Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

05 sty 2010, 12:18

my z mykamy z Julcia na spacerek :-)

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

05 sty 2010, 12:44

witam ,my juz po spacerku i zakupkach ,ale sie juz mecze szok :ico_olaboga:


Mmartam sliczny brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Madzia trafilas na super gin ,napewno wszystko bedzie dobrze!!


U nas w szpitalu tez goscie moga przychodzic kiedy chca,i dzidzius jest caly czas z mama :-)

Alkasbir
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2115
Rejestracja: 01 cze 2009, 18:46

05 sty 2010, 13:17

wreszcie doczytałam, ale nie pamiętam co komu odpisać.
moje rzadkie wizyty na forum są związane z moją pracą - nie wiem czy Wam mówiłam, ale prowadzę pensjonat w Zakopanem i od grudnia mamy mega zamieszanie... więc nie mam czasu na pogaduchy. czas pracy nienormowany - więc sa dni, tygodnie kiedy nie mam co robić, a są takie jak teraz że szaleństwo na całej lini. szefostwo nie mieszkają w Zakopanem i wszystko jest na mojej głowie - teraz pomaga mi mąż (on akurat miał sporo wolnego). dzisiaj wybieram sie do gina, mam nadzieję, że nic mi nie przeszkodzi w dotarciu do niego... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

NICOLA_1985

05 sty 2010, 14:35

hej
ja dzisiaj zabiegana, rehabilitacje, lekarz, zakupy, teraz trzeba obiad robic i sprzatac.
byłam u drugiej lekarki z Karolina tym razem bo wczoraj bez karoliny tylko konsultacja... no i dołozyli nam smecte - biegunka jak nic.... tylko ze nie ma innych objawów... zadnych wymiotów, bólu brzucha, goraczki, złego samopoczucia.. nic.. a jeszcze dzisiaj jak tylko z nia wruciłam juz myslalam ze zrobiła znowu kupe do pampersa bo było słychac ze cos tam zrobiła.. patrze a tu sam sluz taki żółty i to duzo tego było a jak ja posadziłam na nocnik to zaraz zrobiła znowu taka rzadka kupe.. miała krótas z was taki przypadek z dzieckiem??? śluzowata biegunka bez zadnych innych objawów? dziecko jedzace i pijace wszystko, caly dzien w dobrym humorze tylko dziwne kupy?
najgorsze jest to ze jak prosze lekarke zeby dala mi skierowanie na badanie kału to ona twierdzi ze nie ma takiej potrzeby ze mam nie histeryzowac skoro dzieco sie czuje dobrze to kupy mina tylko trzeba na to troche czasu... :ico_noniewiem: sama nie wiem... ja sie tym zaczynam bardzo przejmowac.. to nie jest przeciez normalne... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

05 sty 2010, 15:44

my po spacerku pojechałyśmy z Julcia do miasta i zahaczyliśmy o Bobo land ale sie napatrzyłam na te maleńkie ciuszki pościel rożki ech... cuda tylko worek pieniążków i możną wybierać przebierać....
NICOLA_22, mi sie wydaje ze do jakaś alergia świadczy o tym śluz ale z drugiej strony skoro ona nie jest uczulona na nabiał czy gluten :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
jak prosze lekarke zeby dala mi skierowanie na badanie kału
to może zrób na własna reke takie badania na pewno nie będą dużo kosztowały a ty sie uspokoisz :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

stokrotka81
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 11 gru 2009, 22:24

05 sty 2010, 16:47

My też byliśmy na spacerku ale zimno i chyba trochę zmarzliśmy :ico_chory:
Ale zupełnie inaczej się czujemy hi hi
a tu sam sluz taki żółty
Kacper też tak miał i brał jakieś paskudztwo, nie pamiętam nazwy i przeszło mu. A żadnych innych objawów nie miał..

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

05 sty 2010, 17:03

witam się dziewczynki i ja.
ale napisałyście! :ico_olaboga:
no to może od początku:
1) madzia0609, super, że takiego masz lekarza! tylko pogratulować! :ico_brawa_01: cieszę się, że Kubuś zdrowy i że was tak badał szczegółowo.
2) brawo dla stokrotka81, :ico_brawa_01: za kolejny tydzień do przodu!
3) madzia0609, da ciebie też brawa za 30.tydzień! lecisz jak szalona! poczekaj może za nami, co? :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
4) byłam dziś na badaniach i wiecie co? wcale nie piłam glukozy!!! :ico_haha_01: Okazało się, że na skierowaniu do badania laboratorium miałam tylko badanie krwi i morfologie :ico_haha_01: a ja bez siurków poszłam tam w ogóle bo nie wiedziałam że trzeba. ale na szczęście na dole była apteka (za to pieprzone pudełeczko aż 1zł chcieli ode mnie!!!!!!!!!!!) i poszłam siku do toalety. dobrze, że na czczo byłam. pobrali krew i tyle. a ja się pytam jak z tą glukozą, a oni, że na skierowaniu nie ma, to nie robimy i tyle. no, ale szczęście, że w czwartek idę do gina, to się dowiem co i jak z tym skierowaniem było. więc zasłodzenie mie dziś ominęło :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
5) Alkasbir, nie przepracowuj się tam! dzidzia najważniejsza! :ico_nienie:
6) NICOLA_22, współczuję Karolince tego zdrówka wątłego :-/ Przypałętało się coś i teraz trzyma.

My dziś na spacerku byliśmy. Poszliśmy sobie z moim wielkim hasiorem na pole i tam spokojnie sobie chodziliśmy i zdjęcia robiliśmy. kilka później załączę. bo za momencik mam kolędę. :ico_olaboga:

NICOLA_1985

05 sty 2010, 17:09

może zrób na własna reke takie badania na pewno nie będą dużo kosztowały
moge zaniesc próbke kału do labolatorium np. w szpitalu i powiedziec ze nie mam skierowania tylko ze chce zapłacic za to badanie i bez problemu zrobia? czy to trzeba gdzies do jakiegos prywatnego labolatorium zaniesc?

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

05 sty 2010, 17:15

normalnie w każdym laboratorium można zrobić prywatnie ale możesz sie upewnić dzwoniąc do nich na pewno udziela ci takiej informacji i podadzą koszt

[ Dodano: 2010-01-05, 16:17 ]
tibby, hihi no to cie ominęły słodkości a z tymi pojemniczkami to niektóre apteki przeginają :ico_zly: ja płace po 35 gr

NICOLA_1985

05 sty 2010, 17:17

gozdzik, dzieki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: to jutro zrobie jej te badania, rano mamy rehabilitacje to przy okazji podjede sobie do szpitala

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość