julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

07 gru 2009, 16:04

Cześć Kobitki!

Dusia555, głosik oddany :-)

Martalka, fajnie, że już wróciłaś. Nie wątpie, że musieliscie się namęczyć w podróży

Nikola, mieszkanko jest spoko! Widać, że dużo pracy ktoś w nie włożył, a wystrój za parę lat jak Wam się znudzi to przecież można zmienić. Trzymam również kciuki za to mieszkanko na parterze - oby spełniło Twoje oczekiwania! :ico_sorki: Co do wózków, to u nas tez wiele rodzin zostawia wózki tuż przy wejściu do klatki schodowej i nikomu jeszcze nic nie zginęło :-)

U mnie po staremu. Czuje sie niby dobrze, zmuszam się do pracy i jakos to leci. Martalka, dzielna z Ciebie dziewczyna z tymi obronami prac. Mam nadzieję, że ja też sobie poradzę - wprawdzie w moim przypadku to jest doktorat i dużo pracy jeszcze przede mną i egzaminy o wiele trudniejsze niż przy magisterce, ale jestem dorej myśli. Nastawiam sie na to, że Klusek w brzuszku nie będzie mi przeszkadzał, tylko pomagał - a raczej dopingował, bo to niezły doping :ico_haha_01: Taką sobie z nim zawarłam umowę.

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

07 gru 2009, 16:22

Bardzo fajna umowa :)
No fakt, doktorat to nie przelewki. Ja jednak mogłam sobie od czasu do czasu pobimbać, mimo, że pisałam dwie prace z dwóch kierunków w jednym roku ;) ale zajęć mało, czasu sporo miałam. Miłe czasy- jak to dawno było :ico_haha_01:

Co do wózków na klatce, ja niestety już kilka razy słyszałam o kradzieży wózków. Cóż, różne męty po tym świecie łażą ;) A wózek to przecież niemała kasa, więc kusi.
Ba, mojej koleżance zwinęli wyprane i suszące się w ogrodzie ciuszki dzieci (noworodka i 3 latka).

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

08 gru 2009, 14:39

Cześć Laseczki! Co słychać? Jak się czujecie?

Słuchajcie, mam taki dylemat. Byłam zapisana do gina na 17.12 na usg - to robione w celu wykluczenia wad genetycznych. No ale kurcze muszę wyjechać i zadzwoniłam do niego żeby zapytać czy można to przełożyc i zrobić kiedyindziej. Powiedział, że mamy czas od 9.12 do 23.12 no i zapisał mnie na 10.12. Tak się zastanawiam kiedy te rzeczy najlepiej widać? Może jednak powinnam przełożyc wyjazd, choć nie bardzo mi pasuje jego perzełożenie, no ale z drugiej strony skoro lekarz powiedział że 10.12 może być, to może niepotrezbnie sie martwie :ico_noniewiem: W tym dniu akurat bym skończyła 12 tyg. Wyczytałam w necie, że takie usg robi się pomiedzy 11 a 13,6 tc - czyli byałabym akurat w środeczku, no ale z drugiej strony skoro lekarz poczatkowo wyznaczył wizytę aż tydzień później (17.12), to może wtedy byłoby lepiej widać. Myślicie że za bardzo marudzę i się nakrecam?

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

08 gru 2009, 14:48

julchik22, przepraszam ze się wtrące ja takie usg miałąm robione włąśnie w 12tc i 1 d
wszystko było super widac :-D

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

08 gru 2009, 15:11

julchik, oni pewnie za pierwszym razem umwił Cię tak na oko. W 12 tc będzie wszystko super widać.
Ja w Bartkiem byłam w 11tc, z Damianem w 12, teraz w 11. Więc i wcześniej może być.
Lekarz przecież najpierw oblicza tydzień ciąży i ew. wymiary bierze pod uwagę wg tego co powinno w danym tygodniu być.
Idealnie w środeczku- tym lepiej :D

[ Dodano: 2009-12-08, 14:17 ]
a czuję się OK. Trochę głodna ;) ale nie w tej chwili, ale ogólnie :D co rusz głodnieję.
trochę mnie to przeraża ;)

Damianek śpi sobie słodko. A ja zamiast coś posprzątać przed świętami, bimbam sobie radośnie :D

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

08 gru 2009, 15:33

Dzięki Dziewczyny! Uspokoiłyście mnie! :ico_sorki: :-)

Martalka, pobimbać sobie też czasami troszkę trzeba :ico_oczko: Co do głodu - zauwazyłam, że też go miewam coraz częściej - co gorsza - wróciła mi ochota na słodycze :ico_olaboga: . Ale staram sie faszerować na maxa warzywami i owocami - mają dużo błonnika i witamin i zapychaja porządnie na jakiś czas :ico_oczko: Choc przyznam szczerze, że te gotowane na parze np. z mrożonek to powoli już zaczynaja mi sie nudzic, a świeże teraz smakują jak trawa (pomidory, ogórki) :-/ z wiadomych przyczyn, więc staram sie ich unikać.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

08 gru 2009, 16:57

zaglosujcie prosze http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/7768/ nie trzeba sie rejestrowac
dziekuje :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

08 gru 2009, 17:05

również prosze o głosiki dla Majeczki :ico_sorki: mozemy wygrać zestaw pieluszek i chusteczek :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

trzeba sie zarejestrować, aktywować konto i zagłosować na zdjecie w linku w podpisie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: 5 minutek zajmuje a tyle radosci :ico_oczko:

prosimy bardzo to będzie wasz mały prezencik pod choinkę :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

08 gru 2009, 20:18

ramonka, zagłosowane! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

08 gru 2009, 22:29

To ja również proszę o głosiki na moje skarby http://happy-pieluszki.interia.pl/konku ... cie,459003

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość