Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

09 gru 2009, 10:32

przyszłyśmy z Majeczką poprosić o głosy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
tym razem link powinien działać poprawnie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

dziękujemy ślicznie za każdy głos :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

09 gru 2009, 11:20

Witam mamusie!
Kubuś z tatusiem bardzo serdecznie proszą o Wasze głosiki :ico_sorki:

http://www.benc.pl/konkurs/z/232/ :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

09 gru 2009, 15:52

Coś tu dzisiaj cisza!

Julchik, ja jeszcze tydzień temu na widok czekolady miałam niezbyt miłą reakcję.. a teraz mogę wsunąć całą... masakra. Ja tak nie chcę!!

NICOLA_1985

09 gru 2009, 17:44

hej Laski :-D

ja dzisiej po wizycie u ginka
wsztystko dobrze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
łożysko ładnie przyklejone, dzidzia bryka głowka ok, kregosłup cały, nóżki raczki widac jak slicznie machaja do mamusi :-D ale poniewaz stare urządzenie to płci nie było widac i ginek zaprosił mnie do swojego gabinetu za 3 tyg ale do innego miasta bo tam ma lepszy sprzet. a tak po za tym to zlecil morfologie mocz pobrał cytologie, kazał mi sie po mału wybierac do stomatologa, internisty i okulisty zeby miec kompletne wszystkie wpisy.
jak sie ciesze ze wszystko jest dobrze uffff :ico_sorki:
nastepna wizyta 7 stycznia juz sie nie moge doczekac..

z mieszkaniem nie wypaliło a moze i dobrze bo to 4 pietro to taka udreka.... okazalo sie ze babka chce 25 tyd z góry przy umowie przedwstepnej.. a niby skad ja jej to 25 tys wytrzepie??? ja jej moge od reki dac maxymalnie 4 tys... a ona se jakas cene z kosmosu wymyslila...
zrezygnowalismy dlatego.
no nic szukamy dalej, wrocil ten moj znajomy i teraz nam on szuka damy se spokuj z biurami bo oni z nas zedrza prawie 20 tys zł dodatkowo...
no wiec spokojnie czekam i mam nadzieje ze jak bedzie mieszkanko to na jakims normalnym pietrze albo w bloku z windą.

[ Dodano: 2009-12-09, 16:55 ]
aha jeszcze cos... lekarz mnie przestraszył jak wyleciał z hasłem "ale ma pani spora macice.. pieknie rosnie.. nie spodziewałem sie ze tak ładnie bedzie nam rosnac... trzeba sprawdzic czy nie ma nas więcej..." a ja tylko na niego takie galy :ico_szoking:
ale okazało sie na szczescie ze tylko jeden pływak w brzusiu mamy wiec luzik... ufff :-D ja bym chyba zawału tam dostała jak by mi powiedział, ze blizniaki.... ja sie teraz zastanawiam jak ja sobie poradze z karolina i noworodkiem a co by to bylo jakby było nas wiecej.... ojej........... :ico_oczko:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

09 gru 2009, 18:51

Cześć Dziewczyny!

Jakoś tak dzisiaj latam cały dzień.
Martalka, może cheć na czekolade minie równie szybko jak przyszła! :ico_sorki: Jakiś tam mały łasuch u Ciebie w brzuszku rośnie :ico_oczko: U mnie zreszta też, bo ostatnio i ja nie odmawiam sobie słodkiego :ico_olaboga:

Nikola, cieszę się, że z dzidziusiem wszystko ok :ico_brawa_01: Mam nadzieję, że jutro mój pomacha rączkami do mnie :ico_oczko: A z mieszkankiem sie nie przejmuj - nic na siłę - widocznie tak miało byc - przecież to nie zakup jakiegos ciucha - tu decyzja musi być przemyślana dobrze. Nie przejmuj się - Wasz znajomy na pewno wynajdzie Wam coś fajnego!

Ja dzisiaj odstawiłam Materene - wczoraj łyknełam kolejną tabletkę i poczułam okropne nudności - natychmiast! :ico_szoking: Nie wiem, może mi nei dopowiadaja te witaminy, a może nie potrzebuje ich. Jutro zapytam ginka, a dzis łyknęłam tylko folik. A dzisiaj zrobiłam coś bardzo głupiego - rozłożyłam łóżko gościnne, bo chciałam zaścielić pościel. Wymagało to troszke wysiłku i myslę, że mogłam nadwyrezyć brzuszek, bo cos mnie później delikatnie na dole zabolało przez chwilę :ico_olaboga: . Nie mocno, ale delikatnie zabolało i oczywiscie się przestraszyłam. Wiem, nie powinnam była tego robić. Po prostu wczesniej zawsze to łóżko rozkładalo się bezproblemowo i bardzo łatwo - nie trzeba było używać siły dlatego podjełam sie tego, a dziś jakoś tak inaczej. I po co mi to było :ico_puknij: No ale kurde, z drugiej strony, zastanawiam jak duży wysiłek fizyczny jest w naszym stanie dopuszczalny? :ico_noniewiem: Wiadomo, że nie powinnam dźwiagać mebli, ale to było co innego. Jednym słowem do stresu przed jutrzejszą wizytą i baganiem pod katem genetycznym dojdzie mi jeszcze to :ico_placzek: . Myslicie, że jeśli cos się nie daj Boże stało, to lekarz to jutro zobaczy?

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

09 gru 2009, 21:07

julchik, jakby coś się stało, to zapewne Ty już byś zobaczyła. Ale powiedz lekarzowi o tym bólu, posłuchacie tętna, na pewno będzie ładnie pykać :) Nie martw się.
Ja noszę mojego 10kg roczniaka, nie da rady czasami tego uniknąć. Grunt to nie robić gwałtownych zrywów, za nic w świecie.
Ja tak Bartka poderwałam jak byłam w ciąży z Damianem. Wkładałam go do fotelika (chociaż przecież sam już dawno umiał) i niemal natychmiast poczułam mokro. Okazało się, że to krwawienie. Ryczałam jak bóbr, ale zaraz ruszyłam do gina. Na szczęście okazało się, że to z nadżerki. Pokazał mi na monitorze, bo zajrzał za pomocą kamerki- nic z szyjki macicy nie wypływało :D Strachu się ostro najadłam
Wg norm bhp nosić można do 4 kg, często dla wielu kobiet to nierealne. I noszą więcej. Ale jak jest możliwość, najlepiej rozdzielić cięższe zadania po rodzinie :D

Nicola, no szkoda, ale faktycznie to 4 piętro... Znajdziecie jakieś ładne mieszkanko jeszcze :D wymarzone gniazdko!
Cieszę się, że łożysko ładnie się przykleiło (dobrze pamiętam, że chciało się odklejać?). I to są naprawdę super wieści.

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

09 gru 2009, 22:09

Witam,

serdecznie prosimy o glosy :ico_sorki: http://happy-pieluszki.interia.pl/konku ... cie,459000

z gory dziekuje :ico_sorki: pozdrawiam :-)

p.s mozna codziennie oddac glos :ico_oczko:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

09 gru 2009, 22:22

Dzięki Martalka, za słowa otuchy! :ico_sorki: No Ty biedulka musiałaś nieźle to przeżyc.Trzymaj kciuki żeby wszytsko było dobrze - ja czekam na jutrzejszą wizytę u gina jak nigdy. Troszkę mnie czasami pobolewa z lewej strony - tak w okolicach jajnika, takie bóle miewałam też czasami wczesneij, no ale teraz oczywiscie doszukuję się powodu w tym podniesieniu. Do tego tak jakby jakiś ścisk w okolicach szyjki macicy :ico_noniewiem: . Boje się. To nie był gwałtowny zryw tylko raczej powolne podniesienie, ale jednak na codzień staram sie nic cieżkiego nie dźwigać - więc organizm nie był do tego przyzwyczajony. Ty na pewno od dawna nosisz maleństwo i ciało się przyzwyczaiło do tego, a ja nie - i w tym problem. Właściwie to mam nadzieje, że ostatecznie żadnego problemu nie będzie. Porozmawiam jutro o tym z ginkiem. Mam nadzieję, że dzisiaj zasnę

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

09 gru 2009, 22:24

Bardzo proszę o głosiki :)
http://www.jaksiebawic.pl/gwiazdkowe-ma ... a,256.html
pozdrawiam!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

10 gru 2009, 09:22

czesc dziewczyny dojechalam dzis do siory wiec wpadlam zaraz na neta sie przywitac :)
wracam w sobote w nocy :ico_brawa_01: to juz wroce na stale :-D
mialam troche przygod ale to Wam po powrocie opowiem :-)
a wczoraj byla, u gina i bobo ma 10 cm :-D no i raczej dziewczynka :-D w sumie to powiedzial ze jeszcze troche za wczesnie :ico_olaboga: na rozpoznanie ze cos tam jest miedzy nogami a;e to raczej pepowina i om by pokoj na rozowo malowal :ico_haha_01:
no nic lece goromne calusy dla Was :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość