii nie ma tak wielkiego podzialu na bogaczy i biednych, jest mniej tych bogaczy mniej tych biednych a najwiecej tych srednich - a ze wyplata tych srednich jest dosc wysoka wiec mniej sie zauwaza jak ktos ma cos drozszego. Wiekszosc osob stac na fajne wakacje na Majorce - niektorzy jada dwa razy w roku na wakacje, rowniez wiekszosc ma ladne zadbane domy, dobre meble, nowe samochody, wiec nie ma takiego w sumie zdziwienia jakby ktos szedl z takim wozkiem i wiedzial ile on kosztuje. Komentarze bylyby bardziej typu - jaki sliczny wozek! To nie jest tak ze ktos ma wiecej kaski to nie wie co z nia zrobic, przynajmniej nie tutaj. Jak ktos ma kaske to stac go na wiecej ale jest to tak normalne jak kupowanie chleba w sklepie, no po prostu sie kupuje, sie podziwia i tyle. O ile sie nie kradlo i nie grabowalo to dla mnie ok jest kogos stac na wiecej, przeciez na wszystko sie ciezko samemu pracuje.

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

30 paź 2009, 10:29

witam z rana
ale sie wyspalam spalam chyba 12 godzin. Maz poszedl do pracy a ja nie wiem co mam robic:(
W ogole sie zalamalam moja znajoma dala mnie na swiadka w swojej sprawie rozwodowej a spawa jest w marcu. nigdy nie bylam w sadzie i nawet nie wiem jak mam sie zachowac.

a no stawiam :ico_tort: :ico_tort: za 18 tydz

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Devinnut i 1 gość