Witam
geheimnis napisał/a:
Toya,
- nie znam

Masz prawo nie znać,bo to łódzka stacja telewizyjna,która dodatkowo ma w ofercie internet i telefon.Ja u nich korzystam tylko z netu,reszta jest do bani.
anusiek, z umawianiem się na wizyty tak jest.Lekarze mają wszystko w d...e.Niech ich szlag.Ale nie denerwuj się kochana,wierzę że wszystko z Twoją dzidzią jest w najlepszym porządku.
Helen, śliczny brzuchalek.W ogóle bardzo ładnie wyglądasz.
wlasnie laski jak z waszymi pepkami??
u mnie chyba za duzo sadelka i nie moze sie wybic

Mnie już dawno wylazł.Śmiesznie wyglądam jak założę obcisłą bluzkę.A miałam nadzieję że zostanie na swoim miejscu.
A ja dziś idę do dentysty.Dziś w nocy obudził mnie ból dziąseł.Mam nadzieję że nie rozwinie się żaden poważny stan zapalny.

Mam nadzieję że dentystka mi coś rozsądnego doradzi.

Najgorsze że to się dzieje po tej stronie żuchwy co miałam ostatnio lekarstwo wkładane i teraz ząb czeka na poród i leczenie kanałowe.Nie wiem czy to czasem nie od niego,choć sam ząb mnie nie boli
Musiałam przez to przesunąć na późniejszą godzine spotkanie z przyjaciółką,ale i tak do mnie wpadnie więc nie bedę się nudzić do wieczora
