Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

04 gru 2009, 11:50

Czesc Kochane,wpadam na sekunde,bo zaraz ide po małego,bo pusciłam go tylko na Mikołaja,bo chory bidulek sie zrobił,goraczki niema,ale katar i kaszel bardzo brzydki,wiec ode go pokazac do pediatry przed weekendem,jak wróce to wpadne na pogaduszki :ico_oczko:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

04 gru 2009, 14:14

Ja też się witam!

Co nam tu maluszki sie rozchorowały? a kysz choróbska! :ico_nienie:

Nikola, jak Karolinka się czuje?

Aga, powodzonka u lekarza - oby to nie było nic groźnego :ico_sorki:

Ja dzisiaj jadę odebrac spodnie ciażowe, bo już mi uszyli na zamówinie moją długość :-D , chociaż narazie jeszcze sie mieszcze w normalne - ciekawe jak długo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

04 gru 2009, 14:21

Doczytałam zaległosci,ale i tak wszystkiego nie zapamiętałam
U nas ok,własnie wróciłam od lekarza,osłuchowo dobrze,ale chorusek ma w domku siedziec,przyniósł wielką pake od Mikołaja,i jest bardzo zadowolony,ja domek ogarnełam,jeszce lazinke musze posprzatac i bedzie git,u mnie ok,@nadal nie mam,powoli szykuje sie i myśle o świetach,w zeszły weekend bylsimy na andrzejkach,a w niedziele zabrałam dzieciaki do Gumiosiowego Raju i było super,narazie jestem w domku to moge z wami poklikac
A co u was kochane???
julchik22, pokaż sie nam potem w tych spodniach!!!

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

04 gru 2009, 21:57

Cześć. Jak tam dziewczyny wasze sampoczucie? Macie juz jakies objawy ciążowe ( pytam lipcóweczki )? Kurcze bo mnie rano dziś ze trzy razy pociągnęło... Niewiem czy to objaw ciązy czy może cos inne? W pierwszej ciązy to nic takiego mnie nie spotkało i w sumie to gdyby nie to, że mi brzuszek rosnął to nie wiedziałabym, że jestem w ciąży :ico_oczko:

pitra
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 24 lis 2009, 23:24

04 gru 2009, 22:57

cześć :)

zirafka, ja w drugiej ciąży czuję sie 100 razy gorzej :( Wiecznie jestem zmęczona, sennna i smak rzygowin w ustach. Nie mam na nic siły, kiedy to minie :ico_noniewiem:

Wczoraj byłam u lekarza widziałam u mojego skarba serduszko, Dzidzia ma już całe 15 mm :)
Fajowo, wczoraj też poinformowaliśmy rodzinkę :) Jest trochę u nas ciężarnych, ogólnie w najbliżej naszej rodzienie (mojej i męża) będą 4 dzieciaczki w 2010

Idę kąpać starszego :)

dobranoc

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

05 gru 2009, 11:44

Cześć Laseczki!

Aga, cudne zdjęcie umiesciłaś! :ico_brawa_01: Fajnie wyglądacie! Ja odebrałam spodnie - nawet całkiem fajnie mi je uszyli. Najśmieszniejsza była reakcja mojego męża, który będąc pierwszy raz w życiu w sklepie z odzieżą ciążową, po tym jak wyszłam w nowych spodniach z przymierzalni miał dosć tępą minę i skomentował to tak: "to ż to są najnormalniejsze dżinsy!" :ico_puknij: :ico_haha_01: Co oczywiście mnie ucieszyło, bo chciałam żeby wyglądały fajnie, ale on najwyraźniej oczekiwał jakiegoś bezpłciowego worka :ico_haha_01: - nieźle się ubawiłysmy ze sprzedawczynią. Nie mogę narazie zrobić fotkę, bo nie mam chwilowo aparatu, który pożyczyłam siostrze, ale jak wróci do mnie, to zrobię. :-)

zirafka, pitra, trzymajcie się dziewczyny! Słyszałam, że czesto bywa tak, że w drugiej ciaży kobieta czuje się gorzej niż w pierwszej. Mam nadzieję, że Wam szybko minie złe samopoczucie :ico_sorki:

Do mnie powoli powraca energia i chęć robienia czegokolwiek - trzeba to szybciutko wykorzystać. Planuje na dzisiaj generalne sprzątanko :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

05 gru 2009, 11:51

W pierwszej ciązy to nic takiego mnie nie spotkało i w sumie to gdyby nie to, że mi brzuszek rosnął to nie wiedziałabym, że jestem w ciąży
miałam dokładnie to samo w I trymestrze. Zero wymiotów itp. Tylko senność. A teraz, kiedy już wchodzimy w 6 miesiąc (jutro zaczynamy) to czuję się jak w bajce. Plus dodatkowy, że dzidzia wariuje.

Trzymajcie się lipcóweczki dzielnie. W końcu przejdzie. :ico_sorki: :ico_brawa_01:

pitra
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 24 lis 2009, 23:24

05 gru 2009, 17:40

hej

ja dziś miałam wolne w pracy, mąż na wyjeździe, synka wywiozłam do niani i pięknie posprzątałam w domku, poprasowałam.... teraz przychodzi wieczór i już opadam z sił... A dziś wychodzimy na kręgle, nie wiem jak dam radę :-)

julchik22, to zaskoczyłaś męża :-D

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

05 gru 2009, 21:56

Mam nadzieję, że Wam szybko minie złe samopoczucie

ja tez mam taka nadzieję. :ico_oczko:
Wiecznie jestem zmęczona, sennna i smak rzygowin w ustach
tragedia ja niewiem jak to bedzie jak mi juz brzuch urosnie a tu w domu mam takiego strasznego łobuza, ze niewiem jak za nim nadążę :ico_olaboga:
wczoraj też poinformowaliśmy rodzinkę

u nas na razie jeszcze za wcześnie więc nikomu nic nie móilismy ale pewnie w swieta trzeba będzie powiedziec bo i tak bedzie podejrzane , że żadnego drineczka sie nie napije :ico_oczko:

pitra
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 24 lis 2009, 23:24

06 gru 2009, 10:59

u nas na razie jeszcze za wcześnie więc nikomu nic nie móilismy ale pewnie w swieta trzeba będzie powiedziec bo i tak bedzie podejrzane , że żadnego drineczka sie nie napije
a ile jesteś w cąży, bo suwaczka nie widzę... U mnie byłoby niemożliwe trzymać do Świąt... I tak miałam dużo pytań czy jestem w ciąży, a dlatego że ja zawsze chętna do drinka i paliłam, więc nie palę i nie piję już miesiąc i miałam mnóstwo pytań.

dzień dobry :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość