dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

09 gru 2009, 13:59

a ja dzis po klotni z tesciowa. wyrzucila mnie. to chora kobieta jest. bede mieszkac z dziecmi u moich rodzicow a maz bedzie spal u swoich. nie mamy innego wyjscia... brak mi slow i energii zeby pisac cos wiecej
gratulacje dla shivy
zycze wam zebyscie urodzily zdrowe dzieciatka w najlepszym terminie

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

09 gru 2009, 14:15

Pruedence, mnie tez,ale dolka mojego poglebial fakt,ze na dniach moge urodzic.Brzuch mi sie czesto stawia,czesto tez boli,wczoraj nawet krzyzowe bole doszly ale to wszystko mija,wiec nastawiam sie na porod po swietach i jakos tak mi ulzylo :ico_oczko:

dorotaczekolada, co za baba :ico_zly:

[ Dodano: 2009-12-09, 13:16 ]
dorotaczekolada, paczka doszla?Bo wreszcie wyslalismy priorytetem,wiec powinna byc na dniach :ico_oczko:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

09 gru 2009, 15:00

cześć Dziewczynki :-D

Pruedence, współczuję Ci tych niewygód ciążowych :ico_noniewiem:

iw_rybka, mi też się wydaje, ze mam brzuch wysoko ciągle, choć mąż mi mówi, że zszedł mi na dół. No zobaczymy...jakoś też się zaczynam nastawiać na minusowe odliczanie :ico_placzek:

dorotaczekolada, teściowa z kawałów dosłownie! :ico_puknij: Załatwiła was po mistrzowsku wredna baba! Trzymaj się dzielnie :ico_sorki:

meg, faktycznie nieciekawie się dzionek zaczął :ico_noniewiem: najważniejsze, że uniknęłaś mandatu. Mi tez się jakiś czas temu udało uniknąć mandatu za jazdę na gapę :ico_wstydzioch: Ale nerwów i tak było sporo. A najlepsze, ze zwyczajnie zapomniałam skasować bilet... :ico_puknij:

Dziewczyny, też jestem ciekawa kto teraz i też chciałabym być to ja :-) Ale teraz to raczej anetka607 :ico_haha_01:

Monika 25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 24 kwie 2009, 10:33

09 gru 2009, 15:23

meg mis zuzia teraz jest na aukcji

meg
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 228
Rejestracja: 27 maja 2009, 16:54

09 gru 2009, 15:44

i mam Zuzię:) dzięki Monika!!! :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01:
nareszcie, Zuzia podoba mi się najbardziej... :-D :ico_brawa_01: :-D i jest moja... a będzie mojej Karolinki :ico_brawa_01:
Dorotaczekolada... no nie jest dobrze. dziwna jest ta cała sytuacja... współczuję i trzymaj się cieplutko :ico_sorki:
mój brzuch jest nisko od dwóch tygodni. już pisałam o tym, ale mój ginekolog powiedział, że nie jest to żaden znak zbliżającego się porodu. przynajmniej dla niego :ico_szoking:
wracając do sprzątania- nikt nie posprząta tak jak człowiek sam sobie posprząta..., no ale cóż ja muszę uważać i nie męczyć się żeby nie przyspieszyć akcji porodowej... więc siedzę i patrzę... potem popoprawiam troszkę i będzie oki :ico_haha_01: najważniejsze były okna. a te są czyste :-)
rozmawiałam dziś z koleżanką ( wczoraj miała cc )... boli ją brzuch, narzeka sobie mocno. wolałabym usłyszeć, że nie jest tak źle..., ale to nie jest chyba dzień dobrych wiadomości dla mnie :ico_zly:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

09 gru 2009, 15:46

iw_rybka, jeszcze nie doszla,jak tylko bedzie dam zanc kochana... :ico_sorki:
Załatwiła was po mistrzowsku wredna baba! Trzymaj się dzielnie
dzieki. ona jest naprawde chora psychicznie. gdyby chodzilo tylko o mnie to jakos bym przetrzymala. ale nie wytzrymam nerwowo ze wzgledu na dzieci. moj maz juz normalnie mial dzis ochote odwinac sie i jej przywalic..zwyzywal ja okropnie ale szczerze mowiac zasluzyla baba :ico_zly: najgorsze to ze teraz czesciowo dopiela swego-nie bedziemy sie prawie widywac. noce oddzielnie... znow bede prawie samotna matka :ico_placzek: mozecie mnie wyklac ale normalnie zycze tej kobiecie smierci....

meg
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 228
Rejestracja: 27 maja 2009, 16:54

09 gru 2009, 15:57

Dorotaczekolada... nie mów takich rzeczy. mimo wszystko uważam, że trzeba przed pewnymi życzeniami się powstrzymywać...

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

09 gru 2009, 16:06

meg, ta kobieta naprawde jest straszna. potrafi niejednego doprowadzic do lez,nerwow i szalu. ojciec mojego meza spedza w domu tylko noce byle nie siedziec z nia. potrafi czlowiekowi tak obrzydzic zycie.. nie parcuje,siedzi w domu,uzala sie nad soba i tylko wymysla jak zgnebic innych. do nikogo nie ma szacunku ani dobrego slowa. to jest doslownie potwor... nie zycze nikomu takiej osoby wsrod znajomych czy rodziny,szczegolnie bliskiej. to osoba toksyczna,niszczy wszystko wokol...

Monika 25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 24 kwie 2009, 10:33

09 gru 2009, 16:14

meg :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dorotaczekolada współczuję takiej teściowej , co za okropny babsztyl ( a ja głupia na swoją tak narzekałam :ico_wstydzioch: )

Jakoś strasznie Mi się dzisiaj nudzi , przed chwilą skończyłam piec ciasteczka z ciasta francuskiego , a już połowę zjadłam i :-D I zgagę dostałam :ico_placzek: I poszłabym spać , ale potem w nocy nie będę spać , więc muszę się czymś zająć .

Mi się też wydaje , że teraz to anetka607 będzie następna .
Ja wcześniej to myślałam , że urodzę wcześniej , a teraz to zaczynam w to wątpić :-) Jak nie urodzę wcześniej albo w terminie tu jedyny plus , że pojadę do rodzinki na święta i pierogi i inne przysmaki będę jeść i to w dużych ilościach :-D

meg
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 228
Rejestracja: 27 maja 2009, 16:54

09 gru 2009, 16:14

wierzę, ale wyznaję zasadę, że nikomu, naprawdę nikomu nie można życzyć takich rzeczy... przepraszam, ale tak uważam. bardzo, bardzo Ci współczuje, ale każde dobro do człowieka wraca... i do Ciebie, Twojej rodzinki też wróci. z nawiązką zapewne, zobaczysz :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość