Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

06 sty 2010, 21:18

julchik22, wielkie brawa! witamy wśród spodziewających się chłopców! ale pamiętaj, że coś się zawsze może jeszcze zmienić, więc do następnego USG się tak nie ciesz. u nas była dziewczynka i po 5.tygodniach wyszedł chłopiec :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

06 sty 2010, 21:32

tibby, niezła pomyłka, człowiek się nastawi psychicznie a tu zmiana. Ale w drugą stronę chyba trudniej o pomyłkę :-D

julchik, gratuluję synka :ico_brawa_01: Chłopaki są super! Co do imienia dla chłopca, to nie bardzo umiałabym pomóc. Ja nie mam pojęcia jak nazwałabym trzeciego syna...
Mąż nie chce Franciszków i Miłoszów, choć mi się podobają te imiona bardzo.
Z kolei sam nie umie zaproponować nic ciekawego ;)
Może Jan by przeszedł. Tak, chyba tak !
My pewnie zaczniemy rozmowy o imionach jak płeć poznamy :ico_oczko:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

06 sty 2010, 21:43

Och my już zaczelismy i cieżko sie dogadac, bo większość tych co mi sie podobają źle mu się kojarzą i w drugą stronę tak samo. Narazie wspólnie podobają nam się: Oskar, David i Damian. Mi ponadto jeszcze Igor i Adam, ale chyba wchodziłyby w gre te trzy pierwsze, choć znając życie do porodu jeszcze może sporo się zmienić :ico_haha_01:

NICOLA_1985

06 sty 2010, 22:58

julchik22, no to gratuluje syneczka :ico_brawa_01: ja jesli jutro sie dowiem płec to tez Wam sie pochwale :-D u nas tez problem z wyborem imienia dla chłopca, mamy tylko dla dziewczynki Hanna Martyna bo dajemy dwa imiona pierwsza córcia ma na imie Karolina - to wiecie a na drugie ma Adriana (po mojej przekochanej psiapsiółce ktora daleko ode mnie mieszka) :-)
a dla chłopca ja wczoraj zaproponowałam 14 imion i S zadnego nie wybrał.. dalej sie upiera ze po co? i tak bedzie dziewczynka... :ico_oczko: a co on taki pewny to ja nie wiem... :-)

co do tej mojej anemii to spokojnie.. u mnie anemia jest jak moja siostra blizniaczka towarzyszy mi od urodzenia i juz sie do niej tak przyzwyczaiłam ze funkcjonuje zupelnie normalnie w takim stanie a połozna dzisiaj sie mnie pytała jak ja sie czuje czy nie jestem słaba czy nie spie cały czas? jak ja wogole jeszcze zyje :ico_oczko: tymbardziej ze cisnienie do tego niziutkie.. ale to nic.. taka moja uroda

aha a co do wagi... waze 58 kilo czyli na plusie mam 4

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

06 sty 2010, 23:24

czesc :-)
julchik22, ogromne gratulacje synia :ico_brawa_01: fajnie ze juz wiecie :-D
NICOLA_22, no Ty pewnie dowiesz sie jutro :ico_brawa_01: zaraz nam tu dawaj znac :ico_sorki:
buuuuu cos dzis mialam ciezki dzien - najpierw zabawy na sniegu a wieczorem Iga cos zasnac nie chciala :ico_olaboga: a ja wykonczona lece do wanny...

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

07 sty 2010, 11:10

julchik22, brawa za 16.tydzień! :ico_brawa_01:
tibby, niezła pomyłka,
ojjj tak. jakie było nasze zaskoczenie wielkie jak się dowiedzieliśmy, ze jednak między nóżkami jest siusiak! :ico_haha_01:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

07 sty 2010, 11:30

Hejka! A dziękuję tibby, nawet zapomniałam z wrazenia o tym, ze już 16 tyg skończone :ico_oczko: Częstujcie sie zatem :ico_tort:

Nikola, no to dzis kolej na Ciebie! Ciekawe czy mąż będzie miał rację tak jak mój :ico_haha_01:

mmarta, Twoja maleńka chyba wczoraj za dużo wrażeń miała przy pierwszej zabawie na sniegu :-)

Martalka, przypomnij o jakiej to Ty ostatnio oliwce do ciała pisałaś co jest bez parafiny, bo jakoś nie mogę znaleźć tej wypowiwedzi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

07 sty 2010, 12:10

czesc kobitki :-D
ja dzisisj poloweczka...chociaz wiadomo marzy mi sie urodzic w 38 :ico_sorki:
julchik22, moze masz racje z tym sniegiem ze miala za duzo wrazen i do tego gadala z ciocia i babcia na skypie a wtedy tez zawsze sa problemy...

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

07 sty 2010, 12:48

ja dzisisj poloweczka.
ObrazekObrazekObrazekMartuniu, gratuluję serdecznie połowy ciąży ObrazekObrazekObrazek

Jak ten czas szybko leci... Obrazek
Jeszcze troszkę i będziesz już tulić swojego drugiego maluszkaObrazek

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

07 sty 2010, 13:08

mmarta, gratuluję połówki :ico_brawa_01:
A Igę w którym tyg urodziłaś?
Ja zawsze prawie równo ok 40 tyg. Bartka 40t1d, Damiana 39t5d :)

julchik a tobie 16 tygodnia gratuluję :ico_brawa_01:

Julchik pisałam o oliwce dla niemowląt Hipp (w rossmannie są chyba w stałej sprzedaży), podobnie jak firmowany przez rossmann olejek dla kobiet w ciąży. też miałam. Też bez parafiny. Marka "babydream". Ale o tym drugim chyba nie pisałam??

Nicola, czekamy na wieści :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość