Cortinka230
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 426
Rejestracja: 14 mar 2009, 07:51

21 sty 2010, 10:30

Witam
Nocka okropna. Poszliśmy spać o 21.30 i musiałam go kłaść z 5 razy do łóżeczka, bo jak tylko położyłam to wrzask. Obudził się już o 23, pokołysałam, poszedł spać. Do jedzenia o 1, potem pobudka na kołysanie o 3 i do jedzenia o 4.30- koszmar!!!

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

21 sty 2010, 10:33

dzień dobrty

co ja widzę jeszcze nikogo nie było :ico_szoking:

my już nie śpimy od 7.00, bo Ala do sdzkoły wstawała i Lolek lubi jej towarzyszyć w tych porannych krzątaniach i później już nie usnoł jak codzienień i tak do teraz się bawi :ico_oczko:

Cortinka230
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 426
Rejestracja: 14 mar 2009, 07:51

21 sty 2010, 10:34

wiola oj biedny ten Twój synuś. Ja wolę nie myśleć co mnie czeka przy ząbkowaniu jak on teraz tak daje w d*** :ico_szoking:

Ewka_82 zazdroszczę samozaparcia z tymi brzuszkami :ico_sorki:

bigottka rozumiem, że chciałaś jak najdłużej karmić cycusiem, ale pomyśl- jeśli nie będziesz mogła, to masz świadomość, że jednak karmiłaś przez pierwsze miesiące. Ja nie karmiłam wogóle i czy to znaczy że jestem złą matką?? Nie sądze

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

21 sty 2010, 11:11

Cortinka230, no co ty nie jesteś złą matką nie każdy może karmić wiadomo z różnych powodów. No spróbuję dzisiaj znowu powojować z nią do cyckowania a jak się nie uda trudno się mówi.
Moja dzisiaj o dziwo dobrze spała położyłam ją o 21.30 spała do 24 potem kolejne karmienie o 4 rano i teraz znowu się obudziła o 9

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

21 sty 2010, 11:23

Cześć dziewczyny,
Cortika współczuję Tobie, bo nieweoło masz z tymi nockami :ico_olaboga: oby w końcu Filipek dal się mamie wyspać. A może właśnie ząbkowanie przejdzie bezboleśnie, kto wie. Jeśli chodzi o karmienie czy nie karmienie piersią, to pewnie, że nie jesteś złą matką. Ja też wiele razy myślałam o zrezygnowaniu z karmienia na początku, bo niewiele było pokarmu i tak musiałam karmić modyfikwanym. Jednak jestem uparta jak osioł i mam trochę więcej pokarmu, ale żeby wyleczyć alergię Zosi to i tak pediatra przez 3 miesiące kazała podawać jej nutramigen i była obawa, że będę musiała całkiem zrezygnować z piersi, bo na początku Zosię brzuszek bolał od mojego mleczka, ale nutramigen zdziałał cuda i jakoś się udało. A dla dziecka nie jest najwaźniejsze czy mama karmi go piersią czy z nutelki, ważne żeby robiła to z miłością :-)

U nas nocka minęła spokojnie. Katarek jeszcze jest, ale Zośka dzielnie przechodzi chorobę i uśmiech jej z twarzy nie schodzi :ico_brawa_01: Wczoraj byłam w szoku, bo mi w dzień przespała 4 godziny :ico_szoking: :ico_szoking: Cieszę się też, bo powoli odzyskuje apetyt. Zjadła mleko z dwóch cycusiów i jeszcze dodatkowo 50 ml nutramigenu, a rano o 5-ej dalam jej 100 ml nutry i też wciągnęła. Nie wiem czy mi się wydaje, ale mam wrażenie, że jak wczoraj otworzyłam nową puszkę, to nie śmierdziało tak jak poprzednie. Może mi się wydaje. jescze jedno, na poprzednich była data produkcji 2008, a na tym co wczoraj 2009, więc moze jakaś zmiana była :ico_noniewiem:

Bigottka trzymam kciuki żeby udało się wrócić do cycusiowania, ale jak się nie uda, to tak jak Cortinka - nie miej wyrzutów sumienia, bo i tak przez pierwsze miesiące dałaś radę :ico_brawa_01: i będziesz tak samo dobrą mamą karmiąc butelką. Życzę jednak żeby Wiki wróciła do cycorka, bo to wygoda. Moja Zośka bez problemu je i z butli i z piersi, choć ostatnio miałam problem z podaniem butli, ale jakoś się udało :-D .


Wiolaw przeurocze masz te dzieciaczki.

[ Dodano: 2010-01-21, 10:29 ]
Magduś81 oby chłopaki już nie dokuczali mamie i dali pospać :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

21 sty 2010, 11:50

Witam
U nas lekka poprawa dziewczynki juz mniej kaszlą :-)
Może mi się wydaje
nie nie wydaje bo zmienili lekko skład czy cos i poprawili smak i rzeczywiście mnij śmierdzi :-)
Ciesze sie ze Zosia usmiechnieta i dzielnie znosi choróbsko
bigottka, - próbój ale nic na siłe, wiem przez jaki ból przeszłas bo też to przechodziłam tyle ze nie odstawiałam małej i gdyby nie ona to nie wiem jak bym sobie poradziła z tym cyckiem
Nocka okropna
oj biedulko niedługo napewno Filipek przestanie cie budzic w nocy, moja tez miała taki okres a teraz śpi jak anioł tylko sporadycznie sie obudzi jak cos jej przeszkadza
cwicze od wczoraj
:ico_brawa_01: za samozaparcie
Magdus 81 - ciebie to podziwiam bo masz dwoje malców a przeciez my mamy po jednym maluszku- bo starszemu zawsze cos można wytłumaczyc i nie jest łatwo. U mnie masz oskara za ta role - dzielna babeczka z ciebie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-01-21, 10:51 ]
wiolaw, - śliczna ta twoja parka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

21 sty 2010, 13:07

Czesc babeczki ja tylko na sek :ico_sorki:
Moje wariaty nie dają mi popatrzeć w kompa i krzyczą.

bigottka, walcz kochana!! Ja bym dużo dała żeby karmić piersią :ico_noniewiem: ale wcale się nie uważam za złą mame że karmie butlą. Tylko jak bym mogła to bym walczyła!!!

Cortinka230, a może zęby idą bo u mnie podobnie w nocy sa niespokojni a w dzień ostatnio istny koszmarek są bardzo niespokojni. I do tego pchają wszystko do buzi, ślinią się!!!

My po spacerku ale dzisiaj tylko 30 min bo taka zimnica że szok!!!

[ Dodano: 2010-01-21, 12:11 ]
U mnie masz oskara za ta role
dziękuje :-)

Ostatnio ciężko jakoś bo chwilki dla siebie nie mam, a mój K nie pali się do pomocy więc czuje się zmęczona!!
Ale nie będe narzekać bo jak się do mnie uśmiechają te cztery oczka to jestem najszczęśliwasza na świecie!!!!

Ewka_82, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za ćwiczonka :-D ja dzisiaj spróbuje zacząć!!

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

21 sty 2010, 21:58

ojej ale tu zastój dzisiaj :ico_noniewiem: my byliśmy z laurkami u dziadków Niki już nie ma temp. więc moglismy sobie pozwolić na krótkie odwiedziny - dziadkowie zadowoleni :-)
Jutro na rehabilitacje jedziemy rano :-) juz widać poprawe u dziewczynek i bardzo mnie to cieszy bo sól i frida były w ciągłym uzyciu :ico_noniewiem:
Idka gdyby mogła to by sobie dwie piastki naraz wepchała do buźki - trze te dziąsełka czekam na granulki homeopatyczne z Niemiec - Nikoli przynosiły ulge fajne bo chłodza dziasełka, w sobote znajomy wraca z niemiec wiec nam przywiezie :ico_noniewiem:
Uciekam sie kapać :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

22 sty 2010, 00:43

Witam!!!
ja dzis wstalam razem z mala o 10.00 heheh znowu jej sie poprzestawia godz wstawania przez ta chorobe synka i nie chodzenie do szkoly heheh
Ja dzis mialam dzien masakryczny bole kosci glowy i ledwo zywa jestem no ale tablety dzialaja, Nicola juz nie kicha ale synek jeszcze sie leczy....

chcialam dzis dac zdjecia ale net nawalal, moze dam jutro

buziaki ...

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

22 sty 2010, 00:44

witam nocną pora

my po dniu pełnym wrażeń
Ala po zabawie , a potem na imieninach u siostry
a ja dziś troszke też odpoczełam , bo Loleczka zostawiłam u siostry już przed 16.00 i pojechałam do szkoły z Ala i tam posiedziałam dwie godzinki z matkami troszkę sie posmiałyśmy , pogadałyśmy a dla mnie to teraz dobra odskocznia :ico_oczko:
a loluś miał tyle opiekunek u siostry , tyle atrakcji że nawet nie upominał się o cycusia :ico_haha_02:

a piąstki to też jak y mógł to by wsadził obydwie do buzi
i ślini się jak mopsik :ico_oczko:

jutro zrzucę zdjęcia to wam pokarzę jak była przebrana moja córcia za gwiazdę rocka a najważniejsze z tego przebrania to były buty na wysokim obcasie , bo moja mama ma tak małą stopę ,że jej buty prawie dobre na Alę :-D
śmiejemy się że od teraz wszystkie buty babcia dostanie w spadku po wnusi , bo Ali noga urośnie i np kozaki śniegowce z tego roku będą na nia małe a na babcie są dobre :ico_oczko:

ale się rozpisałam , ale spać mi się nie chce to mogę się rozpisywać :ico_oczko:

edulita, a co to za granulki , to może i ja sobie załatwię , bo też mam rodzinkę w niemczech , a jak takie skuteczne to może warte zachodu

magduś81, naprawde oskar dla ciebie to mało i jeszcze jak mąż nie skory do pomocy :ico_sorki:
Wiolaw przeurocze masz te dzieciaczki
wiolaw, - śliczna ta twoja parka
dziękuję
wasze dzieciaczki też są urocze, zresztą wszystkie są słodziali :ico_haha_02:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość