Awatar użytkownika
Askja
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 23 cze 2009, 23:22

samej się nie da?!

30 paź 2009, 18:18

czuje sie zalosnie.. i jednoczesnie jestem zwyczajnie wściekła!! moim jedynym hobby i prawdziwą miłością jest taniec ale odkąd zerwałam z chłopakiem po prostu nie mam gdzie chodzić!! na kazdym kursie na jaki sie zapisuje wszyscy pytają ze zdziwieniem: „pani SAMA??? no dobrze, może się pani zapiac ale poza panią to sa same pary..” czuje się jak idiotka i mam ochotę krzyknąć: „a to przepraszam jako singielka mam się zamknąc w domu i czekac aż jakis facet mnie łaskawie wypuści??!” czy naprawdę w tym kraju nie da się uczyc tańca jeśli jest się samotnym??!

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 paź 2009, 18:23

witam, a musi to byc koniecznie taniec, wktórym będziesz tańczyć w parze?
Może zacznij od czegoś "singlowego" :ico_oczko:

Awatar użytkownika
goya
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 19 lut 2008, 13:27

30 paź 2009, 18:39

wiesz, zalezy pewnie jaki taniec cię interesuje. Jesli chcesz się uczyć baletu albo jazzu to raczej nikt nie będzie namawiał cię na zajęcia w parach. Ale jak się zapisujesz na taniec towarzyski to przecież oczywiste że nie możesz tam stac sama jak kołek i ćwiczyć z drążkiem. To żadna dyskryminacja, po prostu zwykła logika...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 paź 2009, 18:54

To żadna dyskryminacja, po prostu zwykła logika...
racja

Awatar użytkownika
riki_miki
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 27 cze 2008, 15:31

31 paź 2009, 18:04

ale to musisz zaraz przychodzic z chlopakiem przeciez mozesz zabrac ze soba przyjaciela kto sie bedzie pytal...ja tez teraz nikogo nie mam i smigam na zajecia z przyjacielem do macka zakliczynskiego, drugiej po egurroli najwiekszej szychy choreograficznej :ico_haha_02: oboje jestesmy singlami i bawimy sie swietnie..

Katherine
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 25 cze 2009, 23:01

31 paź 2009, 19:11

cześć zgadzam się, że w Polsce samotni ludzie są dyskryminowani na kazdym kroku. Jesli idziesz do kina/teatru ludzie patrzą na Ciebie nieufnie jakby czekali kiedy ktoś wreszcie do Ciebie dołączy a jak się zapisujesz na zajęcia to zadają własnie takie głupie pytania pt: "pani sama?"... cała Polska...

Awatar użytkownika
aba
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 31 paź 2009, 17:13

31 paź 2009, 20:07

Jeśli chodzi o zajęcia z tańca, to pytanie czy "pani jest sama" nie dotyczy raczej dyskryminacji. Problem jest w tym, że brakuje mężczyzn tańczących. Zawsze jest więcej dziewczyn, który chcą tańczyć.

Aloa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 09 kwie 2009, 10:02

03 lis 2009, 00:54

a skąd jesteś? Może po rpostu nie znalazłaś dobrej szkoły i instruktora. dla mnie to oczywiste, ze jesli sie chce kogos dobrze nauczyć to potrzebne jest indywidualne podejście a nie jakieś tanie wodzirejstwo pt "panie prosza panów"...

rysio51
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 125
Rejestracja: 27 paź 2009, 11:22

04 lis 2009, 14:16

Jeśli chodzi o zajęcia z tańca, to pytanie czy "pani jest sama" nie dotyczy raczej dyskryminacji. Problem jest w tym, że brakuje mężczyzn tańczących. Zawsze jest więcej dziewczyn, który chcą tańczyć.
Ja chętnie bym z Tobą tańczył ale pewnie nie mieszkamy w tym samym mieście ;)

małami
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 29 gru 2009, 21:50

29 gru 2009, 22:11

cześć zgadzam się, że w Polsce samotni ludzie są dyskryminowani na kazdym kroku. Jesli idziesz do kina/teatru ludzie patrzą na Ciebie nieufnie jakby czekali kiedy ktoś wreszcie do Ciebie dołączy a jak się zapisujesz na zajęcia to zadają własnie takie głupie pytania pt: "pani sama?"... cała Polska...
Ja się nie zgadzam. Teraz taka plaga singli że szok.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brucerhype i 1 gość