Awatar użytkownika
nerowercia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 20 paź 2009, 13:43

30 paź 2009, 10:04

No ja wczoraj wzięłam ciepłą kąpiel no i jakoś pod wieczór koło 21 wszystko mijało fakt brzuch podolewał ale noc była spokojna. Ech a już myślałam :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

MonikaSko
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 20 mar 2009, 13:47

30 paź 2009, 10:19

Witajcie :-) stawiam :ico_kawa:
Mnie wczoraj też brzuchol jakoś tak dziwnie pobolewał podobnie w nocy ja kompletnie niemoge siedzieć bo to dziecko tak jakoś ułożone że albo jemu niewygodnie albo mnie ciśnie wogóle bardzo często brzuch robi mi sie twardy nie wiem czy tak ma być?trochu niewyspana jestem bo tradycyjnie wstawałam do Kacperka albo siku a o 5 słyszałam jak komórka dzwoni i mylałam że to moja a potem ciężko mi usnąć, masakra z tymi nockami a może być gorzej :ico_placzek:
Wczoraj jednak odpuściłam sobie te racuchy bo mnie leń ogarnął a dzisiaj tylko coś dla Kacperka ugotuje i mam wolne bo mąż je na mieście a wieczorem mi swojską kiełbase i wyroby przywiezie od mamy bo mnie ochota naszła na takie jedzenie a cały czas korzystam bo niewiadomo jak długo jeszcze bedzie można podjeść to czy owo. :-)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

30 paź 2009, 11:36

Pół dnia nie zaglądałam, a to 3 strony, ale już Was doczytałam:) wczoraj nie siadałam do kompa już bo w sumie przeleżałam od 17, a mąż trochę z Matim, trochę przy kompie.
Dziś ma już wolne. Pozmieniał mi pościel i pomył podłogi. Teraz wyrywają z młodym marchewkę w ogródku, to jeszcze ją umyję i pomrożę przed szpitalem.
Ja poodkurzałam, włączam pralkę za pralką i chłodzi się ciasto na skubańca, czy pleśniaka jak kto woli, a co tam zjemy jeszcze śliwek. Miałam już nie piec, ale Święto więc ktoś może podjechać. No i jutro wreszcie mam rodziców:)

Kilolek ciekawa sprawa z tą główką u Ciebie. Napisz jak coś się dowiesz. A może na 1 badaniu Ci źle zmierzyli? bo oni tam zaznaczają myszką i wiesz wystarczy, że milimetr się omsknie i już potem zły wynik.
To ja we wtorek wyślę mmska do Ciebie ze zdjęciem małej i krótkiego smska czy żyję;)

:ico_szoking: zostały mi 4 dni :ico_szoking:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

30 paź 2009, 12:27

Hej hej

A ja przed chwila wlasnie skonczylam buraki w sloiki robic, w calym domu az pachnie.

Co do skurczy to mi powiedzieli ze w 3 ciazy moge miec ich duzo wiecej , tych przepowiadajacych , no i prawda w pierwszej nie mialam w ogle przepowiadajacych , w drugiej miesiac przed porodem co tydzien, a teraz na prawde czesto sie pojawiaja i znikaja

A wie moze ktoras co u PaulinyS , bo dzis miala miec cesarke

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

30 paź 2009, 12:58

Ja mam, ja mam!!!
Dostałam jak byłam z malym na spacerze dlatego dopiero teraz piszę.
A więc sms od Paulinki:
"Urodziłam dzisiaj. Malutki waży 2950 i jest zdrowy. :-) na razie tyle wiem... ze mną jest ok znieczulenie już powoli puszcza"

[ Dodano: 2009-10-30, 12:06 ]
A co do spanie to ja jestem potwornie niewyspana. z resztą już od kilu dni. Nocami męczą mnie takie skurcze, ze za nic nie da się przy tym spać. Nieregularne ale bolesne potwornie, normalnie jak porodowe. A rano wszystko przechodzi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

30 paź 2009, 13:08

Witajcie
unas powoli chorobska zanika i mam nadzieje ze tak szybko niewroci :ico_sorki:

Wiki juz w poniedzialek do szkoly bo byli wczoraj z moim B w przychodni na kontroli i pediatra pwoiedziala ze moze juz pojsc
takze Wiki sie cieszy :-D :-D

maz ma zapalenie obustronne oskrzeli i przenioslo mu sie to na jakies oskrzeliki w plucach czy cos takiego :ico_olaboga: takze tez niezbyt fajnie
kazala mu przestac palic :ico_oczko:
ale jak to moj maz powiedzial ze nieprzestanie i tyle
niemam juz sily go namawiac na rzucenie

no ja zju tez powolutku wracam do zdrowka takjze jest dobrze :ico_oczko:
powiem wam szczerze ze ja juz przestalam myslec kiedy moje dziecko wyjdzie na swiat
bo co jakis skurcz to ja juz mysle ze to juz i se mysle ze im wiecej o tym mysle to jakos tak to moje dziecko bardzije chce zostac w tym brzuszku
i wiem ze bedzie po terminie napewno bo nic sie teraz nieedzieje cisza is pokoj
no trudno nic na sile
a tym ze chcialabym juz urodzic to tylko chodze i sie ostatnio wkurzalam ze kiedy i kiedy
a nic mi z tego nieprzyjdzie
a co do sasiadek i znajomych ktore na ulicy spotykaja i pytaja kiedy?i ze jeszcze chodze :ico_ciezarowka: to chyba jacys walnieci skoro widza ze chodze z brzuszkiem to wiadomo ze nieurodzilam
a maz jak chodzi na zakupy atkie ciezsze to babka codzien go pyta czy juz sie urodzilo :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: muwi ze juz go to tak wkurza ze :ico_zly: :ico_zly:
chorzy ludzie
nie my bedziemy chodzic jak slonice jeszcze przez rok :-D :-D

ja musze isc w poniedzialek do gina jesli nieurodze a napewno nie po zaswiadczenie ze mialam termin porodu wyznaczony na 01.11 bo do maciezynskiego potrzebuje zeby mi juz naliczali bo niedostane juz niestety L-4 takze bede jzu miec maciezynski :ico_placzek:
szkoda bo powinno byc jak sie dzidzia urodzi
a moj gin niechce mi juz dac L-4 i bylam z Zusie i sie pytalam i oni ze musze miec takie zaswiadczenie od gina
no to w poniedzielek musze isc do niego a moj maz \mowi ze niech mi lekarz sprawdzi czy mma tam rozwarcie czy nie a przeciez tego niezrobi zkoro do tej pory nierobil a po drugie niemam umowionej wizyty :ico_zly:
takze pewnie niezrobi i tak bede chodzic w niewiedzy :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Kilolek :ico_olaboga: :ico_olaboga: wspolczuje ci naprawde a moze mialas wczesniej zle wyliczony pomiar głowki :ico_noniewiem:
mam nadzieje ze dowiesz sie co dalje czy naturalnie czy cesarka cie czeka

siunia, fajnie ze twoj maz dostanie te dwa tygodnie wolnego i to jeszcze platnego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a co do skurczy to ja z Wiki tez ich niemialam tak jak teraz zadnych przepowiadajacych a teraz jakies tam mam
no modle sie tylko zebym sie niemeczyla tak jak z wiki 16h
moze teraz bedzie krocej :ico_oczko:
chłodzi się ciasto na skubańca, czy pleśniaka
oj mniam mniam pychotka tez bym zjadla jakiegos ciasta :ico_oczko: :ico_oczko:

a my w niedziele jedziemy na grob do tescia i moj B niechce zebym pojechala a ja bym pojechala bo chociaz troche sobie pochodze a on ze sie boi ze jeszcze zaczne tam rodzic heheh :-D
fajne miejsce tymbardzij ze termin na 01.11 :ico_oczko:

no zoabczymy jeszcze

MonikaSko, oj tez bym sobie zjadal taka kielbaske a najlepiej z cebulka na patelni usmazona
mnia mniam pychotka chyba sie skusze hehe

nerowercia, widze ze ty sie niecierpliwisz
ale mysle ze im bardzij o tym myslimy tym dluzej to trwa :ico_noniewiem:

no ciekwe co tam u Pauliny czy juz jest po??

ide sie troszke polozyc bo jestem jakas taka niewyspana :ico_spanko:

[ Dodano: 2009-10-30, 12:10 ]
Paulina moje ogromniaste gratulacje!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_dziecko: :ico_dziecko: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
super to juz druga z nas hehe
teraz kolej na ...
chyba Matikasia co ??

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

30 paź 2009, 13:23

mikusia1, idź do lekarza pierwszego kontaktu po L-4. Ja tak zrobilam poprzednim razem i teraz tez zamierzam, bo gin już dalej nie chce dawać, a lekarz pierwszego kontaktu bez problemu wyspał mi na jakąś grypę czy na coś, a raz to nawet na "wymioty ciążowe" (okazało się, ze jest taka choroba)i normalnie zwolnienie bylo 100% płatne. A z Kubą to sporo tych zwolnien wzięlam w zwyklej przychodni, bo gin już 2 tygodnie przed ternem kazała mi na macieżyński iść a ja jeszcze tydzień przenosiłam. Więć w sumie 3 ostatnie tygodnie byłam na zwolnieniu od lekarza rodzinnego.

Awatar użytkownika
nerowercia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 20 paź 2009, 13:43

30 paź 2009, 13:32

Hej dziewczynki mam pytanie co myślicie o szczepionce na świńską grypę.
Dostałam informację,że mam iśc na szczepienie 3-5 listopada ponieważ tutaj najpierw kobiety w ciąży, dzieci,mężczyźni no i wypadło,że jestem w pierwszej kolejności no i nie wiem co robic iśc czy nie iśc-nic nie wiem o tej szczepionce nie wiem jak to wpłynie na dziecko a zwłaszcza,że nie ma informacji o tym że jakaś kobieta urodziła po szczepionce i wszystko było ok a w dodatku jestem przed porodem no i sama nie wiem czy szczepionka i jakieś znieczulenie-gdybym chciała nie będą się gryzły-kompletnie nie wiem co robic. Moja znajoma mi powiedziała,że był przypadek,że osoba zdrowa po szczepionce właśnie zachorowała na tą grype siunia a ty co o tym myślisz jesteś już po? Bo w Polsce chyba jeszcze tak masowo nie szczepią. Szczepic się czy nie?

No właśnie a co do tego znieczulenia siunia pierwszy poród ,,z" a drugi ,,bez" a teraz-co byś wybrała ja się zastanawiam nad tym w kręgosłup ale też myślę,że jak wytrzymam to może lepiej byłoby bez.

mikusia1 widzę,że mamy podobnie z terminami i wiem co to znaczy jak ludzie pytają mnie też to strasznie wkurza -przecież jakby coś się urodziło to byłoby widac-ci ludzie naprawdę potrafią nieźle denerwowac. A co do terminu to u mnie też nic się nie dzieję i wątpie by mała wyszła o czasie -fakt niecierpliwię się ale to już chyba nie ma sensu im bardziej o tym myślę tym dłużej mi to schodzi-nie pozostaje nam nic innego jak czekac. Powinnyśmy byc pierwsze a będziemy jeszcze ostatnie :ico_zly:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

30 paź 2009, 13:53

Widzę, że się powoli rozdwajacie :) Gratuluję Wszystkim Mamusiom , a :ico_ciezarowka: zyczę szybkich porodów :)

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

30 paź 2009, 14:07

Paulina :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość