shine
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 09 lis 2009, 14:12

01 gru 2009, 12:28

Forum ucichło! Pisałam wyżej o świeczkach i innych takich rzeczach, które ożywiają nasze wnętrza. Ostatnio zrobiłam sobie sama prezent na moją pustą ścianę kuchenną. Zrobiłam sobie kalendarz na nadchodzący rok ze zdjęciami zrobionymi przeze mnie :) Na każdy miesiąc wybrałam odpowiednie do pory roku zdjęcie mojego miasta. Dzisiaj mi to przyszło (bo robiłam przez internet w sklepie superfoto.pl) no i już nie mogę wytrzymać aż stary kalendarz straci ważność i zawieszę nowy :D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

01 gru 2009, 12:36

a ja kupiłam wczoraj w boedronce taka narozna połke ze stali nierdzewnej, montuje sie ja bez urzycia narzędzi :-) taka rozporowa i zamontowałam ja na blacie przy którym jemy, sa tam na takiej róże trzy półko -koszyki obrotowe. Ułozyłam na nich owoce i warzywa i powiem wm że odmieniłam sobie kuchnie normalnie podoba mi sie conajmniej jakbym miała nowa

Awatar użytkownika
gofia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:45

03 gru 2009, 13:54

Piękne są te czajniki z poprzedniej strony. ja mam stylową kuchnię więc fajnie by się komponowały. jaka jest ich pojemność? nie lubię dużych czajników.

Awatar użytkownika
emka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 30 paź 2009, 22:44

03 gru 2009, 18:17

oj rzeczywiście ucichło, ja też długo nie byłam dostępna, ale już się trochę ogarnęłam ze wszystkim wiec pisze:) shine pokaz koniecznie swój kalendarz:)
gofia czajniki sa w trzech pojemnościach z tego co pamiętam to 0,6l; 1,0l, 1,2l:)
znalazłam cosik takiego ostatnio: świetne jak dla mnie!!
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

03 gru 2009, 19:55

super te naklejki :) chociaż ja zachorowałam na czarną lodówkę "dwudrzwiową" z kostkarką do lodu, side-by-side... jezu, jaka ona jest piękna :-D

edulita, jak ta półka się prezentuje w rzeczywistości? masz moze jakieś zdjęcia? bo też chciałam ją kupić, ale mojemu TŻ sie nie podoba, moze uda mi się go jeszcze przekonać ;)

Yumiko
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 11 gru 2009, 10:24

14 gru 2009, 10:33

Aaa, to naklejki? Myślałam że to można takie kupić z wytłoczonym wzorem. Bardzo fajny pomysł, ale skoro to naklejki to pewnie można sobie zaprojektować własną i zlecić wykonanie.

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

14 gru 2009, 23:43

Aaa, to naklejki? Myślałam że to można takie kupić z wytłoczonym wzorem. Bardzo fajny pomysł, ale skoro to naklejki to pewnie można sobie zaprojektować własną i zlecić wykonanie.
można też kupić gotowe wzorzyste lodówki, nawet tutaj o nich piszą: http://www.naobcasach.pl/a.4412.sP.0.html

Awatar użytkownika
emka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 30 paź 2009, 22:44

22 gru 2009, 12:34

hej kobietki:) wszystkie widzę maja sporo roboty przed światami, ale ja troszkę znalazłam czasu na odwiedzenie ulubionych miejsc:) ostatnio zaczęłam inspirować się kultura chińska i wszelkimi dodatkami, moja znajoma ma zamiar zmienić swoją kuchnie od Ado Z i właśnie pomagam jej wyszukiwaniu takich dodatków, wciągnął mnie jej pomysł i myśle że taka odskocznia od całego wystroju mieszkania sie przyda:) może wiece gdzie dostać takie cudeńka chińskie? ja znajduje narazie fotki...
Obrazek
Obrazek

cirrus
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 25 cze 2009, 19:29

22 mar 2010, 14:15

te lodówki są po prostu świetne..ta z trzeciego zdjęcia jest moim faworytem, ale zauważyłam, że nawet drobne przedmioty mogą pomóc w ożywieniu kuchni, np, taka cukiernica: Link usunięty przez obsługę forum ze względu na reklamę postawi się taką na stole i od razu kuchnia staje się o wiele bardziej kolorowa :)
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2010, 10:46 przez cirrus, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
gofia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:45

08 kwie 2010, 16:33

Jak byłam ostatnio w media to postawili na ścianie LG tą lodówkę czerwoną z kameiniami swarovskiego. zrobiłam jej fotkę, bo zapiera oddech ... prześlicznie to wygląda. i napewno ożywia wnętrze :D
Obrazek

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość