stokrotka81
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 11 gru 2009, 22:24

04 sty 2010, 23:39

trzymajcie kciuki
nie ma sprawy :ico_oczko:
dobranoc

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

05 sty 2010, 00:59

Czesc dziewczyny!!
Jaką wczoraj mielismy tragedie. Synus mojej siostry Franuś ma 2,5 roku poszedł z moimi rodzicami do sasiadki w goscie i wyobrażcie sobie że jak dziadkowie pili sobie herbate Franuś znalazł leki i zaczoł je jeść okazało sie że były to jakieś psychotropy(tragedia)!:ico_placzek: Moja mama przyleciał z nim na rekach do domu i natychmiast szwagier z bratem pojechali na pogotowie tam zrobili mu pukanie żoładka i to pod narkozom bo taki malutki jest. Koszmar :ico_placzek: Wszystko dobrze sie skończyło teraz jest jeszcze w szpitalu na obserwacji bo troche tego leku mu sie wchłoneło ale nie na tyle zeby zrobiło mu to krzywdę. Najgorsze jest to że siostra przyjechała do rodziców tylko w odwiedziny na kilka dni :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 sty 2010, 01:03

kaczorek, :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: jeju straszne :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: na dzieci to trzeba tak uwazac nigdy nie wiadomo co im do glowy szczeli :ico_olaboga: no i sasiadka pewnie nie ma dzieci wiec dom miala nie przystosowany i leki na wierzchu trzymala :ico_olaboga: :ico_olaboga:
dobrze ze sie wszystko dobrze skonczylo ale przeyliscie :ico_olaboga:
nie zazdroszcze :ico_noniewiem:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

05 sty 2010, 10:01

hejka

ale sie nie wyspalam.ciasno mi w lozku co chwile duszno i goraco..ale nie nazeka na moj brzusio nie nie--niech spbie rosnie :ico_oczko: tylko tak nie gniecie :ico_sorki:
wczoraj zrobilam pyszna kolacyjke.swiezutki chlebus z szyneczka serkiem pomidorkiem ogorkiem majonezem etchupikiem i...za pol godz poszlam wymiotowac :ico_noniewiem:
potem do zasniecia mnie muliło
zabardzo nawydziwiałam czy co?? :ico_noniewiem:
dzis rano tez kibelkowo,widze ze wymioty beda mnie tak nawiedzaly co jakis czas do konca...

dzis mamy gosci po poludniu.kumpela ktora poznalam na porodowce.ona urodzila 2 godz pozniej synka.
teraz wyjechali do Norwegii i nie widzielismy sie ze 2 lata ale beda u nas nocowali z dzieciakami :ico_brawa_01:

mnam tez dzis o 15 dentyste...ma mi zrobic 2 zeby brrrrrrrrrrrrrr
oby szybko i bezbolesnie.

u nas w szpitalu daja dziecko od razu po porodzie na brzuszek a potem biora na badania.potem dziecko jest z mama caly czas.
kazdy gosc moze przyjsc i wziasc na rece.

stokrotka81
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 11 gru 2009, 22:24

05 sty 2010, 10:13

Dzień dobry kobietki :-)
ale sie nie wyspalam
doskonale Cię rozumiem, ja przez ostatnie 2 tygodnie tak się przestawiłam że zasypiam ( po wcześniejszym kręceniu się w łóżku) około 1-2, a 8 rano to dla mnie środek nocy. Dziś mnie Kacper obudził o 8.30 brr
ze wymioty beda mnie tak nawiedzaly co jakis czas do konca...
to też znam ale nie mam na to sposobu, zjem coś na co mam wielka ochotę a potem cierpię :ico_placzek:
kaczorek to straszne, dobrze że tak to się skończyło. Naprawde trzeba uważać na dzieci, szczególnie jak się jest z wizytą u osób, które dzieci nie maja i dom nieprzystosowany :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

05 sty 2010, 10:47

Witajcie u nas biało :ico_haha_02:
kaczorek, ale mieliście przygodę dobrze ze wszystko sie szczęśliwie skończyło z dzieciaczkami tak jest ze nie wiadomo na co wpadną dobrze ze sie szybko zorientowali dziadkowie i raz dwa zawieźli go do szpitala
..............hym ciekawe jak Madzia :ico_noniewiem:

stokrotka81
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 11 gru 2009, 22:24

05 sty 2010, 10:53

dopiero zauważyłam :ico_wstydzioch:

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za skończony 24 tydz!!!

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

05 sty 2010, 11:01

hej mam dobre i złe wieści nie wiem od których zacząć :ico_noniewiem:

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

05 sty 2010, 11:10

hej
O tak maly Franiu napędziła nam strasznego stracha ale to prawda jak idzie sie do kogoś kto nie ma dzieci to trzeba bardzo uważać.

U nas w szpitalu dostaje sie dziecko odrazu po porodzie i kto przyjdzie może go wziąść na rece :-) powiem szczerze ze myślał ze teraz wszedzie to taka norma :ico_noniewiem:

stokrotka81
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 11 gru 2009, 22:24

05 sty 2010, 11:13

madzia0609 od początku

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość