mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

18 gru 2009, 21:00

Witam!!! W miarę możliwosci poczytałam co tam u was słychac :-)
Edulitko no straszne rzeczy się u was działy ale teraz będzie tylko lepiej mała szybko. Mała szybko dojdzie do siebie po tych chorobach i operacjach i ani się nie obejrzysz a i ona pójdzie do przedszkola :-) Trzymamy za was kciuki i wysyłamy moc buziaków :ico_buziaczki_big: Dzielne dziewczynki :-)

U nas już też po Jasełkach, Matyldzia też nie chciała z dziecmi spiewac. W domu chodzi i śpiewa kolędy a tam stała jak kołek obok koleżanki i ani słowa.Ale przynajmniej stała z nimi :-) Ogólnie było fajnie tak mówił mąż z Martynką mnie niestety ominęła ta impreza musiałam iśc do pracy :606:

Przygotowania do Świąt trwają, prezenty już mam posprzątane mam. Tylko jeszcze nie wielkie zakupy i moge odpoczywac :-) No dla mnie to bedzie odpoczynek bo jade do mamy na wigilie, nic nie robie tylko cisteczka upieke :-)

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

18 gru 2009, 21:47

Hej!
I po jasełkach. Maciuś siedział z nami jak piętnastka innych dzieci wraz z rodzicami(przy stole). Ale gdy zaczęło się kolędowanie i upominki dla rodziców, to sam poszedł na środek. Dzieci byly zachwycone osobą Mikołaja. Dostały prezenty, Maciej m.in. wóz- ambulans, mały skakał z radości, bo takiego nie miał. Teraz śpi.
maziu, nam się udało. Poszliśmy we trójkę :ico_brawa_01:
Wiecie co, mały przy stole zjadł dwie rzeczy: cukierka czekoladowego i banana. 15 minut póżniej znowu zrobił się mocno czerwony.Myślałam, że to jednak banan, bo babcia mu je wciska codzinnie, ale skórka wieczorem zbladła, a teraz znów jest czerwona. Może anetka masz rację i to jednak czekolada go uczula? W domu zjadł z paczki ciasteczka czekoladowe :ico_szoking: Jutro znów będziemy testować...
Do jutra.

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

18 gru 2009, 22:37

Chloe podobno banany sa najmniej uczulającymi owocami,.Uczulające w nich może być to, czym są konserwowane aby niedojrzewały w czasie transportu.Napewno Maciuś wcześniej jadł już coś czekoladowego prawda?I wtedy nic mu nie wychodziło?

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

19 gru 2009, 11:26

Hej
anetko, maciej pierwszy raz dostał takie uczulenie. Już sama nie wiem. Dziś rano pił ze mną wodę z miodem i cytryną i też dostał takie czerwone place. Gastrolog mówiła kiedyś, żeby mu cytrusów nie dawać, ale w końcu trzeba próbować.

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

22 gru 2009, 19:25

Witam kochane,dawno nie zaglądałam ale coś ostatnio czasu brak :ico_wstydzioch: .Buizaczki dla Iduni i wszystkich maluchów ,które ciągle walczą z chorobami :ico_olaboga: .U nas jasełka udane :ico_brawa_01: ,Bartek miał małą rolę i na medal sie spisał :ico_brawa_01:.Zastanawiam się czemu wasze maluszki miały takie przeboje w przedszkolach,bo u nas nawet jak dzieci nie brały czynnego udziału ,tp i tak były między innymi dziećmi.
Teraz spieszę z życzeniami ,bo zaraz wyjeżdżam do rodziców :ico_brawa_01:

Stół już zastawiony,
Rodzina już czeka,
Zaraz powitamy
Boga i Człowieka!
To magiczne chwile,
Czas spełnionych marzeń,
Szczęścia i nadziei ...
Przeżyjmy to razem!
WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA pełnych miłości i ciepła rodzinnego a następny rok- 2010 niech będzie zdrowszy dla wszystkich
buziaczki dla WAS KOCHANE i dla WASZYCH RODZINEK :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

23 gru 2009, 19:27

Witam

Jutro jade do teSciów więc dzisiaj składam życzenia

Już Mikołaj grzeje sanie.
Czego pragniecie niech się stanie.
Każde z Marzeń skrytych w głębi.
święty Dziadek niech Wam spełni
Pięknych i radosnych Świat Bozego Narodzenia, zdrówka, radośći, miłości bliskich, ciepłej rodzinnej atmosfery, pyszności przy wigilijnym stole i mnóstwa prezentów.

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

23 gru 2009, 21:16

A to życzenia od nas:

Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła
i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność !!!


Obrazek

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

24 gru 2009, 11:54

Obrazek

Niech te święta Bożego Narodzenia
przyniosą nam wiele radości,
Niech uśmiech zagości w domach,
Niech ogarnie nas ciepło wigilijnej świecy,
a jej blask zamieni się w żywe iskierki w oczach,
Niech samotność odejdzie w niepamięć,
Niech zima otula nas białym puchem,
jak ciepły koc przy kominku,
Niech bieluteńkie gwiazdeczki
skrzypią wesoło pod naszymi butami
na wieczornym spacerze.
Niech dobry Bóg namaluje
szczęście na naszych twarzach,
Niech miłość dotyka nas delikatnie,
lecz bez ustanku,
Niech marzenia płyną wysoko w górę
i spełniają się...

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

25 gru 2009, 22:01

I ja dołaczam się do życzeń.
Kochane życzę Wam...

[glow=yellow]Nastrojowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia
spędzonych w gronie rodziny
na śpiewaniu kolęd przy choince
i żłobku Dzieciny
oraz wszelkiej pomyślności w
Nowym Roku 2010! [/glow]

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

25 gru 2009, 22:32

Z okazji Świat Bożego Narodzenia
wielu głębokich i radosnych przeżyć,
wewnętrznego spokoju, wytrwałości i radości
oraz błogosławieństwa Bożego w każdym dniu
nadchodzącego nowego Roku

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość