Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

25 sty 2010, 20:37

Dona, mambii82, hej

ja jestem z wrocławia, mam 32 lata i wydaje mi się, ze od zawsze w ciąży :ico_oczko:

pierwszą straciliśmy w 5 miesiącu, , po pół roku zaszłam z Tomeczkiem, wiek i ilość zębów w suwaczku no i teraz po niespełna 4 miesiącach znów :ico_ciezarowka:

cieszę się, ale ciężko to znoszę , ciągle biegam do wc :587: , czasem wydaje mi się, ze umrę na syndrom ciążowy

właśnie mąż przyniósł mi fasolkę po bretońsku i zajadam się, choć nie wiem czym to się skończy

Negeb
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 23 sty 2010, 22:17

25 sty 2010, 22:07

Wpisuję się do grona wrześniówek 2010:):)
Oczywiście nie bezinteresownie....mam pytanie czy u którejś z Was na początku ciąży występowały bóle przypominające takie jak podczas@ ??? Mnie boli podbrzusze i plecy, a wizytę mam za tydzień...martwić się???

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

25 sty 2010, 23:09

cieszę się, ale ciężko to znoszę , ciągle biegam do wc :587: , czasem wydaje mi się, ze umrę na syndrom ciążowy
oj bidulka...ciekawe jak ja będe przechodzić w dalszym ciagu...

Ja tez poroniłam pierwszą ciaże...w 8 tyg :ico_placzek:

Potem był Antoś...w teraz...zobaczymy :ico_oczko:

Negeb, witam cieplutko , dołączaj do nas :ico_haha_02:
mam pytanie czy u którejś z Was na początku ciąży występowały bóle przypominające takie jak podczas@ ??? Mnie boli podbrzusze i plecy
ja mam te sae bóle, ciąglę myslę że @ przychodzi i latam do WC :ico_olaboga:
Myslę że to normalka, przy poprzedniej ciazy tez tak miałam...

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

25 sty 2010, 23:19

Negeb nie martw sie ja mam tak samo,pytalam lekarza i jest to normalne, po prostu macica sie rozciaga .Powiedzial ,ze jak bol bedzie nie do wytrzymania wtedy jest to powod do niepokoju. Ja dzisiaj spokojniejsza, widzialam fasolke i serduszko, dostalam miesiac zwolnienia i mam duzo lezec i sie nie stresowac. Mam juz odstawic Nos-pe, zuzyc luteine do konca, ale przypetalo sie zapalenie drog moczowych(mam biegac do wc jak tylko poczuje nacisk na pecherz).Ja na szczescie nie mam mdlosci, za to strasznie bola mnie piersi i jest cos czego boje sie najbardziej-mam straszne napady glodu i to w nocy, potrafie sie obudzic o 4 rano z glodu, dziwne nigdy tego nie mialam a obawiam sie ze skonczy sie to zle ,bo ja zawsze bylam przy kosci :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

26 sty 2010, 08:50

Negeb, witaj :ico_brawa_01:
Magdalena_82, najgorszemu wrogowi nie życzę takich stanów, najgorsze jest to, że chcę coś zrobić a nie mogę!!!
sylwia78, ja po każdej wizycie w toalecie mam napad głodu :ico_haha_02:

za to dziś nawet kawki się napiłam :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

26 sty 2010, 09:15

Witam i stawiam wszystkim :ico_kawa: . tak sobie ogladalam wczoraj karte ciazy i zauwazylam , ze termin porod mam na 16 wrzesnia 2010, czyli w nasza rocznice slubu :-D .Moj Sebo sie nabijal ze ja bede rodzic a on imprezowal za nas dwoje(szkoda zebysmy obydwoje stracili imprezke) :-D

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

26 sty 2010, 09:43

sylwia78, ech ci faceci :ico_haha_02:

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

26 sty 2010, 10:21

hejka

mnie tez czasem boli podbrzusze, niestety, pamiętam,ze z Bianką tez tak było...

nocnych napadów głodu nie mam (i dobrze), w poprzedniej ciązy przytyłam ze 20 kg, mam nadzieję,ze teraz mniej(szkoda tylko,ze waga wyjsciowa jest "nieco" wyższa). Z drugiej strony, mogę i przytyc 30 kg, zeby tylko z dzidzią było ok :ico_haha_01:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

26 sty 2010, 11:10

czesc dziewczyny
ja ma wszystkiego po trochu o czym piszecie, tylko brzuch przestal juz bolec, a bolam do 9 tygodnia nie ciagle nie caly dzien ale podobnie jak na okres.
tez mialam napady glodu w nocy to okropne mdlilo mnie strasznie z tego powodu to bylo straszne.
w pierwszej ciazy przytylam 32 kg :ico_olaboga: a jak zachodzilam w ciaze mialam 55 wiec troche przypakowalam teraz waga wyjsciowa tez inna zobaczymy jak wysoko dobijemy, wazne zeby dzidzius byl zdrowy
ogolnie dobrze sie czuje piersi bola i zakuje mnie czasami tak i tam. mysle ze bedzie wszystko dobrze bo musi, na razie brzuszek juz troche widac.

[ Dodano: 2010-01-26, 10:11 ]
Negeb, kurcze nie widze w ktorym tygodniu jestes troche ciemne tlo :ico_wstydzioch:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

26 sty 2010, 12:05

najgorsze jest to, że chcę coś zrobić a nie mogę!!!
ano przejść to trzeba bez dwu zdań i już :ico_haha_01:

sylwia78, no fajno, jednak mam nadzieje że męzu poczeka z ta imrezką na Ciebie :ico_oczko:

basia24, już brzusio widać?
ale fajnie, ja pamiętam że w pierwszej ciąży to dopiero ok 4 miesiąca było u mnie widać i
wogóle miałam mały brzusio :ico_oczko:
Negeb, kurcze nie widze w ktorym tygodniu jestes troche ciemne tlo :ico_wstydzioch:
ja też się wpatrywałam ale widzę że 4 tydzień, koniec czwartego.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość