Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

14 gru 2009, 15:26

Ale to bez recepty mama kupi?
Kropelki to są?

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

14 gru 2009, 15:28

przepraszam Sab Simplex
tak bez recepty, bo nawet przez internet można kupić. Kropelki. Bodajże 15 kropli w trakcie jedzenia się podaje czy jakoś tak. ALe to już sobie wyczytasz w ulotce. Jakiś czas temu na allegro widziałam za 30zł za buteleczkę

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

14 gru 2009, 15:48

Witajcie
unas oki
jutro mamy szczepienie i wazenie:-)tez mnie ciekawi ile Zuzia juz wazy
wizyta na 14 pewnie jak zawsze duzo bedzie dzieci

matikasia, ja mam w domu kupione Esputikon kropelki i mojej malutkiej pomoglo mojej kolezance tez ale moze ten lek co kilolek pisze moze tez byc dobry
ja jeszcze znam wode Grip water tez ponoc dobra ale na kazde dziecko inaczej dziala :ico_noniewiem:

ja dzis robie zapiekanke z Pomyslu na zap[iekanke z cebulka,ziemniakami i kielbaska tylko cebule usune
jadlam tez ostatnio sos do kurczaka smietanowo-ziolowy i Zuzi tez nic niebylo

Robie z Wiki szopke do kosciola bo jest konkurs z jej szkoly
mam juz szopke tata pozyczyl bo mial gotowa,siotra zrobila z papieru figurki Wiki je wlasnie koloruje aja zrobie gwiazde i przygotuje cala szopke a w niedziele idziemy do kosciola na 12 bo jest rozstrzygniecie konkursu
Wiki juz niemoze sie doczekac hehe

byla wczoraj unas Wiki chrzesta i dala jej prezenty od Gwiazdorka
kupila fajne gry,skakanke z muzyczka i lalke Barbie z 13 sukienkami Wiki szczesliwa :ico_brawa_01:
A Zuzia dostala kombinezon na zime :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: fakt jest na 18mies ale sie przyda no i dwie pary body i komplecik z polaru na 12mies
przyda sie :-D

Wiki sie juz pyta kiedy stroimy choinke ale mysle ze w ta sobote ustroje zeby bylo juz swiatecznie :ico_oczko:

a mam pytanko troche dziwne ale musze zapytac :ico_wstydzioch:
jak to jest uwas ze spaniem chodzi mi o pozycje spania bo ja przez caly czas spie na wznak :ico_olaboga: bo inaczej niemoge bo mnie piersi bola
a jak jest uwas??
niewiem czy to normalne ale inaczej niemoge zasnac
chociaz marzy mi sie na boczku :-D :ico_oczko:

kupilam dzis Zuzi Oilatum emulsje do kapieli bo widze ze po tych probkach od pani doktor skorka ładna i zadnych krostek
kupilam jak narazie 150ml zeby sprawdzic czy bedzie nadal dobrze :ico_oczko:

Kilolek super masz juz w spodnicy wow wygladasz ekstra :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja niewiedze u ciebie tych kg :ico_nienie:
fajna z ciebie laska :-D

ja tez szukam sweterka zeby mial odpinane guziczki
tylko chcialabym taki grubszy troszke ale sa takie babcine :ico_zly: :ico_zly:
a jak sa to takie cieniutkie ze i tak musialabym pod spodem bluzke zakladac
no zobacze moze jakis wkoncu kupie
tylko kiedy :ico_olaboga:
jak na zakupy chodze sama bo maz po nocy spi :ico_placzek:

kurka niewiem co mam kupic Wiki pod choinke :ico_olaboga:
w sobote lub niedziele jedziemy do Reala moja mama przyjedzie i zostanie z dzuiewczynami to moze cos znajdziemy dla Wiki i dla Zuzi tez hehe

dobra ja uciekam robic szopke
jak zrobie wjkleje fotki

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

14 gru 2009, 16:04

Kilolek super masz juz w spodnicy wow wygladasz ekstra :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja niewiedze u ciebie tych kg :ico_nienie:
fajna z ciebie laska :-D
dziękuje bardzo :ico_haha_02: ale to zasługa wyszczuplających gaci :ico_haha_02: i faktu, ze stanęłam przodem, bo bokiem to tak jakbym nadal była w ciązy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

14 gru 2009, 17:14

i faktu, ze stanęłam przodem, bo bokiem to tak jakbym nadal była w ciązy
_________________
nieprzesadzaj :ico_nienie: :ico_nienie: naprawde dobrze wygladasz trzeba szykac w sobie tej lepszej strony;-) :-D

ja niepokaze nog bo mam zylaki ale za to moge pokazac biuscik:-) :-D :-D

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

14 gru 2009, 17:34

matikasia, kropelki sa do kupienia tylko w niemczech, moja mama byla we wrzesniu to mi przywiazla. sa w kazdej aptece i kosztuja 8euro za buteleczke. Pawelek jak ostatnio sie bardzo prezyl i poplakiwal to dostal daweczke i po pol godziny jak reka odjal, dlatego teraz dostaje co drugi posilek po 7 kropel i jest ok. Naprawde polecam, a ty masz rodzicow w niemczech wiec nie ma zadnego problemu.

A my w niedziele mamy chrzciny wiec pomalu musimy sie brac za zakupki bo troche tego bedzie, a potem szykowanie. powiem szczerze, ze nie przepadam za takimi imprezami bo pewnie cala spedze z mama w kuchni :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-12-14, 16:37 ]
mikusia1, my tez podostawalismy duzo ubranek i tez wieksze rozmiary ale wydaje mi sie, ze to dobrze, bo teraz mam male ubranka a poza tym glownie sie siedzi z dzieckiem w domu, a potem jakies wyjscia czy cos to ubranka sie przydadza :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

14 gru 2009, 17:50

My też ubranka dostajemy. Dobrze, że większe. Odkładam na bok i potem nie będę musiała kupować.

Na pewno powiem dziś mamie o tych kropelkach. Dzięki dziewczynki za radę. Jeśli to pomoże będę dozgonnie wdzięczna, bo po prostu przychodzi wieczór i cała w stresie jestem jak to ogarnąć. Kręgosłup coraz bardziej boli. Trochę M ją ponosi, ale co z tego jak ona głodna jest i spać i tak nie mogę iść bo zaraz muszę karmić.
Dobrze, że zdążyłyśmy się zgadać z tymi kroplami, bo mama już w piątek przyjeżdża:)
jak one nie podziałają, to Milenka będzie całej rodzince umilać świąteczne wieczory śpiewem;)

Ewka powodzenia w przygotowaniu do chrzcin i czekamy na foteczki. My chrzcimy w następną niedzielę, ale na szczęście obiad będzie w lokalu i mam na głowie tylko tort i sernik:)

Mikusia1 czekamy na fotkę szopki:)
Co do spania, to ja nie mam problemów w każdej pozycji. Najchętniej wróciłam do swojej dawnej pół na brzuchu, pół na boku:) ale jak chcę kręgosłup wyprostować to i na plecach trochę pośpię. Najgorzej mnie na boku wkurza, jak cycek mi się wysuwa i mleko na piżamę się wylewa:)

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

14 gru 2009, 18:35

matikasia, ja tez wrocilam do spania na brzuchu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: strasznie lubie tak spac i lezec a tyle czasu nie moglam z reszta widze, ze nie tylko ja :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

15 gru 2009, 11:08

Ewka ja też o tym marzyłam całą ciążę;) i przytulić się do pleców męża:)

U nas dziś pada śnieg, ale strasznie skromny i delikatny, więc pewnie nic z tego nie będzie. Bynajmniej nie będzie sanek:)

M dziś pojechał kończyć w mieszkanku. W piątek składają meble i wieszają firanki, także kobitki za tydzień się przeprowadzamy:) i w Nowy Rok wracamy już do nowego mieszkanka;)

Ja dziś piekę kurczaczka, krupniczek też ugotowany na jutro bo szczepienie i zakupy to nie będzie kiedy. Teraz pieką się ciasteczka i zaraz wędrujemy na spacerek.

Mam pytanko. Czy jak codziennie zakładacie maluszkom świeże ubranka do spania? ja tam cały czas robię. Rano nowe i wieczorem nowe, ale zaczęłam się zastanawiać czy to nie przesada troszkę bo przecież ani sobie ani starszym dzieciom nie zmieniamy codziennie piżam. Może śpioszki chociaż zostawiać na 2 dni.

Wczoraj Milenka krzyczała zdecydowanie krócej i usnęła 21.30 i spała do 4.40. Może ten espumisan troszkę pomaga i przed każdym karmieniem daję jej ze 2 łyczki bo więcej wypluwa herbatki ziołowej. Mam dziś kupi mi ten specyfik na kolki i może wreszcie troszkę odetchniemy. Serce mi się kraja jak widzę jak jej łzy lecą...

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

15 gru 2009, 13:08

witajcie
to widze ze z tym spaniem to ja mam problem :ico_noniewiem:
chociaz dzis zasnelam juz na boku i jakos bylo tak dziwnie ale codzien bede prubowac bo przeciez ilez mozna spac na plecach :ico_olaboga: :ico_olaboga:

zdjecie szopki wkleje potem jak wroce z Zuzia ze szczepienia
zrobilam ja z Wiki i nawet ładna wyszla znaczy sie moim w domu sie bardzo podoba :-D

matikasia, gratulacje super ze juz sie przeprowadzacie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to juz na Nowy Rok w nowym mieszkanku super bardzos ie ciesze :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Czy jak codziennie zakładacie maluszkom świeże ubranka do spania
no praktrycznie tak bo wciagu dnia to albo sie obsika,albo kupka jej przecieknie albo za mocno uleje i trzeba przebiarac takze ja czasem czesciej przebieram moja Zuzie bo musze :ico_oczko:
a tak to i do kapieli jak codzine swieze ubranka :-D
chociaz faktycznie przeciez my codzien nieprzebiaramy pizam :ico_noniewiem: :ico_oczko:

jutro zrobie spagetti mniam mniam juz niemoge sie doczekac :-D :-D
Wiki ma w pietek Koncert Koled w szkole i musze isc najgorzej ze bede szla tam, z Zuzia bo maz po pracy spi bo chodzi na nocki i jeszcze po koncercie maja Wigilie klasowa i niewiem czy Zuzia tyle tam wytrzyma :ico_olaboga: :ico_olaboga:
no zobaczymy moze damy rade oby tylko duzo ludzi niebylo a Zuzia spokojna :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

zaraz ide sie szykowac do pediatry malutka jeszcze spi
ale ja muszes ie tez wyszykowac
buziaki do pozniej :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość