Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

20 sty 2010, 16:35

:ico_brawa_01:

melduje się jako rodowita ŁODZIANKA, mieszkająca obecnie pod Łodzią ale nie zmienia to faktu, że Łódź to moje miasto i indentyfikuję się z nim zawsze na zawsze :ico_oczko:

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

20 sty 2010, 22:24

:ico_haha_02: Witam cieplutko w ten zimowy wieczór :ico_haha_02:

Coś o mnie: w chwili obecnej jestem w dwupaku w 18/19 tyg, termin porodu mam na czerwiec 2010 r więc jeszcze trochę czasu na techniczne przygotowania zostało :ico_ciezarowka: to moja pierwsza ciąża i śmiem pisać, że nie ostatnia :ico_oczko: dużo mojego czasu na ten moment pochłania nabywanie teoretycznej wiedzy na temat noworodków :ico_brawa_01: jestem miłośniczką zdrowego stylu życia, lubię spacery, ruch. Interesuję się medycyną.
Zajrzałam na forum wczoraj, zalogowałam się i tak już zostałam, ponieważ jest tu z kim pogadać na różne tematy. Z godziny na godzinę odkrywam co raz więcej interesujących tematów na forum i ciekawych ludzi. To tyle, gdybyście chciały wiedzieć więcej - proszę pytać :ico_haha_01:

Obrazek

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

20 sty 2010, 22:46

Samanta, witaj!

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

21 sty 2010, 19:28

:ico_ciezarowka: Szukam dobrej szkoły rodzenia w Łodzi, może któraś z Was brała udział już w takich zajęciach i może mi coś polecić lub odradzić :ico_sorki: Kompletnie nie wiem na co się zdecydować, wybór bynajmniej na necie jest spory tylko ja chciałabym wraz z meżem skorzystać z tych zajęć tak bardziej praktycznie, zeby informacje tam podawane rzeczywiście przydały się. Interesują nas tematy porodu, higieny niemowlęcia, laktacji. Czekam na info :)



Obrazek

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

21 sty 2010, 20:50

Samanta, ja nie chodziłam, ale moje koleżanki mi co nieco o szkołach powiedziały. Odradzały zajęcia przy "białym kościele" przy Rzgowskiej, polecały, płatne spotkania w Centrum dla Mamy przy Piotrkowskiej.

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

21 sty 2010, 22:55

Dzieki za info! Byłam w Centrum dla Mamy przy Piotrkowskiej na warsztatach pt.: "Podróż prenatalna" - prowadziła je studentka arteterapii i wynajmowała od nich salę. Położna w przerwie zapraszała do szkoły rodzenia ale mnie osobiście nie spodobała się tam sala do prowadzenia zajęć - mała, ciasna, bez okien. Ale też słyszałam opinie, że zajęcia tam są ok a w sumie najbardziej zalezy mi na merytorycznym przekazie ;)
Na Rzgowskiej w jakie dni są prowadzone zajęcia? W soboty też? Czy były zajęcia przygotowujące do porodu? Nauka oddychania? Ćwiczenia rozluźniające na piłkach itp? Kąpałyście lalki, przewijałyście i takie tam? Pytam z ciekawości, bo dopiero zaczęłam interesować się tym tematem :D
A słyszałyście coś o porodzie w wodzie w Madurowiczu? Podobno to jedyny szpital w woj. łódzkim przeprowadzający takie porody ??

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

22 sty 2010, 00:53

Samanta, jeżeli chodzi o porody w wodzie w Madurowiczu, to leżąc tam prawie dwa lata temu nasłuchałam się, że jest tylko jeden profesor (Laudański), który te porody przyjmuje i jest ich tam w sumie bardzo mało. Najlepiej będzie, jak porozmawiasz z kimś, kto tam pracuje.
Niestety wg ostatnio czytanych wiadomości wiem, że w październiku mają Madurowicza zamknąć i oddział porodowy przenieść do szpitala przy Pomorskiej. Nie znam jego nazwy. Tego, który był tak długo budowany.

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

22 sty 2010, 11:03

szczako, pewnie niektórzy się cieszą z zamknięcia Madurowicza, ja nie mam zdania na temat tej placówki, słyszałam tylko co nieco na jej temat i chyba więcej złego niestety niż dobrego. Ja będe rodziła w szpitalu w Głownie, miła, rodzinna atmosfera, ogólnie mały szpitalik i personel ok :ico_ciezarowka: porodem w wodzie zainteresowałam się już kiedyś, jak jeszcze nie myślałam o ciąży myślałam, że ta kwestia rozwinie się bardziej, a mam wrażenie ze utknęła gdzieś w miejscu, widocznie w Polsce ta metoda porodu nie sprawdza się :D

MIŁEGO DZIONKA

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

22 sty 2010, 11:03

Samanta, szkola rodzenia jest jest w salve na szparagowej

szczako, moja doktorowa mowila ze jeszcze nie wiadomo czy go zamkna to jest teraz jeden z najlepszych szpitali w lodzi i rodza tam tez Panie z sanepidu wiec nie wiadomo

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

22 sty 2010, 11:05

wisnia3006, wielkie dzięki, nie wiedziałam o szkole rodzenia w Salve ale poszukam informacji, chyba, że możesz coś szepnąc na ten temat:)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość