Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

10 sty 2010, 21:55

oj z Kuby też diabeł wylazi :ico_noniewiem:
wszystko jest na nie, zwykle udaje, ze nie słyszy jak do niego mówię, staje okoniem, jak krzyknę to jest jeszcze gorzej, bo się kładzie i już kompletnie nic do niego nie dociera, jak próbuję mu coś tlumaczyć to woła "do kąta, już!" i leci po czym natychmiast wraca i robi to samo co przed chwilą. Najgozej jak idziemy na spacer, bo stanie na śrosku drogi albo kawał odbiegnie i nei hcce się ruszyć jak go wołam to się kładzie na drodze. Może to co piszę nie brzmi jakoś szczególnie dziwnie ale w praktyce w zyciu codziennym szczerze nas przeraża. Już się zastanawiamy z mężem czy nie iśc do psychologa z nim. Łudzę się, ze to reakcja na braciszka, i że niedlugo przejdzie. Tylko, ze 2 lata temu miałam w klasie bardzo mocno zaburzonego chlopca - miał ADHD i cały szereg zespołów, których nazw nawet nie znam w każdym razie kompletnie nie dalo się z nim pracować ani nawet porozmawiać czy pobawić się,a teraz mój Kuba zachowuje się dokładnie tak samo :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

10 sty 2010, 22:37

cześć laseczki

Agnieś81 wszystkiego najlepszego dla synka :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

dzisiaj sobie poleniuchowałam troszkę i popsrzątałam,a Hania do południa siedziała z tatusiem na podwórku ponad godzinkę i pomagała mu odśnieżać :-D wróciła cała mokra i w śniegu :-D

myszka105 nie dziwię sie,ze płakałaś razem z Dominiką,ja też pewnie bym nie wytrzymała,ale konsekwencja popłaciła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wasze maluchy na prawdę buntownicze :ico_szoking: :ico_szoking: Hania to w porównaniu z nimi to aniołek :ico_szoking: ale znając życie to jeszcze jej różki wyjdą :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

10 sty 2010, 22:40

taaa ja mam taką sąsiadkę, ze jak patrzę na kubę i n nią to się sama sobie dziwię, ze mam takie gzreczne dziecko - to sobie wyobraź tą dziewuszkę :ico_olaboga:
mój mąz to nawet twierdzi,z e to przez nią Kuba ta sie zachowuje i zabronił się Kubie z nią bawić tzn mnie zabronił im pozwalać tylko jak ja mam to dziecku wytłumaczyć? :ico_puknij:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

10 sty 2010, 22:52

ja mam taką sąsiadkę, ze jak patrzę na kubę i n nią to się sama sobie dziwię, ze mam takie gzreczne dziecko - to sobie wyobraź tą dziewuszkę
o matko, to tamta dopiero rozbujnica :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

11 sty 2010, 09:45

kilolek, myszka105, jakbym widziała mojego Adasia :ico_oczko: Chociaż muszę dodać, że kiedy Jaś jest w przedszkolu to Adaś jest o wiele grzeczniejszy.
Dzięki dziewczyny za życzenia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A to kilka obiecanych fotek.

"STO LAT..."
Obrazek

Obrazek
Obrazek

A to tapczanik na którym śpi Adaś. Złożony
Obrazek

Rozłożony
Obrazek

A to mój czysty diabełek
Obrazek

I proszę nie zwracać uwagi na okruszki pod łóżeczkiem :ico_wstydzioch: W sobotę, kiedy Jaś miał gości, dzieci wymyśliły sobie świetną zabawę. Było to rozbijanie drewnianym klockiem talarków i widzę teraz, że nie wszystko zostało sprzątnięte :ico_wstydzioch:
A te esy-floresy na ścianie to według Adasia mama i tata. Sam narysował :-D

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

11 sty 2010, 09:45

kilolek, widzę że Twój Kubuś przechodzi bunt 2 latków.Moja córcia do aniołków nie należy,ostatnio ma fazę na telewizor rano się obudzi i już musi mieć włączony telewizor i jedynie muszą lecieć bajki a broń boże żeby przełączyć na inny kanał,jest ryk.Ale ja z tym próbuje walczyć poporzez ignorowanie jej płaczu i jak na razie to skutkuje.

a tak wogóle :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

A ja musze sie dziś pochwalić,że się nie spóżniłam do pracy.Za 5 ósma byłam na stanowisku pracy. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Bo zazwyczaj jestem 5 po ósmej :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-01-11, 08:49 ]
Agnieś81, fajne fotki z urodzin :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a łózko fajne i żadnych okruszków nie widać.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

11 sty 2010, 10:03

I proszę nie zwracać uwagi na okruszki pod łóżeczkiem :ico_wstydzioch:
3 razy wracałam szukac tych okruszków :-D nic nie widać
Super fotki :ico_brawa_01: zwłaszcza te z zimnymi ogniami
i łóżeczko też bardzo fajne. Chyba i ja kolejne łóżka kupie dzieciakom rozkladane, mniej miejsca zajmują.

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

11 sty 2010, 10:07

myszka105, jak Adaś wstaje to pierwsze jego słowa to: kot w bubach (kot w butach) ulubiona jego bajeczka. Na szczęście nie domaga się, żeby ją włączyć.
A ja musze sie dziś pochwalić,że się nie spóżniłam do pracy.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-01-11, 09:10 ]
Rzeczywiście w większym formacie to widać te okruszki, na forum na szczęście nie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

11 sty 2010, 10:20

Kuba uwielbia "Tomka i przyjaciół" i też woła żeby włączyć od rana ale wolno mu tylko do obiadu oglądać (tez nie najlepiej ale inaczej jeść nie chce) i kilka bajeczek na cbeebies przed kapielą

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

11 sty 2010, 11:08

Tomka i przyjaciół"
moja córa kocha niedzwiedza w dużym niebieskim domu i elmo

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość