Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

25 lis 2009, 18:54

czy wasze dzieci niszczą psują zabawki???
moja na razie nie :ico_noniewiem:
U nas mały szpital, bo znów się pochorowaliśmy. Jakaś wioskowa wirusówka Dzieciom pomału przechodzi a nas powoli łapie
zdrówka :ico_sorki:
Dziewczyny jak wklejacie zdjęcia??
na www.imageshack.us , www.fothost.pl , www.efotek.pl
Jak ja zasżłam w ciążę i chciałam iść do ginekologa to zaproponowali mi państwowo termin na 5 miesiąc ciąży
u nas na szczęście państwowo terminy są bardzo szybko do gina,często czeka się 3-4 dni a czasem góra tydzień :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

27 lis 2009, 10:59

CZeść dziewczyny co tam u was słychać. Mnie długo nie było, miałam remont w domu, troche siedziałam u babci więc czasu nie było. teraz siedze sama bo mąż wyjechał do Niemiec a ja zostałąm sama z tym bałaganem.

Ogólnie chłopcy rosną, Tymek jest okropny, wogóle mnie nie słucha ale za to coraz więcej gada co jest bardzo fajne :-D :-D

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

27 lis 2009, 11:07

no ja musze sie pochwalić, że Kuba mówi już dosłownie wszystko i buduje zdania z 6 wyrazów, a paszcza mu sie w ogóle nie zamyka.Gada non-stop. Nie ma szansy obejrzec nic w tv bo on wszystko przegada :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

27 lis 2009, 12:05

witam z :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
Tymek jest okropny, wogóle mnie nie słucha ale za to coraz więcej gada co jest bardzo fajne
ma charakterek :-D
Kuba mówi już dosłownie wszystko i buduje zdania z 6 wyrazów,
to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bo znajomej synek dopiero zaczyna mówić i to pojedyncze wyrazy i niezbyt wyraźnie :ico_noniewiem: Hania zdania układa,ale nawet nie liczyłam z ilu wyrazów :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-11-30, 14:07 ]
ale tu pustki :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
co z wami?????????????

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

30 lis 2009, 22:07

aniawlkp86, kilolek, Evik.kp, witajcie

Evik.kp, cierpliwośći bo zapewne przy dwójce dzieci jest ona potrzebna a mąż wróci i wszystko też wróci do normy

kilolek, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za gadaninę Kubusia.Jak tam Michaś???

aniawlkp86,
Hania zdania układa,ale nawet nie liczyłam z ilu wyrazów
ja też jeszcze nie liczyłam

Dominika śpi ,mąż do 22 w pracy i od jutra na uropie do 4 stycznia bedzie siedział w domu i bawił naszego skarba a ja będę chodzić do pracy :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

30 lis 2009, 23:45

Jak tam Michaś???
a róznie. Czasem cały dzien spi, czasem caly dzien marudzi jeszcze pracujemy nad harmonogramem dnia.
A to my zamotani :ico_haha_02: nad ty tez jeszcze pracujemy :-D
Obrazek
dzisiaj kupiłam sobie wreszcie buty zimowe, dobrze leżą???? :ico_haha_02:
Obrazekweszłam do domu z butami a Kuba "Kupiła mama Kubie kalosze!!" hihihi

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

01 gru 2009, 13:35

dzisiaj kupiłam sobie wreszcie buty zimowe, dobrze leżą????
o to trzeba Kubusia zapytać :ico_oczko:

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

01 gru 2009, 15:59

kilolek jak TY ładnie wyglądasz po drugiej ciąży :ico_oczko: a buty również ładne.
Jak masz jakies fotki to pokaż, chętnie pooglądamy.

U mnie w pracy szok, konkurs mamy za konkursem, robie z dziećmi prace plastyczne, ucze kolęd i jeździmy do innych szkół na konkursy. Dobrze że juz grudzień sie zaczął.

Alicji wychodzą piątki i troszkę marudzi, ale zdrowa jest i cieszy mnie to bo Zuzia już 2 razy od września mi chorowała.

aniawlkp ale Twoja Hania ma śliczne włoski i fryzurka też ładna, Ty ja obcinasz ? Czy chodzicie do fryzjera?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

01 gru 2009, 20:15

pobuszowałam troszkę na allegro i kupiłam prezenty dla dzieci na święta
dla Wojtka:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=829145184

a dla Hani i Zosi
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=829212441

a dla Hani na Mikołaja to szukam żelazka,bo ostatnio bardzo ją prasowanie interesuje :-D
Twoja Hania ma śliczne włoski i fryzurka też ładna, Ty ja obcinasz ?Czy chodzicie do fryzjera?
dzięki :ico_sorki: ja jej 2 razy obcinałam grzywkę,a tak to obcina ją mojego bratowa :-D do fryzjera jakoś na razie nie trzeba chodzić :ico_oczko:
Alicji wychodzą piątki i troszkę marudzi,
Hani ostatnio wyszła piątka od tej strony co ją ucho bolało i podejrzewam,że to miało ze sobą coś wspólnego,mimo że Hania miała lekkie zapalenie ucha :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

01 gru 2009, 21:47

kilolek jak TY ładnie wyglądasz po drugiej ciąży :ico_oczko: a buty również ładne.
Jak masz jakies fotki to pokaż, chętnie pooglądamy.
ah badzo Ci dziękuje, choć co do tego wyglądu to nie bardzo się zgodzę. może zamotana w chustę to jakoś jeszcze wyglądąm, ale metr w pasie jak był tak jest :ico_olaboga:
Zdjątka nebawem jakieś wrzucę jak tylko mały da mi trochę spokoju, bo na razie kolki przerabiamy, a w ogóle to wydaje mi się, ze jest tak jak u Kuby skaza białkowa. Muszę na kilka dni przejść na dietę i zobaczyć czy będzie poprawa

[ Dodano: 2009-12-01, 20:49 ]
a ja jak nie miałam pomysłu na prezenty tak ne mam i nie wiem co zrobię, bo to już za chwilę

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości