Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

16 gru 2009, 23:53

hejo!
ja dopiero, bo miałam problemy z wejściem :ico_noniewiem:
Qanchita, o, na swoje? super!!! oby się dobrze mieszkało!
hormiga, masz rację! ja też takim ludziom życzę, żeby na własnej nonono poczuli jak to jest!!!
a do pierwszej stronki podaję- zborra, 14.03. Tomasz

wisnia3006, no...lepszy rydz niż nic...Mój mąż nie dostaje z pracy nic!!! tylko mają raz w roku wyjazd na weekend...co mi z tego? oni się bawią...a ja wolałabym talon czy paczkę na święta...
jagodka24, jeszcze raz gratuluję!!!
riterka, a o wizycie zaraz napiszę....skopiuję sobie, bo nie chce mi się klikać tyle, heheheh

a teraz Wam napiszę, jak było na usg...normalnie k**** sto lat za murzynami jesteśmy!!!
wizyta umówiona na 14! więc pędzimy jak czuby...zajeżdżamy, ja już oczywiście osikana prawie, bo od rana chleję wodę!!! wchodzimy do szpitala...widok? masakra...jak wielki plac budowy! poczekalnia przed usg w przeciagu!!!! :ico_zly: a na ławce spotykam moją koleżankę z liceum...czekała już prawie godzinę! :ico_olaboga: więc czekamy razem....kolejne 40minut...więc zamiast o 14, weszliśmy o 15.40!!! :ico_zly: wypiździło mnie na tym korytarzu masakrycznie!!!! i to czekanie...w ogóle to paranoja jakaś! rejestrują na godzinę, a potem czekasz jak popierdoleniec...Poza tym, badanie miało trwać 30minut, a ta para rpzed nami siedziała kolejną godzinę!!! wchodzimy, a tam znów upał, żar tropików, ze 35stopni! umrzeć można.....Pan doktor nawet nie przeprosił za opóźnienie...nie umiał nagrać płyty! :ico_olaboga: tym przed nami, więc kolejne 10minut czekania...
i w końcu ruszył!!! buźka, rączki...no fajnie, fajnie, ale gdzie dupsko? hehehe, no i nagle jest! są jajeczka! :ico_brawa_01: do pomalowania normalnie...siuraczka nie widać....ale chyba jest co? :ico_oczko: No...młody leży sobie jak pan głową do góry! i teraz mam zadanie- motywować go powoli do odrwotu, bo cholera jak mnie urządzi cesarką to chyba zwariuję!!! wszystko fajnie widać....wiercił się jak cholera! majtał rączkami...otworzył buziaka...super!
zdjęcia mam 3, ale czarno-białe- chyba poskąpili na drukarce....
zaraz spróbuję je jakoś przekopiować...........

a najlepesze było to....w gabinecie mi każą mieć brodzik do mycia mopa, płyny do dezynfekcji itp....a w szpitalu sprzątaczki zmywały podłogę wodą z wiadra...a potem ją wylały do kibla a szmatę wypłukały w umywalce!!! :ico_olaboga: paranoja!!!!!!!!


a tu moje cudo! z nosem rozpłaszczonym jak bokser po walce :ico_haha_01: istna Hania...hahhah
Obrazek
i jajeczka
Obrazek

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

17 gru 2009, 00:33

zborra, cudne fotki :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:
Rozumiem, że na tym drugim foto są jajeczka ? :ico_brawa_01:

Jagodka... w 25tc 800 gram, a moje maleństwo miało w 26tc 870 gram więc bardzo podobnie.
Ciekawa jestem ile waży teraz :ico_sorki:

Hormiga nasze dane do tabelki to Jolka, w planach na 27/28 luty 2010 :ico_ciezarowka:

A "swoje" znaczy domek wybudowany tuż za płotem taty (czyli 5 kroków dalej niż dom rodzinny :ico_brawa_01: ) Jeszcze wiele w nim brakuje, ale mamy wszystko co nam teraz do życia potrzebne... no i kruszynka będzie miała już własny domek :ico_sorki:

Kurcze... mam pytanie!
Czy Wy też czujecie lekki ból po prawej stronie na wysokości żeber? Bo ja mam tak od miesiąca... lekki ból + wrażenie odrętwienia. Na początku bałam się że może wątroba wysiadła ale przecież ani żadnych leków nie biorę, ani nie jem więcej niż przed ciążą :ico_placzek:

No to kolorowych snów :ico_spanko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

17 gru 2009, 14:58

zborra, cudowne zdjęcia!!!
cholernie współczuję tego czekania w kolejce. ja też dziś się tyle naczekałam i jeszcze musiałam jakąś babkę wpuścić, bo staruszeczka tak się polubiła wpychac przed inne w kolejkę, że specjalnie przychodzi godzinę przed swoją wizytą. niech ją trafi dosłownie! A ja tu niecierpliwa, żeby dziecko zobaczyć.
I chyba mnie pokarało, bo USG mi nie robiła :-/ Ale wymacała brzuś i powiedziała, że dzidzia dzielnie rośnie, a szyjka zamknięta na dwa spusty! :ico_sorki:

ja raczej już się nie kwalifikuje na marcóweczki, ale ewentualnie 09/04/2010 0- córeczka Magdalena Ewa

My na 3D idziemy za tydzien 23.12. - taki prezencik sobie robimy na Święta - oby było lepiej.

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

17 gru 2009, 22:25

hej!
Qanchita, tak, na drugim są jajeczka :ico_haha_01:
no i kruszynka będzie miała już własny domek
to najważniejsze...Powoli sobie wszystko zrobicie....Pewnie, każdy by chciał wszystko od razu, ale w tej rzeczywistości się nie da. Spokojnie, ważne że już jest dom!
tibby, no to pewnie się zawiodłaś, że nie było usg co? ale jak za tydzień macie 3d to luz!!! pooglądasz sobie jeszcze!!!

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

18 gru 2009, 00:30

zborra, śliczny Tomaszek :ico_brawa_01: gratulacje
Qanchita, ja tam bólu nie czuję, ale mnie biodro boli i spojenie napierdziela :-D uroki ciąży :ico_oczko:
tibby, no to dobrze, ze po wizycie ok a do usg już niedługo :-D
ale się zima zrobiła :ico_brawa_01: u nas -12 fajnie :-D

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

18 gru 2009, 14:46

Dzień dobry :ico_ciezarowka:

Właśnie wróciłam z pierwszych zakupów przedświątecznych z całym workiem zabawek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Cudne mają te pierdułki... wszystko gra, śpiewa, miga. Jak byłam mała to takich nie było :ico_zly:
Teraz jeszcze starszej chrześniaczce muszę kupić Barbie Calineczke... na życzenie ! Mam nadzieje, że znajdę to cudo w jakimś dużym markecie bo szczerze mówiąc nie wiem o co chodzi :ico_olaboga:
Podobno to z jakiejś nowej bajki.

[ Dodano: 2009-12-18, 13:47 ]
A w ogóle u nas -12st i biało wszędzie :-D

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

18 gru 2009, 20:08

cześć mamuśki!

zborra, Tomcio istny bokser z tym noskiem :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Słiczne fotki... A co do USG i przeciągu to szkoda słów...Szkoda że wam na dworze nie kazali czekać, w sumie niewielka różnica :ico_zly: Dobrze, że Synka zobaczyłaś i że wszystko ok, to najważniejsze, tylko żebyś się nie rozchorowała

Qanchita, z tymi zabawkami to jakiś zawrót głowy! Ja zupełnie zgłupiałam jak miałam siostrzeńcowi prezent kupić...Wszystkie cudne i chciałoby się każdą kupić...

U nas też -12 stopni - uwielbiam zimę, zwłaszcza jak jest biało. Ubieram się jak cebula, smaruję porządnie zimowym kremem i wio z psem - dziś bylismy prawie 1,5 godziny na spacerze raźnym krokiem. Ja się po takim spacerze czuję fantastycznie, pies padnięty śpi do wieczora i wszyscy zadowoleni. Tylko nos prawie w kieszeni przynosze bo mi odmarza trochę :-D

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

18 gru 2009, 20:30

ja dzisiaj tez przegoniłam mała po dworze
zapakowałam ją w spiwór i kombinezon i jechałysmy do sklepu
a mała uwielbia taką pogode bo oczywiscie mi zasneła na dworze
niezbyt mi sie uśiechało żeby siedziec z nią na -12st wiec wtachałam wózek z nią na 2 piętro :ico_szoking: a ta mała gnidka się obudzila i juz nie spała :ico_olaboga: :ico_zly: a chiclam sie z nią polozyc :)

[ Dodano: 2009-12-18, 19:34 ]
a ja wczoraj mialam studniówke :ico_szoking: nawet nie zauważyłam :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-12-18, 20:05 ]
dziewczyny pocztajcie to i zwrócicie baczną uwagę jaki fotelik kupujecie szczególnie jesli sporo jeżdzicie

http://fotelik.info/pl/news/niebezpiecz ... ki,57.html

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

18 gru 2009, 23:57

jagodka24, no to z racji przegapienia studniówki gratulacje z okazji 99-tki! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

19 gru 2009, 18:53

tibby, no to pewnie się zawiodłaś, że nie było usg co? ale jak za tydzień macie 3d to luz!!! pooglądasz sobie jeszcze!!!
zawiodłam się, bo myślałam, że pani potwierdzi na 100%, że w brzusiu siedzi dziewczyneczka nasza, a tu tylko macanko :-/ Ale do środy juz niedaleko, więc wytrzymam i wtedy popatrzę na naszą myszkę!

U nas dziś -16!! :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], maximllCeap i 1 gość