violet
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 28 kwie 2009, 20:39

12 maja 2009, 15:10

edit53 Czy sprawa się już wyjaśniła? Czy rozmawiałaś ze szkolnym pedagogiem, psychologiem? To w sumie też ich działka, żeby porozmawiać z wychowawcą czy nauczycielem, który ma jakieś minusy w oczach rodziców. To nie jest normalne, jak nauczyciel wbija długopis w policzek i jak nagrywa dzieci na przerwie. Nie rozumiem sensu. Nauczyciel ma służyć pomocą i dawać przykład. Niestety większość (może przesadzam, ale spora część) nie nadaje się na nauczyciela. Nie potrafią przekazać wiedzy, a do tego nie służą swym zachowaniem.

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

14 maja 2009, 13:06

Emka, o wakacjach marzę...........wątpię czy pojedziemy gdzieś, bo kasy mało, ja nadal na wychowawczym.

Studia podyplomowe kończę w czerwcu i szukam już pracy w przedszkolu. A dziś mój Karol kończy już 2 lata!!!! Leci ten czas, co? A wczoraj miałam 14tą rocznicę ślubu. W sobote robimy impreze urodzinową dla naszych urwisów.

Kacper w szkole dobrze, ma na cały semestr trzy jedynki, głównie spowodowane gadaniem na lekcji. Jakie będą oceny na koniec nie wiem jeszcze. Ostatnio żyliśmy wycieczką, bo byli na trzydniowej w Zakopanem. Kacper nadal gra w koszykówkę, chodzi na treningi dwa razy w tygodniu, a w weekendy wyjeżdża na mecze. A od września zapisujemy go do english college, jest naprawdę niezły z angielskiego, bez żadnych korepetycji i chce się uczyć więc niech ma, mnie zawsze brakowało dobrej znajomości języka obcego.

No to chyba w skrócie tyle co u nas.

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

15 maja 2009, 20:56

heja
oj ja tez malo na forum zagladam za ladna pogoda i za bardzo ruchliwy kacperek hihi i nie da mi posiedziec nigdy spokojnie :ico_haha_02: u nas leci pomalutku,mati nawet uczy sie w miare chociaz strasznie mu sie nie chce ale co chwile przynosi jakies uwagi i to o takie smieszne rzeczy ze az sie ich podpisywac nie chce :ico_olaboga: co do pani z matmy to ostatnio wpisala mu uwage bo...patrzyl sie na muche :ico_puknij: sprawa mysle ze jest juz w kuratorum bo nauczyciele zrobili sie straszni dla uczniow i trzepiaja sie wszystkiego wiec przypuszczamy ze jakas nagonka na szkole jest.na zebraniu rozmawialam z pania od matmy i wiecie co naprawde dziwna kobieta nie da sie z nia pogadac ma swoje stare zasady i jest z tych nauczycieli co,,zawsze maja racje; pocieszajacy jest fakt ze od wrzesnia wraca ich pani z matmy wiec dzieci sa heppy i my tez,kiedys to byla sportowa super szkola a teraz jak pozmieniali dyrektorow praktycznie co rok to nowy to schodzi na psy i to w szybkim tempie dobrze ze jeszcze troche i wakacje :ico_haha_01: co do wakacji to ja pewnie na wiosce tradycyjnie spedze puki mam do kogo tam jezdzic to staram sie byc jak najczesciej tam a kacper ma wtedy radosci co nie miara :-D

[ Dodano: 2009-05-15, 20:59 ]
Sikorka, :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: spoznione ale szczere zyczonka od ciotki dla Karolka!!!!!!!!!!!ale ten czas leci :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

08 cze 2009, 14:12

O to ja gapa jestem, bo to już czerwiec, a ja dopiero zajrzałam i dziękuję za życzenia :-D
Urodzinki się udały, razem dla obu chłopaków wyprawiałam.

A jak tam u was, bo koniec roku już lada dzień. Ja mogę się chwalić, Kacper będzie miał średnią 4,83 więc świadectwo z paskiem i nagroda. Duma mnie rozpiera :-)

Zapisałam go narazie na półkolonie, 70 zł z wyżywieniem na dwa tygodnie, a przynajmniej nie będzie się nudził w domu. Co zrobimy z resztą wakacji nie wiem, bo wyjazd wspólny raczej niestety z przyczyn finansowych odpada.

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

23 cze 2009, 13:55

Powyjeżdżałyście już??????

Emka, Kacper nie pojechał na kolonie, tylko chodzi codziennie na półkolonie. Ale bardzo zadowolony, za te 70 zł mają dwa posiłki, cztery razy wyjście na basen i sporo atrakcji, a przede wszystkim nie nudzi się w domu. My nigdzie nie pojedziemy w tym roku. jedynie moja siostra zabierze Kacpra na tydzień w suwalskie.

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

21 sie 2009, 09:43

hej dziewczyny jak tam juy prawie po wakacjach??szykujecie juz ksiazki?bo ja jeszcze nie mysle nawet o nich :-) mati na obozie harcerskim juz 3 tydzien naszczescie we wtorek juz wracaja -strasznie za nim tesknie i on tez steskniony zwlaszcza za kacperkiem :-) emka jak to usunieta jestes?????????

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

30 paź 2009, 16:16

Tyle czasu tu nie zaglądałam.........
Ale widzę, że tu straszna cisza panuje..........

Ja też od 1go września poszłam do szkoły :-D
Udało się jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego. Mam małą grupkę dzieci w oddziale przedszkolnym przy wiejskiej szkole. I żyję moimi dziećmi, ich problemami i tym co wymyśleć aby uatrakcyjnić im czas spędzany ze mną.

No właśnie co to Emka znaczy usunięty???

Nic nie czytam, nie zaglądam, czyżbym o czymś nie wiedziała???

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość