Faraday
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 15 lis 2009, 16:31

Nadużywanie leków

15 lis 2009, 16:43

Witam
Mam pytanie, czy spożywanie dużych ilości leków może prowadzić do spadku zdrowia albo nawet śmierci? Bo nie raz było napisane na ulotce że np dawka dobowa nie może przekroczyć 5 tabletek a ja nie raz brałem więcej (raz chyba nawet z 15 tabletek) i miałem tylko lekki ból brzucha a konkretnie chodzi mi o pyralginum czy jest jakiś "próg" który moge przekroczyć i coś sie stanie? czy to zależy od organizmu? Z góry dziękuje za odpowiedź

lilo

15 lis 2009, 17:56

(raz chyba nawet z 15 tabletek
Gratuluję pomysłu :ico_puknij: A można zapytać po co je tak łykasz???

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

15 lis 2009, 18:53

Faraday, tak" próg" masz napisany na ulotce,poza tym ile masz lat?osoba dorosla takiego pytania nie zada....radze o wszystkim powiedziec rodzicom ,psychologowi czy lekarce ,na pewno ciebie uswiadomia.......

Faraday
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 15 lis 2009, 16:31

15 lis 2009, 19:51

nie, nie, nie ja TERAZ nie biore, w zasadzie teraz żadnych leków nie biore ale kiedyś brałem gdy można powiedzieć miałem "gorszy okres" i wtedy chodziłem do psychologa bo byłem bardzo załamany i cały czas chodziłem ponury. teraz jest wszystko w porządku tylko po prostu byłem ciekaw mam lat 17 a to sie działo gdy miałem lat 14-16, no rzeczywiście pytanie wręcz jest głupie ale byłem ciekaw

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość