Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

10 gru 2009, 17:38

Witam mamusie!
Kubuś z tatusiem bardzo serdecznie proszą o Wasze głosiki :ico_sorki:

http://www.benc.pl/konkurs/z/232/ :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

10 gru 2009, 18:57

a juz jestem znowu w domu :) Portugalia jest cudna! I taka ciepla!! Jej moglam chodzic w krotkim rekawku :)))
witamy w domu :-D forumowym domu hehe
fajnie, nie? :-)
u nas ciagle temp. utrzymuje sie powyzej 20C... jednak na krotki rekaw jest troche za zimno jak dla mnie... co prawda widuje tluscioszkow w podkoszulkach, ale jak ktos ma na sobie tyle "warstwy ochronnej" to mu sie nie dziwie :P
My dopiero w sobote obchodzimy Mikolaja :) spotykamy sie z sasiadkami i kazda kupuje prezent dla dzieci :)
super, same sobie to zorganizowalyscie? my za tydzien idziemy na grupe i tam tez beda mikolajki... w sensie swiateczne przyjecie, bo oni tu nie obchodza dnia Mikolaja :/
Ja zapragnelam polskiego jedzenia, chociaz faktycznie portugalskie bylo przepyszne!! Najbardziej smakowal mi stek z sosem serowym z gorgonzoli!
bleee.. stek... gorgonzolla blee ;-)
masz gust jak moj A. - trzeba bylo skosztowac ryb, swieze, pyszne :-) ja bylam zachwycona portugalska kuchnia, o wiele mniej tlusta niz hiszpanska i potrawy nieprzesolone :ico_sorki:
Portugalczycy tez bardzo serdeczni sa, nie? a ich jezyk brzmi jak polaczenie hiszpanskiego z rosyjskim :-D

Jagna30, dobrze zrobilas z tymi zakupami... pozniej pewnie musialabys pol dnia stac w kolejce :ico_olaboga:
ja jeszcze nie czuje swiat.... ciezko myslec o swietach, kiedy pogoda jak w lecie, palmy za oknem - jedynie lampki i wystawy sklepowe mowia, ze nadchodza swieta :-)
juz za 10 dni bedziemy w Anglii, a za 12 w Polsce :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

my dzisiaj bylismy na grupie... nie obylo sie bez incydentu..
tym razem Jasperek nikogo nie pobil ;-) zachowywal sie wzorowo z jednym tylko wyjatkiem: wylal na siebie kawe, ktora ktos postawil na takim malym stoliku (co za glab, swoja droga....), dobrze, ze byla juz zimna i nic sie nie stalo :ico_sorki:

Jasper zaprzyjaznil sie tez z dwiema dziewczynkami, jedna ma chyba 1,5 roku, a druga 10 miesiecy... ja uwielbiam obie, takie aniolki doslownie, z zachowania i wygladu :-)
ta, ktora ma 10 miesiecy juz swietnie chodzi i potrafi sie sama soba zajac, smiesznie wygladala dzisiaj, taki malutki czlowieczek w puchatej kamizelce, ktora na plecach jej odstawala i przez to wygladala jak maly zolwik :-D :ico_brawa_01:
chyba wezme aparat za tydzien i porobie troche zdjec...

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

10 gru 2009, 20:46

witam :-)
miło poczytac ciut więcej :-)

Dziewczyny to nie będzie tak, że mi szef kuchni wszystko ugotuje - :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: muszę przecież sama też się "nauczyć" ;-)
myślę że nie będzie problemu oprócz tego karpia :-/

już kupiłam sukienkę na sylwestra i na wesele 21 stycznia - na allegro, tylko rozmiar większą, bo nie było mojego. Przerobie odrobinkę i bedzie ok ;-)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

10 gru 2009, 21:18

już kupiłam sukienkę na sylwestra i na wesele 21 stycznia - na allegro, tylko rozmiar większą, bo nie było mojego. Przerobie odrobinkę i bedzie ok
pochwal sie.. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

10 gru 2009, 23:11

:D co do rybek to tez sie objadlam - bacalhau grilowane i pieczone w piecu ;) i typowe potrawy tez jadlam - fakt malo sola, wiec ja dosalalam ;) ale bylismy tez w brazylijskiej restauracji i tam sola super! :P mniam mniam miesko takie slone, ja chyba uwielbiam sol ;)

Fajnie ze za granica sa takie grupy :) jak kiedys bede miala nadmiar pieniedzy i wolnego czasu to otworze takie miejsce gdzie kobiety w ciazy ktore same znudzone siedza w domu i kobiety wychowujace dzieci beda mogly sie spotykac :) a do tego restauracje dla mam z dziecmi, i kursy tanca dla mam z dziecmi ;) tak mi sie marzy ehhhh

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

11 gru 2009, 09:40

jak kiedys bede miala nadmiar pieniedzy i wolnego czasu to otworze takie miejsce gdzie kobiety w ciazy ktore same znudzone siedza w domu i kobiety wychowujace dzieci beda mogly sie spotykac :) a do tego restauracje dla mam z dziecmi, i kursy tanca dla mam z dziecmi ;) tak mi sie marzy ehhhh
dobry pomysł :ico_oczko:

a tak wogole to dzien dobry...
znowu pierwsza?

dziewczyny,przybywac...przybywac :ico_sorki:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

11 gru 2009, 11:22


Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

11 gru 2009, 11:37

halllllloooooo!!!!
zaglada tu ktos?????

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

11 gru 2009, 12:28

witam i ja

ja dzisiaj na urlopie, bo tesciowa wyjechala dzisiaj do sanatorium (do konca roku), a Pan jest po nocnej zmianie, wiec nie mialam z kim zostawic Su. W grudniu tak chyba będę chodzic do pracy w kratke, mam jeszcze 3 dni urlopu wypoczynkowego i 2 dni opieki -pewnie wykorzystam po Świętach, bo w przyszlym tygodniu Pan bierze urlop.

ale pogada... szaro i zimno, nawet na dwor mi sie nie chce wyjsc... :ico_noniewiem:

waga nadal spada, juz -7100g :) Brzuszek sie zmniejszyl o 8 cm :ico_brawa_01: , a uda o 3 cm :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ojej, jak ja bym chciala dobic do 58-60 kg :ico_sorki: Mysle, ze dam rade...

udanego dnia

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

11 gru 2009, 14:44

witajcie :-)
u mnie koniec roku zbliża sie wielkimi krokami, jak to w handlu mamy kupę roboty :ico_olaboga:
prezenty dla klientów, kartki świąteczne, rozliczenia i renamenty - qrwa jak ja nie lubię zakończenia roku :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
już drugi dzień siedze w biurze i nie wiem gdzie ręce włożyć :-/
mam tyle roboty, że nie ma tez kiedy zastanowić się co zrobie na obiad - kto ma pomysł na jakąś zupę????????????
pochwal sie.. :ico_sorki:
http://www.allegro.pl/item844175259_tec ... 40_42.html
tylko tak jak pisałam, będzie trzeba ją trochę zwęzić, mam nadzieję :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Gie kochana gratuluję schudnięcia, silnej woli i samozaparcia - jestem z Ciebie dumna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości