Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

22 sty 2010, 16:30

identycznie u mnie i tak do 22 najczesciej, juz niekiedy mam jej dosc jak sama jestem bo nawet siku nie mam jak zrobic bo wrzeszczy
no właśnie i to jest właśnie to. Ręce opadają, widzę że szuka przystawiam - też nie pasuje...noszę na różne sposoby, kładę na brzuszku, bujam i nic...aż wyczerpany zasypia...a najlepsze jest jak śpi na rękach a odkładam do łóżeczka i oczy jak 5 złotych :ico_szoking:
Pruedence, jak Cię czytam, to się zastanawiam czy chce mieć drugie dziecko
ja chcę ale będzie ciężko więc najpierw chcę troszkę odchować Piotrusia i odpocząć...
ja mojej juz 3 razy obcinalam
ja obcięłam w 2 tygodniu chyba, ale nie na śpiocha - mój synek był spokojny i tak w sumie to 2 razy już obcinałam.
chce młodego na Rota zaszczepić i tą skojarzoną i wyszło mi 500zł
:ico_placzek: no masakra :ico_placzek:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

22 sty 2010, 16:50

a a stawiam za 2 miesiąc Urszulki :ico_tort:
troszkę Was podczytuję, ale na pisanie przy trójce to brak czasu kompletnie, tym bardziej że teraz ferie i jeździmy z Wiki na łyżwach
Ulcia już zaczyna być bardzo chętna do zabawy i różne zabawki ją już zaczynają interesować, mniej też śpi już w dzień
nocki generalnie OK (najdłuższa przerwa to 8 godzin), choć zdarzyła nam się taka nietypowa z jedzeniem co godzinę :ico_szoking: , na szczęście tylko jedna
...
no i znów nie da się nic napisać, do następnego razu

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

22 sty 2010, 18:42

anetka607, ja tez mam przy butli taki smoczek, mała nie ma problemu ze złapaniem i ssaniem piersi, ale jej się po prostu nie chce, bo po co skoro z butli leci szybciej...

Pruedence, k... jaka droga ta szczepionka na Rota :ico_szoking: To wychodzi jakieś 380 zł, bo ta skojarzona to jakieś 120 zł chyba... :ico_olaboga:

barbapuppa, 8 godz?? :ico_szoking: SUPER :ico_brawa_01: Też ta chce :ico_oczko: Wielkie gratki dla Uli za skończone już 2 miesiące :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

22 sty 2010, 18:54

Jak tak czytam co piszecie, o tym marudzeniu to jakbym słyszała o Justynce. Chyba trzeba się pogodzić z faktem że większość maluszków jest tak marudna :ico_olaboga:
Co do paznokietków, to my obcinamy średnio raz na tydzień, bo strasznie szybko jej rosną i przez to drapie się przez sen po twarzy :ico_olaboga: Tzn dla ścisłości - mąż obcina, bo ja się boję :ico_wstydzioch:

Co do szczepionek to my też chcemy na rotawirusy, ale ze skojarzonych zrezygnujemy. Nasłuchałam się w szkole rodzenia, ze te skojarzone są niekoniecznie takie fajne, więc zostajemy przy większej ilości wkłuć.

barbapuppa, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Uleczki za 2 miesiące :-D

anusiek, moja ma tak samo, zasypia na rękach, wkładam do łóżeczka i już w pełni rozbudzona i ryk :ico_szoking:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

22 sty 2010, 19:39

Co do szczepionek to my też chcemy na rotawirusy, ale ze skojarzonych zrezygnujemy
no my tak samo, ale nie wiedziałam, że ta szczepionka taka droga... No cóż trzeba będzie skądś wytrzasnąć kaskę :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

22 sty 2010, 20:43

Sprawdzałam dzisiaj w aptekach w Krakowie i ta na Rota kosztuje 299zł a ta skojarzona 195zł, może u was będzie taniej nie wiem. No ale przynajmniej wydam na coś konkretnego becikowe.

barbapuppa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za dwa miesiące Ulci. A przerwa 8h :ico_szoking: rany to jak marzenie, ja jak dzieci nie miałam to tyle rzadko spałam a teraz przy moim żarłoku zapomnij.

Co do paznokci u nas też co tydzień obcinanie tak jak u shivy bo strasznie szybko mu rosną. Dzisiaj mi dał trochę popalić bo ciągle marudził, aż w końcu wzięłam go do Tosi na dywan do zabawek na kocyku i od razu spokój, my coś się bawiłyśmy a on się przyglądał coś tam sobie piszczał, machał łapkami i był cały szczęśliwy, nawet jak go na brzuchol obróciłam, więc po prostu domagał się uwagi :-D

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

22 sty 2010, 20:49

No ale przynajmniej wydam na coś konkretnego becikowe
właśnie becikowe :ico_haha_01: Czyli kaska się znajdzie :-)

Pruedence, o to Adaś z Tosią już chce się bawić :-D Fajnie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

23 sty 2010, 01:05

u nas dziś bosko (twu twu nie zapeszyć) maluszek cudny w cale nie marudzi i zrobił taaaaaką kupę że szok :ico_szoking:
jutro jedziemy do moich rodziców. Będę do Was zaglądać ale tam kiepsko internet działa i dlatego będę rzadziej pisać.

ciekawe kiedy Rybka wyjeżdża z Zuzią na rehabilitacje, bo chyba nie napisała...

życzę wszystkim spokojnej nocyi wyspania się :-)

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

23 sty 2010, 16:49

ale cisza tutaj :ico_szoking:

U nas też nudy, choć mała dała trochę dzisiaj popalić :ico_noniewiem: Staram się dawać jej w dzień tylko cycka, ale to łatwe nie jest :ico_olaboga: Za to noc wróciła do normy :ico_brawa_01: Życzę Wam spokojnego weekendu :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

23 sty 2010, 17:34

Anusiek- to miłego odpoczynku u rodziców :-D

Inia- super fotka Wiki w podpisie :ico_brawa_01:

A u nas troszkę lepiej w nocy, może rzeczywiście to ta laktoza bo nie jem nic z mleka od dwóch dni i jakby trochę mniej gazów ma Adaś (albo to moje urojenia). W nocy nawet pospałam z 6h z przerwami, bo już tak nie reaguje na te jego prężenia. Kupy walnął dzisiaj już 4 więc też się troszkę odkorkował. Za to on już prawie nie chce sypiać w dzień, tylko obserwuje, ma jedną długą 3h drzemkę popołudniu tak jak teraz, a tak to domaga się,żeby być tam gdzie są rozmowy i coś się dzieje. Więc go przemieszczam w foteliku tam gdzie akurat idziemy z Tosią. Dzisiaj został też z teściową na 3h a ja poszłam z Tosia do galerii do kulek i na zakupy bo u nas na polku było -11C i nie chciałam małego brać. Był bardzo grzeczny ale nie wytrzymał bez butli.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość