Monika 25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 24 kwie 2009, 10:33

02 lis 2009, 17:31

anetka dobrze ze wrocilas do domku , zawsze przyjemniej lezec w swoim lozeczku niz w szpitalnym , no i oczywiscie zycze zeby wszystko bylo Ok .

Pruedence Ja tez siedze i popijam herbatkę , i czekam na meza bo zaczynam sie juz nudzic :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

02 lis 2009, 17:44

witam dziewczynki,

aba i zlosnica witamy w naszym gronie :-)
Shiva przepiękne łóżeczko :ico_brawa_01: no i gratulacje za skończony 35 tydzień!
Monika 25 ale masz fajny brzucholek :ico_brawa_01:
a piesek hmm szkoda że my nie możemy mieć.
anetka607 fajnie że już wróciłaś. W domu raźniej.
Ja właśnie pobijam gorącą herbatkę bo mi zimno strasznie:)
a mi jest ciągle gorąco... mam uderzenia gorąca i natychmiast cała płynę :ico_olaboga: okropnem, tym bardziej że jest zimno a ja nie chcę chorować.

Wróciliśmy od rodziców. Wczoraj zjechała się cała rodzinka były dwie 3-latki jeden 2-latek i 3 miesięczny bobas - słodziuchny :-)

tylko że dziś mam małego dołka.... :ico_puknij:
chyba chciałam pobyć tam dłużej a musieliśmy wracać i to dlatego.

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

02 lis 2009, 17:55

Monika 25, super, że spotkanie z położną się udało :-) łóżeczka macie świetne :ico_brawa_01: A pościel przecudna :ico_brawa_01: Brzuszek masz fajniutki i chyba mamy takie same spodnie (z H&M?). Piesek rozkoszny, też mi się taki marzy :-)

zlosnica, na ciuchach rzeczywiście można fajne rzeczy znaleźć, ale ja talentu do tego coś nie mam :ico_noniewiem: Co do łóżeczka my takie zwykłe będziemy mieć, ale też drewniane. Ja bym w turystycznym łóżku spać nie chciała na dłuższą metę, więc dlaczego dziecku takie atrakcje fundować?

aba, ja przy kości raczej nie jestem, a pępek jeszcze nie wyskoczył :ico_oczko:

anetka607, dobrze, że już w domu jesteś :ico_haha_01: tylko uważaj na siebie

Pruedence, to Ty chcesz jeszcze przed samym porodem do pracy iść? Podziwiam, ja bym nie dała na pewno rady przez kręgosłup, a praca siedząca...

Ja dziś znów sama cały dzień...no przepraszam z Wikunia :ico_oczko: Malutka dziś cały czas mnie po zebrach kopie (pilnuje żebym się nie garbiła :-D ). A przed chwilą zrobiłam sobie racuchy z jabłkami :ico_haha_02: Mniam. Rzuciłam się na nie, jakbym od rana nic nie jadła :ico_oczko:

Co do wagi, to gdy się ostatnio ważyłam to miałam na plus 14 kg, ale to było 8 października. W piątek mam wizytę, to się u położnej zważę...będzie chwila prawdy :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-11-02, 16:58 ]
a mi jest ciągle gorąco... mam uderzenia gorąca
kurcze, ja mam to samo, w domu pozakręcane wszystkie kaloryfery, mąż ciągle marudzi, że mu zimno, a ja to bym najchętniej jeszcze okna pootwierała... Przez to w nocy czasem zasnąć nie mogę :ico_noniewiem:

anusiek, fajnie, że Ci się weekend udał :ico_brawa_01:

Monika 25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 24 kwie 2009, 10:33

02 lis 2009, 19:22

inia1985 spodenki z H&M .

Co do pieska to mam jeszcze jednego ale juz ma 10 lat i wiekszosc dnia przesypia , a tego jest wszędzie pełno taki maly diabełek nawet pranie robi ze mną :-D

Obrazek

zlosnica
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 31 paź 2009, 16:11

02 lis 2009, 20:55

Monika 25- cudaśny ten piesek:)
inia 1985- właśnie dziś nic ciekawego nie wyszukałam w ciucholandzie.. ale zawsze warto mieć nadzieje,że jak nie dziś to jutro :P
masz racje z tym turystycznym. :) w ogóle już nawet o nim nie myślę!
anetka607 - również witam ;) w domku najlepiej:!)!:)
Pruedence-podziwiam, podziwiam :)\trzymam kciuki!
anusiek - dziękuje za milutkie przywitanko:)

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

02 lis 2009, 21:26

Monika- piesek cudny, Tosia byłaby zachwycona jakby takiego miała,a le mój M nie chce się zgodzić na psa bo mamy już kota, ale takiego trochę dzikiego bo większość czasu na polu siedzi.

Inia- no ja nie mam za bardzo wyboru z tą pracą, bo w sobotę skończyła mi się jedna umowa, a drugą jak podpisze to muszę na dwa tygodnie choć się pokazać.

A ja znów ciepły kubek w dłoni, tym razem kawa zbożowa, mniam:)

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

02 lis 2009, 22:11

anusiek, dobrze, że weekend miałaś udany :-D Teraz ciężko się przestawić na pobyt samemu, ale nie dołuj się - Twój synek cały czas jest z Tobą :ico_haha_02:

inia1985, mniam racuchy z jabłkami - ale bym sobie zjadła - strasznie je lubię - niestety dawno nie jadłam :( Ale po urodzeniu dzidzi na pewno się na nie skusze :ico_brawa_01:

Monika 25, no piesek słodziak :ico_haha_01:

Pruedence, w takim razie trzymamy kciuki aby w tej pracy udało Ci się wysiedzieć :ico_sorki: :ico_sorki:

A ja jutro do lekarza na kontrolę idę - mam już lekkiego stresa - bo brzuch coraz częściej twardy - oby tylko się nie pogorszyło :ico_sorki:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

02 lis 2009, 23:11

Pruedence, to nieciekawie z tą pracą, no ale cóż począć. Dobrze, że podpiszą z Tobą nową umowę :-)

Shiva, trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę :-) daj oczywiście znać co i jak

Ja mam wrażenie, że Mała się położyła w poprzek brzucha :ico_noniewiem: obym się myliła :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

03 lis 2009, 10:03

Shiva- to powodzenia u lekarza jutro.

Inia- na pewno to takie wrażenie, a Wikunia leży sobie spokojnie główką w dół.

U nas noc w miarę spokojnie, poza tym że wstaje z 5 razy sikać, trochę to irytujące.

zlosnica
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 31 paź 2009, 16:11

03 lis 2009, 10:04

shiva- trzymam kciuki by wszystko bylo dobrze!!!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość