Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

29 gru 2009, 20:21

bigottka, nawet mnie nie dobijaj ja bardzo bym chciala ale niestety po tych tabletkach nie mam juz na to szans :ico_placzek: z tego co wiem to Asika chyba jeszcze karmila i dobrze jej szlo no ale dawno jej nie bylo

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

29 gru 2009, 22:01

Sabcia jestes szczesciara :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

30 gru 2009, 13:00

Hej dziewczynki
U nas święta były okropnym stresem i nigdy więcej takich imprez i noszenia małego i przekazywania go sobie z rąk do rąk... Maluszek był tak niespokojny, i mimo, że był padnięty to i tak nie mógł zasnąć w nocy... No i się zaraził od naszego jednego małego gościa katarem i się męczy biedactwo, ale mamy już kropelki i mam nadzieję że mu porzejdzie

Bigottka ja też karmię tylko i wyłącznie piersią.... Jedynie po wigilii go karmiłam w nocy nanem bo pozwoliłam sobie na uszka i winko. Ale i tak to była znikoma ilość bo on nie lubi butelki...


Co do kupki to robi mi każdego dnia do 3 razy, albo jedną i to taką konkretną że od razu trafia pod kran, bo kupa jest wszędzie. Kolek nie mamy póki co i oby się nie pojawiły...


Waży mi już 5 kg :-D
Cieszę się że przybiera, bo na świętach to miał odrobinę mniejszy apetyt i ten katar..
Chyba jest ok

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

30 gru 2009, 13:39

Witam!!!
moja kruszynka wlasnie pojechala sie wazyc z tata :ico_olaboga: ciekawe jak sobie poradza - maz pojechal nas umowic a oni ze mamy przyjechac teraz a ja pod prysznicem wiec pojechali takze dam znac ile wazy a co do kupek to moja robi regularnie rano przed pierwszym karmieniem i druga przed zasnieciem jak w zegarku doslownie

[ Dodano: 2009-12-30, 15:18 ]
no i juz wiem moja kruszynka wazy tylko 4980 czyli nie za duzo chyba ae ona to ma po tacie jest taka drobniutka heheh no i ma 58 cm czyli 4 cm wiecej

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

30 gru 2009, 16:53

Witam po dlugiej ciszy :-)
My juz po chrzcinach, ktore super sie udaly, nie liczyc oczywiscie faktu ze z mama caly dzien w kuchni przesiedzialm :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale nie narzekam. Pawelek w kosciolku cala msze spal, nawet oczka nie otworzyl :-)
W domku tez grzeczniutki, chyba ze 3 godziny jeszcze spal i dopiero pod koniec dnia sie obudzil wiec wczyscy szczesliwi bo w koncu mogli go ponosic :-D

Swieta tez super, wigilia u tesciow, a w swieta u moich rodzicow ale odwiedzalismy rodzinke, bylo fajnie wszyscy sie zajmowali Pawelkiem a ja mialam luz. Maly byl troszke niespokojny, wiadomo tyle ludzi, mocne swiatlo, nie swoj domek, pozniej chodzil spac ale byl dzielny. I dopiero w poniedzialek zjechalismy do domku :-) :-)

Pawelek teraz zasypia ok 22 i budzi sie kolo 6 na jedzonko takze boskooooo, dzis nawet obudzil sie o 6:30 zjadl i do 9:15 spalismy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ale niestety wyszla nam przepuklinka pachwinowa, bylismy z nia w szpitalu, i narazie go nie boli i mamy ja wciskac ale niestety bez operacji sie nie obedzie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: wiec jak nic nie bedzie sie dzialo to tak jak bedzie mial pol roczku to pojdziemy. Dobrze, ze mojqa mama cale zycie przepracowala na sali operacyjnej chirurgii dzieciecej wiec mamy tam znajomosci :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

30 gru 2009, 17:06

Ale niestety wyszla nam przepuklinka pachwinowa, bylismy z nia w szpitalu, i narazie go nie boli i mamy ja wciskac ale niestety bez operacji sie nie obedzie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: wiec jak nic nie bedzie sie dzialo to tak jak bedzie mial pol roczku to pojdziemy. Dobrze, ze mojqa mama cale zycie przepracowala na sali operacyjnej chirurgii dzieciecej wiec mamy tam znajomosci :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ucałuj Pawełka od cioteczek sierpniowych :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

30 gru 2009, 17:08

izuś_85, ucaluje, tylko jak sie obudzi bo zasnal przed 14 i do teraz sni sobie o aniolkach :-D :-D ale chyba dlugo juz to nie potrwa bo jadl o 12 i do teraz nic :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: a w ciagu dnia to max co 3 godziny butla :-)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

30 gru 2009, 17:17

Ewka_82, Maja tez śpi od 14.00 :ico_olaboga: co ona w nocy robić bedzie :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

30 gru 2009, 17:19

izuś_85, my problemow z nocnym spaniem nie mamy :-D :-D :-D
tfu tfu wole nie zapeszac :-D

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

30 gru 2009, 20:16

Obrazek
a to cala ja
Obrazek
a to sprzed 3 tyg - jak glowke ladnie trzymam
Obrazek
zdziwienie
Obrazek
usmieszek :)
Obrazek
tu moje lozeczko

[ Dodano: 2009-12-30, 19:22 ]
Musze wam powiedziec ze moja corka gada juz z zolwiem ktorego bardzo lubi i ktory wisi na karuzeli nad jej glowka tak fajnie do niego mruczy "hmmmm,eeee, aaaa i takie tam heheheh
Wczoraj moj skarbus sie wiercil strasznie w lozeczku i udalo jej sie przewrocic na boczek z pleckow :ico_brawa_01:
a i od wczoraj spi juz na podusi - mialam troche obaw ale w koncu mamy monitor oddechu takze mysle ze nic sobie nie zrobi

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości