meg
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 228
Rejestracja: 27 maja 2009, 16:54

12 sty 2010, 20:52

Shiva ... ja nie jestem za bardzo pewna czy to gazy. mała pierdzi jak na mój gust całkiem solidnie... :-D :ico_szoking: ale może faktycznie wcześniej te gazy ją męczą... sama nie wiem.
światem się interesuje przez minut kilkanaście... a otem się krzywi i ... co dalej wiadomo. za grzechotką jeszcze oczkami nie wodzi, ale zwraca uwagę na nowe dźwięki i czasem w danym kierunku odwróci główkę...
mąż dziś wiedział, że mam kiepski dzień. rano dostało mu się za nic... :ico_placzek: ale urwał się z pracy i przyjechał do nas. zabrał córcię na spacer i potem sporo ją nosił... śmieje się, że jest wybrakowany i sprzętu mu brakuje do karmienia :ico_haha_01:
pisałyście o brzuchach... o tym moim flaczku nawet nie chcę myśleć... fuj fuj fuj trzęsąca się galareta.

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

13 sty 2010, 13:49

cześć Dziewczyny,

Ja z każdą nocą coraz bardziej zmęczona. Mój mąż w ogóle malucha nie słyszy w nocy i zawsze to ja wstaje.

Maluch dziś jak zwykle obudził się 2 razy o 4 i 6 :-) z tym że o 6 nie mógł zasnąć, dostał czkawki i męczył się strasznie.
Dostrzegłam że staje się troszkę bardziej marudny niż na początku ale nadal płacz u niego bardzo rzadko się zdarza :-)

Dziś wpadają dziadki tzn pradziadki Piotrusia :-) a jutro moi rodzice :-)
Mój bobas jeszcze nie wodzi wzrokiem no ale ma 2 i poł tygodnia...a mnie się wydaje jakby wieki upłynęły od dnia porodu.

Miłego dnia Wam życzę i dobrych humorów Waszym Bobasom :-)

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

13 sty 2010, 14:19

A u nas noc rewelacyjna :ico_szoking: Adaś zjadł o 1 i spał do 6 więc jestem wyspana, żadnego kwękania, może dzisiaj gazy go nie męczyły. Zresztą wczoraj wyciągłam fotelik fishera i pół dnia siedział w nim z otwartymi oczkami i obserwował świat i Tosie która usilnie próbuje nawiązać z nim kontakt :-D więc może się zmęczył. Jemu się w łóżeczku już nudzi.

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

13 sty 2010, 15:03

Dorotka śliczna Lenka jest :ico_brawa_01: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

13 sty 2010, 16:35

pochwale sie troszke :ico_wstydzioch:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

13 sty 2010, 16:45

Hejka :-)

U nas noc dzisiaj całkiem fajna. Dużo mleka w cycach, aż mi się wylewało, więc obeszło się bez butli :ico_brawa_01: Ale jestem szczęśliwa, może coś się ruszyło. Z resztą widzę, po butli, już wypija mniej niż na początku. Może uda się ją wyeliminować :-)

Pruedence, oj mi też się marzy jakiś fitness :-) Ale na razie nie ma jak...

barbapuppa, ładnie już twoja Uleńka waży :ico_brawa_01: To szybko twoja Córcia zrozumiała, że w nocy się śpi :-D super!

iw_rybka, no to mam nadzieję, że mi też zejdzie ten flak :-) przymierzyłam jednak spodnie sprzed ciąży i dopięłam się, ale niestety jakbym w nich usiadła, to by pękły chyba :ico_olaboga: Masz ślicznie dzieciaczki, a Andrzejek jaki zadowolony :ico_brawa_01:

Shiva, to bardzo możliwe, że to przez problem z odbeknięciem. Ja też mam wrażenie, że Mała się przez to męczy. Super, że Justynka się już interesuje otaczającym ją światem :ico_brawa_01: a te pokaszliwania przeszły. Dziś byliśmy na kontroli i okazało się, że wszystko ok :-D

anusiek, to albo twój Piotruś cicho płacze, albo twój mąż ma bardzo twardy sen :ico_oczko: Nie zazdroszczę Ci, że sama musisz wstawać, ale u mnie pewnie też tak będzie jak mąż wróci do pracy :ico_noniewiem:
pół dnia siedział w nim z otwartymi oczkami i obserwował świat
no to super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

13 sty 2010, 19:00

rybka- zdjęcia super, ale z Zuzia ma pucki kochane :-D

inia- :ico_brawa_01: za wbicie się w spodnie ja swoich niestety nawet nie zapnę :ico_placzek: no ale patrząc ile mi ostatnio zajęło zrzucanie ciałka po ciąży to długa droga przede mną, a po drugiej to ponoć jeszcze trudniej.

Ja właśnie wykąpałam Adasia, teraz M kąpie Tosie, śmieje się że każde z nas ma swoje dziecko do kąpania :-D

meg
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 228
Rejestracja: 27 maja 2009, 16:54

13 sty 2010, 20:16

cześć Dziewczyny:)
Iw rybka super dzieciaczki:) nie ma to jak kochające się rodzeństwo :ico_brawa_01: oby tak im zostało :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Anusiek... mąż nie słyszy płaczu dziecka i zgodnie z nauką... nie powinien słyszeć. czytałam na ten temat mądry artykuł... nie możemy się wkurzać na naszych mężczyzn za to... bo to wina natury... nie słyszą tych dźwięków...
barbapuppa brawa za wagę Uleńki :ico_brawa_01: dobrze sobie radzicie :ico_oczko:
Inia super, że kontrola ok :ico_sorki: oby tak dalej Kobietki :ico_haha_01:
a u mnie dziś... córcia aniołek... jakby mi ktoś córeczkę podmienił w nocy :ico_szoking: niemalże z uśmiechem na twarzyczce się obudziła.... i tak ją trzyma przez cały dzień :-D mąż się śmieje, że czymś ją nakarmiłam :ico_oczko:
w każdym razie jest dziś KOCHANA BARDZO BARDZO BARDZO :ico_brawa_01:
kupiłam dziś espumisan, podam jej przez jakieś trzy dni... zobaczymy czy będzie spokojniejsza. ona dużo pruka, ale może to prukanie ją męczy w sumie. nie wiem, ale chyba warto spróbować...???
dziś torcik :ico_tort: za 4 tygodnie mojej córeńki. dziś przestaje być noworodkiem... od dziś mamy zatem małego niemowlaka w domu :ico_brawa_01:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

13 sty 2010, 21:44

dziewczyny z tego co piszecie, to i u Was już coraz lepiej :ico_brawa_01:
wpadłam na pomysł, żeby na pierwszej stronce umieścić też zdjęcia dzieciaczków, mogą to być takie zaraz po porodzie lub takie jakie Wam się podobają, mogą też być z rodzeństwem
jeśli chciałbybyście, żebym je umieściła, to prześlijcie mi zdjęcie na priva (oczywiście się podpiszcie, bo pewnie nie rozpoznam maluszka po zdjęciu), to powklejam
buzialki dla wszystkich

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

13 sty 2010, 22:59

Może uda się ją wyeliminować
trzymam za to kciuki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ale u mnie pewnie też tak będzie jak mąż wróci do pracy :ico_noniewiem:
- no i tego sie boje :ico_olaboga: Moj do 20.01 w domku,a potem to juz jakos bede musiala sobie radzic :ico_olaboga:
Ja właśnie wykąpałam Adasia, teraz M kąpie Tosie, śmieje się że każde z nas ma swoje dziecko do kąpania :-D
- ja ta czynnosc zostawilam tatusiowi,wiec teraz ma dwojeczke do kapania :ico_oczko:

A Zuziak i tak juz ma te pucki mniejsze,jak sie urodzila to wygladala jak chomik :ico_oczko:
za 4 tygodnie mojej córeńki.
- ale zlecialo,gratulujemy grzecznego niemowlaczka :ico_oczko:

barbapuppa, swietny pomysl :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A u nas dzis gorszy dzien,mala totalnie poprzestawiana,bo obudzila sie na mleczko o 7.30,zjadla i zroila kupke,jak ja zaczelam przebierac,to sie rozbudzila i caly dzien nam sie poprzestawial.A apogeum ylo wieczorem,tzn wstala o 16-stej i do 21.30 nie spala,co ja odlozylam to placz :ico_olaboga: No ale teraz juz spi,az sie boje nocy :ico_wstydzioch:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość