Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

26 sty 2010, 11:10

kilolek ja tem chodze na Nfz gabinet jest bardzo czysty,sprzet tez bardzo dobry i obsluga rowniez
ja robilam na nfz wszystko od usuniecia zeba,poprzez kanalowe leczenie,tylko plomby wstawiam sobie te swiatloutwardzalne bo mam zeby do bani i musze o nie dbac to kosztuje od 50-80zl wzaleznosci jak duza plomba
ciezko tak stwierdzic za co sie placia za co nie ale rtg tez mam darmowe takie typowe nie te lepsze
ja tam nienarzekam na Nfz bo kolejki jakos tako dos tomatologa niesa za dlugie tylko do tego chirurga az dwa miechy bede czekac :ico_placzek: :ico_placzek:

niedlugo sie szykujemy do pediatry na szczepienie
musze spowrotem kupic malutkiej cos przeciwbolowego moze jakies czopki??

Wiki nadal chora ale do czawartku aj trzymam zeby mogla pojsc w pietek an ten bal zreszta zobaczymy jak sie bedzie czula
chociaz kaszlu juz prawie niema tylko ten katar :ico_zly:

[ Dodano: 2010-01-26, 10:11 ]
Lepsza opieka, lepszy sprzęt, bez kolejek.
no aj sie spotkalam z czym takim ze nawet prywartnie to trzeba czekac i niema unas bez kolejki sa terminy niestety takze nierobi mi to roznicy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

26 sty 2010, 12:19

To widać wszędzie jest inaczej. Ja już mam swój prywatny gabinet i nie chcę go zmieniać bo i tak wystarczająco się stresowałam kiedy po przeprowadzce zmieniałam dentystę, a że mam bardzo słabe zęby wolę jak ktoś je zna.

Była u nas dziś pielęgniarka środowiskowa, a ja myślałam, że to położna znów przyjdzie. Wszystko z małą ok. Pytałam o tą witaminę K i podaje się ją do ukończenia 3 miesiąca.
Jutro mamy szczepienie. ja się zapiszę też z kręgosłupem, a babki z rejestracji popilnują dzieci. Masakra będzie. Mąż nie może się zwolnić na godzinę i muszę sama jechać. U nas dziś minus 16 stopni!!

MonikaSko
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 20 mar 2009, 13:47

26 sty 2010, 16:37

Witajcie cały dzień sie zabierałam żeby do Was napisać ale jak mnie ta stara baba podjarała :ico_zly: to musze Wam napisać wykończy mnie ten babsztyl gotuje sobie obiad specjalnie dla Kacperka a ona mi go faszeruje jabłami z cukrem przed samym obiadem mówie żeby mu nie dawała a ona po chwili lezie z całym słoikiem wkurzyłam sie i zadzwoniłam do jej córki a ona jędza stara po jakimś czasie gada do mojego dziecka na głos że na mnie że to trzeba mieć dziure w głowie żeby do męża na skarge zrobić wiec powiedziałam jej że nie do męża a do jej córki a ona na to że jak ona sie bawi z Kacprem to ona może decydować co mu i kiedy do jedzenia dawać i że ja i tak jej nic nie zrobie głupia krowa wkurzyła mnie strasznie aż mi sie gorąco zrobiło. :ico_zly:
A teraz coś z innej beczki mój Kubuś jest alergikiem czekamy na wizyte u alergologa cały czas ma jakieś uczulenie nie wiadomo od czego i strasznie suchą skórke na nóżkach niby dostał fenistil krople ale one też go chyba uczuliły jutro jedziemy zbadać słuch bo jak było badanie w szpitalu to jedno ucho wyszedł błąd bo baterie były słabe a nowych nie zakupili bo limit na 2009 na baterie był wyczerpany żenada :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
A pozatym strasznie ciężko usypia ten mój Kubuś uśnie a za 5 minut wyspany potem za chwile znowu śpiący a pozatym chciałby żeby cały czas ktoś koło niego siedział nic mi niedaje chwilami zrobić :ico_olaboga: teraz śpi bo wsadziłam do wózka i włączyłam lampke z szumem morza to myśli że ktoś z nim jest to już troche spi :-)
A tu kilka fotek jak wyglądamy :)
Obrazek To ja z Kubusiem na spacerku
Obrazek Kacperek z Kubusiem
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 26 sty 2010, 17:25 przez MonikaSko, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

26 sty 2010, 17:17

MonikaSko ja bym też chyba zwariowała z tym babsztylem!! nie zazdroszczę ci... to Twoje dziecko i Ty powinnaś decydować co je.
Trzymam kciuki by ta alergia to nic poważnego.A kąpałaś go w oilatum? milenka na początku miała takie suche nóżki i pomogło.

MonikaSko
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 20 mar 2009, 13:47

26 sty 2010, 17:29

matikasia, Oilatum nie pomogło zamówiłam sobie kosmetyki z emolium bo mam możliwość kupienia po niższej cenie niż jest w aptekach

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

27 sty 2010, 14:10

No może nie każde dziecko działa.

My jesteśmy po szczepieniu. Milenka zdrowa i waży 5,4 :) także ładnie przybrała.
Byłam też z kręgosłupem u mojej lekarki. Wiecie co takie wyjście z 2 dzieci do 2 lekarzy to jakiś koszmar. Mała od rana marudziła, płakała, zjeść nie chciała choć cyca szukała, więc na wrzeszcząco pojechaliśmy. W aucie usnęła. W przychodni chciałam ją podkarmić i zostawić jednej babce w rejestracji ją i matiego bym mogła iść do góry do swojego lekarza.A ona znów nie chciała jeść. Boże tragedia. Zostawiłam głodne dziecko i drugie na jakieś pół godziny obcej babce. Ta mnie tak długo badała, że w ogóle nie mogłam się skupić na tej wizycie i czekałam kiedy pójdę i czy mała nie płaczę, a Mati nie odstawia jakiś cyrków. Biegnę jak oszalała po schodach. Wchodzę, a babka kładzie Milkę akurat do nosidełka. Usnęła jej, a mati się martwił kiedy przyjdę. No nic mężowi nie dali godzinki wolnego.
Mała strasznie płakała na szczepieniu, ale teraz jest ok tylko ciągle chce na cycu być. Cudem zrobiłam szybko Matiemu obiecaną pizzę. Z moim kręgosłupem tragedia. Mam lekką skoliozę. Urodziłam za duże dzieci jak na moje możliwości i kręgosłup został przeciążony. Mam poszukać sobie rehabilitacji i doczytać czy można mieć zabiegi jak się karmi i dostanę skierowanie. W domu mam też ćwiczyć i robić sobie gorące kąpiele, smarować ketonalem i zawijać się w koc. Tylko kiedy to wszystko...

MonikaSko
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 20 mar 2009, 13:47

27 sty 2010, 15:26

Ja też dzisiaj byłam w szpitalu skontrolować ucho Kubusia no i dalej ma zatkane kazali mi na noc wlewać płynną parafine i za tydzień do kontroli bo Pani stwierdziła że "co niemówiłam Pani żeby wlewać tą parafine jak sie umawiałam na wizyte "pół dnia próbuje dodzwonić sie do alergologa i bez skutku :ico_olaboga: masakra w tym naszym kraju.A znalazłam sposób na sen mojego Kuby długo śpi jak śpi w wóżku więc go tak usypiam i mam kilka godzin spokoju :ico_brawa_01: niewiem czy mu tam cicho czy czuje sie bezpecznie ale dobrze że działa bo cały zeszły tydzien prawie wcale nie mogłam go uspać.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

27 sty 2010, 16:08

Na temat naszej służby zdrowia w ogóle nie ma chyba co się wypowiadać...

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

27 sty 2010, 16:45

Witajcie
my wczoraj po szczepiniu
malutak wazy 5300 takze pani doktor powiedziala ze dobrze przybrala i niejest z tych dzieci "pulpecikow"tylko jest drobniutka
takze niemam sie czym martwic
jest wesola,ruchliwa i duzo gaworzy hehe
na szczepeinieu niebylo az tak zle zeszlym razem bylo gorzej
no ale jak wrocilismy do domku to malutka caly czas spala potem obudzila sie na jedzonko i now lulku balam sie ze w nocy spac niebiedzie
ale w nocy ładnie tez spala

no i pani doktor mowi ze dobrze ze ja w nocy dokarmiac dodatkowo
takze na szczescie niemusze jej sztuczbym mlekiem dokarmiac bo sie balam ze za malo przybiera

MonikaSko, wspolczuje cie tej sytuacji z ta baba :ico_zly: boze co za stara baba niedosc ze sie wtraca to robi ztwoim dzieckiem co chce :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_zly:

sliczne fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a najpeikniejsze to jak Kacperek trzyma swojego mlodszego braciszka :ico_oczko:
dnia próbuje dodzwonić sie do alergologa i bez skutku :ico_olaboga: masakra w tym naszym kraju
no wiem cos o tym ale tak jak pisze matikasia szkoda nerwow na ta nasza sluzbe zdrowia szczegolnie jesli chodzi o nasze dzieci zeby cokolwieik zalatwic :ico_olaboga: :ico_olaboga:
zreszta dla nas tez niejest dobrze

matikasia, kurka wspolczuje ci z twoim kregoslupem niezbyt dobrze :ico_olaboga: kurka i mam nadzieje ze znajdziesz szybko rehabilitacje bo ztym niema przelewek
a wyprawa z dwojka dzieci to wiem cos o tym niby Wiki jest duza ale czasem zachowuje sie gorzej niz Zuzka :ico_noniewiem: :ico_olaboga:
dobrze ze ta babka w recepcji zajela sie dziecmi :ico_brawa_01:
umnie to raczej niemozliwe
gdyz moja przychodnai jest gdzie indziej nic dziewczynek pediatra :ico_oczko:

zab dalje mnie boli dzis myslalam ze umre z bolu :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: zrobilam sobie zimny oklad i plukalam buzie w dentosepcie i troche zelzylo
a gdzie jeszcze dwa miesiace czekac :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_zly: :ico_zly:

Wiki ma w pietek ten bal na szczescie my niemusimy byc tylko jakies fotki strzele bo trwa 3 godzinki a boje sie ze Zuzka neidala by tyle rady a gdzie tam w skole karmic ?? :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

mnie tez choirobsko bierze niestety ale biore krople na katar i tebletki do ssania dzis kupilam tez rutinacea i mam nadzieje ze szybko sie wykuruje :ico_oczko:

matikasia, fajne masz fotki dzieci w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

28 sty 2010, 00:37

Hej dziewczyny

Ja troche do tylu bo u mnie sie dzialo i dzieje
wpadlam tylko dac znac ze zyje

Najpierw goscie z polski i chrzciny Misi, a potem przypałętały sie chorobska, az Milan mi w szpitalu wyladowal, teraz juz w domu, jeszcze choroba trzyma, ale juz lepiej sie czuje ,za to pozarażał mi wszystkie dzieci.
Infekcja gornych drog oddechowych.
Jak znajde więcej czasu to was podczytuje buziaki.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość