madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

10 gru 2009, 10:31

hej :( przez tą sukienkę zasnąć nie mogłam

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

10 gru 2009, 10:34

Madziu naprawdę ona taka brzytwa wyszła :ico_wstydzioch:
byłas na przymiarce i nic nie mówiłaś że cos jest nie tak :ico_noniewiem:

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

10 gru 2009, 10:48

bo wydawało mi się zże ta baba uszyje tak jak jej kazałam a ona uszyła jak chciała franca jedna!!!!!!!!!!!!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

NICOLA_1985

10 gru 2009, 10:51

hej ja dzisiaj z rana troche poczytałam :ico_oczko:

madzia nie moze byc az tak źle.... ja jak mierzyłam swoja sukiene ślubna to sie poryczałam ze wygladam w niej jak bulinka i wogole to nie byla suknia moich marzen wybieralam na szybko bo czasu mialam mało ale ostatecznie okazało sie ze było wszystko dobrze do sukienki sie przekonalam a dzień slubu był najlepszym dniem w moim zyciu :-D pokaz nam fotki my ocenimy ale ja sie załoze ze bedziesz wygladac pieknie :-)

a co do brania pod uwage choroby dziecka no to owszem... brałam taka opcje pod uwage i biore nadal... przewaznie jestem optymistka ale nie po tym co przeszłam z moja Karoliną, nie uwierze tak do konca ze dzidzia jest zdrowa do puki nie bede miala czarno na białym przynajmniej usg głowki. zastanawiam sie tez czy nie fundnac sobie tez cesarki w klinice skoro i tak mnie to czeka to moze opłaceni lekarze beda sie lepiej moim dzieckiem interesowac w tych pierwszych godzinach bo w sumie w szpitalu nie moge narzekac bylam dobrze traktowana ale uwazam ze moja Karolina nie była dostatecznie dobrze zbadana.

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

10 gru 2009, 10:55

Obrazek



Obrazek

NICOLA_1985

10 gru 2009, 10:55

tibby mi tez sweterek sie podoba bardzo ładny tylko nie wiem czy mojemu S pasowały by akurat te kolorki.. chyba wybrałabym cos jaśniejszego ale tak po za tym to sweterek na prawde extra :-D

co do prezentow pod choinke to nie wiem czy na pozwoli na prezenty nasz budżet... w końcu musimy miec troche gotówki zeby przynajmniej miec na pierwsa wpłate przy umowie przedwstepnej.. chyba jako prezent pod choinke potraktujemy nowe mieszkanko :ico_oczko: a na kupywanie drobiazgów jeszcze przyjdzie czas :-) tylko o mojej Karolce musze pomyśleć bo szkoda jej nie kupić czegos pod choinke :-)

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

10 gru 2009, 10:56

:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2009-12-10, 09:59 ]
właśnie mi się wkład od mopa skończył będę miała szmatę do podłogi :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: i nadal nie mam co na siebie włożyć a ślub za 2 dni :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

NICOLA_1985

10 gru 2009, 11:03

madziu, szczerze Ci powiem ze wcale nie wygladasz w sukience jak w worku, sukienka jest śliczna i ma piekny kolorek zdjecia wyszły troche ciemne ale na prawde nie jest tak jak ty siebie widzisz, ja siebie widzialam tez jak w krzywym zwierciadle.... sukienka nie bedzie na tobie leżała inaczej bo jestes w ciazy i musiałas miec wiecej materiału na brzuszek. na prawde jest dobrze ja myslalam ze jak wkleisz fotki to bedzie sukienka wygladac jakbys wogole figury nie miała czy cos ale bardzo ładnie sukienka podkresla biust i odciecie pod biustem na brzuszek - super - sama kiedys marzyłam o takiej sukience na slub tylko ze ja jestem bardzo niska mam tylko 163 cm wzrostu i do tego nie ważyłam zbyt wiele bo jakies niecałe 50 kg i taka sukienka jeszcze mnie pomniejszała, a do Ciebie ona pasuje.

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

10 gru 2009, 11:05

odstaje mi wszędzie!! miała w biuście być dopasowana a mi wisi masakra!!!!!!!!

NICOLA_1985

10 gru 2009, 11:07

moze schudłas? na zdjeciach nie widac zeby coś odstawało, a zawsze można troszke zwezić sukienke, zwerzenie to nie jest duzo roboty bo widac ze sukienka nie ma 10 podszewek.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość