Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

04 lis 2009, 15:39

inia1985 to dobrze że tak mówisz, bo już myślałam że jakaś nadgorliwa jestem z tym praniem i prasowaniem...ale lubię mieć porządek, poza tym może w 9 miesiącu być ciężko więc wolałam teraz...a teściowa skwitowała że to o wiele za wcześnie sie brać za to :ico_puknij:
moja koleżanka urodziła niespodziewcznie w 8 miesiącu...nie miała kupione nic. Ona w szpitalu a mąż zamiast przy niej to biegał po sklepach i kupował wszystko...i tylko ciągle do niej dzwonił bo nie miał pojęcia co i jakie kupić...
masakra a ile nerwów miała :ico_olaboga:
anusiek, wg mnie wcale nie jest za wcześnie na pranie i prasowanie. Potem ładnie wszystko spakujesz i poczeka już gotowe
:-D
ze snieg zaczal u nas padac
ehh jak spadnie śnieg to już pewnie święta poczuje :-D

mąż zadzwonił z informacją że wózek nam przywiozą w poniedziałek :ico_brawa_01: :-)

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

04 lis 2009, 15:53

Mała przestawia mi żebra, silna już skubana jest ;-) A mnie się straszliwie nudzi...jutro do biblioteki się wybiorę wracając z wyników, bo dziś to już mi się nie chce wychodzić, u nas też pada, ale niestety deszcz :ico_zly:
dzidzia najważniejsza
nie inaczej :-D

iw_rybka, stęskniłyśmy się za Tobą, odpoczywaj ile tylko możesz :-)
moja koleżanka urodziła niespodziewcznie w 8 miesiącu...nie miała kupione nic
no właśnie :ico_noniewiem: oczywiście lepiej żebyśmy wszystkie do końca donosiły, ale dobrze jest być przygotowanym i się w razie W nie martwić

Awatar użytkownika
aba
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 31 paź 2009, 17:13

04 lis 2009, 16:18

Wczoraj i dzisiaj przez pół dnia siedziałam na Allegro i szukałam łóżeczka. Już nie mam do siebie siły, nie mogę się zdecydować. Bo oczywiście chciałabym nie wydawać za dużo pieniędzy, ale chciałabym, żeby było śliczne. I do tego w kolorze dębu. :-) Najłatwiej jest z łóżeczkami sosnowymi, jest największy wybór i ceny są niższe.
No ale nic to, nie poddaję się. No bo czy mam wyjście. Maluszek planowo to może już za 4 tygodnie być z nami, dobrze byłoby gdyby miał swoje miejsce :)
Choć pewnie i tak na początku będzie ze mną w łóżku spał :ico_haha_01:
Miłego dnia wszystkim

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

04 lis 2009, 16:24

iw_rybka, fajnie że wpadłaś do nas :-D Cieszę, się że dobrze się czujesz - odpoczywaj dużo :-D

anusiek, dokładnie tak - lepiej być zawczasu przygotowanym, niż później się stresować. Wiem coś o tym, bardzo się denerwowałam, że nie zdążę z przygotowaniami - teraz jak już część rzeczy mam, czuję ulgę, ale jeszcze 2 tygodnie temu, gdy okazało się że szyjka się otworzyła, nie mogłam przestać myśleć o tym, że nie jestem gotowa :ico_szoking: Poza tym kiedyś były inne czasy, do szpitala nic się nie potrzebowało...

inia1985, silna ta Twoja córcia ;-)

[ Dodano: 2009-11-04, 15:30 ]
aba, wiem że wybór łóżeczka to trudna sprawa, ja we wrześniu znalazłam bardzo ładne, ale ostatecznie kupowaliśmy w połowie października - no i wielki szok - takich już nie było :ico_zly: Znowu od początku poszukiwania. Ale udało się i te które wybraliśmy strasznie mi się podoba - innego bym już nie chciała :ico_haha_02: Tak więc cierpliwości, na pewno znajdziesz coś co Cię zadowoli :ico_sorki:

zlosnica
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 31 paź 2009, 16:11

04 lis 2009, 16:31

ach kobietki jesteście niemożliwe;)
aba- też mam problem z łóżeczkiem...ech.. ale jeszcze poczekam na wizje mojego męża;)
inia1985- mój maluch też czasem tak się wierci ,że już nawet nie wiem jak siedzieć, leżeć czy stać ;) moim ,ostatnio, ukochanym miejscem jest właśnie biblioteka.. mm teraz czytam NOTATNIK PRZYSZŁEJ MATKI. :) Polecam.! to nie żaden poradnik tylko w dość zabawny sposób opisana historia wielkiego oczekiwania:)
U nas też pada śnieg.. jak go dziś zobaczyłam to nie mogłam przestać się uśmiechać...mmm. jak ja uwielbiam ten słodki obrazek!;) od razu kojarzy mi się ze świętami....!
shiva- jeśli chodzi o mojego męża i jego przeboje to ja już się boje,że to maleństwo wyda się za tatusiem... bo z tego co mi opowiadano byłam aniołkiem a on .. :P hm...
dokladnie tak jak piszesz- dzidzia jest najwazniejsza!
anusiek- też tak myślę i zgadzam się z dziewczynami. wcale nie jest za wcześnie:) ale to tylko moje skromne zdanie..
A te teściowe już takie są :P
pozdrawiam cieplutko

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

04 lis 2009, 18:04

U nas też pada śnieg.. jak go dziś zobaczyłam to nie mogłam przestać się uśmiechać...mmm. jak ja uwielbiam ten słodki obrazek!;) od razu kojarzy mi się ze świętami....!
ja też chcę śniegu :-) jeju te święta to już nie tak daleko :ico_brawa_01:
aba, jak już wybierzesz to się pochwal i pokaż.
Choć pewnie i tak na początku będzie ze mną w łóżku spał
ja bym się bała spać chyba z maleństwem i planuje go układać w łózeczku od początku a łóżeczko będzie zaraz koło mojego nosa :-)

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

04 lis 2009, 19:21

A ja chce wiosne :ico_placzek: teraz jest masakra jak wychodzimy na pole, bo zanim Tosie ubiorę to się zapocę na śmierć, a jak już jesteśmy na polu to się modle,żeby nie zawołała siku bo co ja z nią na placu zabaw zrobię, a za zimno na wystawianie pupy. Do tego jak Tosia się urodziła w lecie to całymi dniami siedziałyśmy w ogrodzie i w parku, czytałam sobie książki, a teraz nie wiem jak będzie ale na pewno nie nudno z dwójką. Al to takie moje widzi mi się. Ja ogólnie jestem ciepłolubna osobą, śnieg jest dobry na wigilie i na narty, a tak to mogę bez niego żyć.

A Adaś szaleje w brzuchu, kopie niemiłosiernie, z zgagę już mam po wszystkim co zjem, nawet po herbacie, więc mało ostatnio jem bo się boje, potem mi jest tylko niedobrze. Moja koleżanka dzisiaj urodziła prze cc 15 dni po terminie :ico_olaboga: z dwojga złego wole wcześniej, tak z dwa tygodnie, akurat na święta być w domku,a le wiadomo nie od nas to zależy.

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

04 lis 2009, 23:17

witajcie
szczególnie nowe koleżanki :ico_brawa_01:
ja jednak będę listopadkówką, ihi
byłam dziś u gina, szyjki brak, a rozwarcie na 1,5cm
czekam na bóle w krzyżu i zmykam do szpitala na porodzik w ... wodzie, bo dzięki Bogu Ulcia odwrócona wzorowo główką w dół, uff...
oczywiście to nie musi być dzisiaj, ale do 17 listopada jak to się lekarz wyraził (czyli do jego powrotu z urlopu) na pewno nie doczekam
postaram się jeszcze zaktualizować pierwszą stronkę
jak nie urodzę, to się jeszcze odezwę
buziaki dla wszystkich :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

05 lis 2009, 09:51

barbapuppa- ale wnioskuje, że jesteś w 36tc więc dla Ulci już bezpiecznie, szkoda że nie dotrwasz do końca ale z drugiej strony dobrze, że poród w wodzie się uda. Trzymam kciuki i daj znać co i jak!

[ Dodano: 2009-11-05, 08:52 ]
A i właśnie zauważyłam, że mi się 32 tc kończy dzisiaj i zaczyna 33tc więc stawiam :ico_tort: Jeszcze, ze 4 tygodnie,żeby sobie pociągnąć byłoby idealnie, ale na razie się brzusio uspokoił.

Monika 25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 24 kwie 2009, 10:33

05 lis 2009, 10:45

anusiek , moja mama mowi zebym juz poprala ciuszki poprasowala i schowala w folie zeby przypadkiem kurz sie nie dostal wiec w przyszlym tygodniu zaczynam , zeby byc spokojna ze na pewno zdążę :ico_haha_01:

iw_rybka, trzymaj sie cieplutko i odpoczwaj sobie :-)

Barbapuppa , to fajnie ze dzidzia odwrocila sie i prawidlowo jest odwrocona no i zycze lekkiego porodu :ico_haha_02:

inia1985 moja dzidzia tez jest silna , ale zeberka moje sa nie naruszone

Pruedence :ico_brawa_01: za 33tydzien

I :ico_tort: za 33 tydzień

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość