paryżanka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 80
Rejestracja: 17 cze 2009, 22:14

sauna

15 sty 2010, 17:41

Byłyście kiedykolwiek w saunie?
Jak wasze wrażenia?
Na co waszym zdaniem dobrze wpływa pobyt w saunie?
Bo ja miałam okazję ostatnio skorzystać z możliwości wylegiwania się w saunie na podczerwień Infrated Krizan, czy jakoś tak.Mówię wam coś niesamowitego.
Nawet nie wiecie jaka moja skóra po takim saunowaniu była mięciutka....

shine
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 09 lis 2009, 14:12

18 sty 2010, 17:30

Chyba każdy chociaż raz w życiu był w saunie. Poza tym, że w środku jest okrutnie gorąco to lubię chodzić do sauny, szczególnie w mroźne zimowe wieczory kiedy mogę zmarznięta się w niej wygrzać. Sauna bardzo dobrze poprawia krążenie krwi i w ogóle jest zdrowa.
Co do saun Infrated Krizan to czytałam ostatnio troszkę na ich temat i powiem, że pomysł mi się podoba. Można sobie wstawić takie cacko do domu (oczywiście pod warunkiem, że mamy na to miejsce). Poza tym działaniem antycellulitowym podczerwień w tych saunach wpływa ponoć jeszcze na likwidację zgrubień skóry i różnych blizn. Całkiem ciekawie się to prezentuje.

JustiB
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 sty 2010, 17:26

18 sty 2010, 17:38

Ja nie bylam ani razu :-D

paryżanka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 80
Rejestracja: 17 cze 2009, 22:14

19 sty 2010, 13:25

Ja nie bylam ani razu :-D
No to koniecznie musisz nadrobić zaległości, bo można się nieźle napocić ;P i to zdrowo napocić :)
Chociaż słyszałam że w tych saunach Infrated Krizan jest o wiele zdrowiej niż w tradycyjnych :)

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość