Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

30 lis 2009, 20:54

chloee, - niech Macius jak najszybciej zdrowieje a ta paskudna temperatura mu odpuści . Szkoda ze tak daleko od siebie mieszkamy wysłałabym swojego M do Maciusia napewno by sie ucieszył że przyszedł do niego Mikołaj
pościel z Kubusiem Puchatkiem.
moja Niki byłaby wniebowzięta z takiego prezentu ale mamy mnóstwo innych pościeli, ale ostatnio ma szał na Kubusia
Mała juz prawie dobrze tylko lekko jeszcze pokasłuje

Zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2009-12-01, 11:18 ]
Witam
Siedze popijam kawke po nieprzespanej nocy i usypim Iduś sobie urzadziła noc zabawy kiedy odkładałam ja do łóżeczka to płakała a jak bralam ją do nas do łóżka to śmiała sie i zaczepiala staneło na tym że bawiłyśmy się do 4 w nocy w efekcie rano zaspaliśmy i Niki nie poszła do przedszkola
Za oknem okropna plucha i wogóle zapowiada mi sie dzień do d....y
Choc moze to dobrze Niki sobie odpocznie od horroru bo ostatnio nasiliły się u niej znowu dziwne objawy - podejrzewam że ma zespół lękowo kompulsyjny i umawiamy sie na przyszły tydzień do psychologa tzn. na początek mam przyjsc sama a później on zdecyduje kiedy przyjsć z Nikolcia. W przedszkolu przedszkolanaka powiedziała mi ze ona jest chyba rozpieszczona :ico_zly: ale rozmawiałam tez z dyrektorka przedszkola która co drugi dzień wchodzi do jej grupy na zajecia i ona mi powiedziała że moge miec racje bo Nikola jest inteligentna ale blokuje sie i jest wycofana. Powiedziała mi tez że jest bardzo uczuciowa i to może byc przyczyna i absolutnie nie ma mowy o tym ze jest rozpiszczona, poprostu ma jakis problem i rzeczywiście powinnam odwiedzic psychologa. Kurcze cały czas się zastanawiam gdzie zawiodłam :ico_placzek: nic uciekam do Nikoli bo skoro Ida odsypia to będziemy miały czas dla siebie

[ Dodano: 2009-12-03, 14:57 ]
Witam wpadłam sie pozalić ale nikogo tu nie ma :/ napisze wam co u nas bo nie wiem kiedy znowu zajrze:/
Dzis mielismy wizyte u neurologa wszystko w porządku później bylismy na kontroli u rodzinnego i juz oskrzela w porządku. Jak juz wrócilismy do domu Ida nagle dostała ataku takiego płaczu jakiego jeszcze nie słyszałam jak wziełam ja do przbrania pieluszki okazało się że w pachwinie wyszła jej ogromna przepuklina wielkosci śliwki wegierki więc szybko pojechalismy znowu do rodzinnego odprowadził jej ta przepuklinke i pokazał jak to robić - brak mi juz naprawde sił zryczałam sie jak bóbr ile ona jeszcze musi wycierpiec
Juz dzwoniłam do kliniki jednego dnia i jutro mamy umówiona wizyte konsultacyjna nie wiem ale nie chce zabiegu w normalnym naszym szpitalu ciekawe co mi jutro tam powiedza jeżeli przepuklina by stwardniala lub zrobiła się czerwona mamy szybko jechc do szpitala
Teraz kruszynka spi a ja zajmuje sie Nikolą bo dziś zagoraczkowała i tez chora na lekach kurde ciągle cos kiedy nas opusci ta zła passa

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

04 gru 2009, 22:59

Cześć!
edulitko, czytałam wcześniej twoją wypowiedź o Nikoli, ale nie miałam siły, by coś odpisać. Wiesz, już wtedy pomyślałam sobie, czy czasem Nikola nie odreagowuje sytuacji z Idą? Może domaga się większej uwagi? Teraz, gdy wiadomo, że neurologicznie jest w porządku....Koniecznie wybierz się z nią do psychologa. A ta przedszkolanka, to chyba nie ma serca do dzieci, tak nietrafnie opisać dziecko? A w jakim sensie Nikola jest wycofana? Nie chce się bawić z dziećmi?
Co do Idusi, to az serce boli jak się czyta, co malutkiej się przytrafia. Napisz koniecznie, co z tą przepukliną. Trzymaj się !
Co do Macieja to czuje się już dobrze, tylko ten kaszel... W poniedziałek wezmę go do kontroli.
A gdzie się podziała nasza Mery?

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

04 gru 2009, 23:27

Okazało sie że przez przepukline wypada Iduni jajjniczek i trzeba operowac juz prawdopodobnie w nadchodzącym tygodniu. Gdyby to tylko przepuklina była to nie operuja tego dopiero po roku albo jakos tak(ale przez ten wypadający jajnik mogłaby byc w przyszłości niepłodna ). Jeszcze kardiolog musi ja dokładnie zbadac bo operacja w znieczuleniu ogólnym :ico_placzek:
Przez to wizyta u psychologa znowu sie odsunie a moja nieobecnośc w domu napewno jeszcze pogorszy się :ico_noniewiem: chwilami juz brak mi sil i z chęcia bym sie wypłakała ale juz po narodzinach Iduni tyle ryczałam że Nie leca mi nawet łzy :-/

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

05 gru 2009, 16:42

Biedna malutka. edulitko, życzę ci mnóstwo siły. Wszystko na pewno dobrze się skończy i pamiętaj, nie zamartwiaj się, bo to w niczym nie pomoże. Trzymaj się kochana.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

06 gru 2009, 23:25

Jutro o 11 mamy się zjawić na odziale we wtorek operacja i w środe do domu jak wszystko będzie ok :ico_noniewiem:
Trzymaj się kochana.
:ico_sorki: dzieki śliczne

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

07 gru 2009, 12:40

Edytko trzymamy a was mocno,mocno kciuki.Oby juz wam się skończyły te przykre niespodzianki,bo chyba ich juz stanowczo za dużo. :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

07 gru 2009, 14:52

Hej!
edulito, to dobrze, że operacja będzie tak szybko. Trzymam kciuki, żebyście w środę już były w domu. A jak się czuję Ida?
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

08 gru 2009, 14:35

Edulitko trzymajcie się dzielna jesteś! no i faktycznie już mogłoby wam odpuścić tych wszystkich kumulacji, czekamy na was, a Niki jest mądrą dziewczynką i wierzę, ze wszystko jest do opanowania. Przytulam mocno, szkoda, że tylko wirtualnie trzymajcie się!

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

08 gru 2009, 15:59

Witam
Dawno nie zagladałam
W sobote bylismy u mamy w Piotrkowie miałam chrześniaka 18-stkę, była mała impreza. Poza tym byłam u fryzjera w sobote przed impreza i teraz mam ciemne włosy. Mały jak na razie zdrowy.

Edytko- życzę Iduni zdróweczka chyba dzisiaj miała miec tą operację, napewno wszytko sie udało, trzymam kciuki, biedna mała tyle się wycierpi, Ty się trzymaj i nie poddawaj, musisz wytrzymać, teraz będzie tylko lepiej zobaczysz. Mam nadzieję, ze nowy rok będzie dla nas wszytkich łaskawszy i zdrowszy. Sciskam Was mocno i czekam na wiadomości.

Chloe- no jestem kochana przywołałaś mnie chyba, hihi . Jak Maciuś?

juz ciemno sie robi jak ja nie lubie takiej pory i ta pogoda, wczoraj umyłam okna jakoś mnie wzięło , ze szybko się uwinełam, dzisiaj chyba jeszcze firanki wstawię do prania, poza tym nudno troche, bylismy na spacerku ale zimno
Riterko- widzę, ze ciebie tez coś dopadło, musisz wytrzymać tą dietę, ciężko pewnie ale jak trzeba to trzeba

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

08 gru 2009, 16:54

zaglosujcie prosze http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/7768/ nie trzeba sie rejestrowac
dziekuje :ico_sorki:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość