julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

27 sty 2010, 15:51

Ależ ten czas leci! agniecha już połóweczka :ico_brawa_01: , mmarta już odlicza :ico_brawa_01: Nie zdążymy sie obejrzec jak już będziemy tulić Maluszków :-D

NICOLA_1985

27 sty 2010, 17:07

hej
Karola ma drzemke popołudniowa a ja wcinam omleta i zaladam tutaj do was :-D

agniecha dobrze zrozumiałaś mimo planowanego cc w 38 tyg, donoszonej bezproblemowej ciazy, przestrzegania wszystkich rygorów czyli zero alkoholu zero papierosów i innych używek, duzo odpoczynku itd..... moja Karolka urodziłasie z prawostronnym porazeniem mózgowym. lekarze nie wiedza co bylo przyczyna ani kiedy to sie stało.. nawet jak Karolina sie urodziła nie zostala odrazu zdiagnozowana tylko my ją obserwowalismy w domu bo mi sie cos nie podobało ze ona dostała 8 punktów ze była niedotleniona i miała zle oceniane napiecie miesniowe. lekarze po kilku dniach pobytu w szpitalu stwierdzili ze dziecko jest zdrowe i ja z takim przeswiadczeniem wyszłam do domu... a po 3 miesiacach wyszło szydło z worka... :ico_noniewiem:
ale mamy dobrego rehabilitanta i jak widzisz Karolina jest w dobrym stanie jak na swoj stan zdrowia, goni swoich rówiesników i ma szanse z tego wyjas na tyle zeby ktos kto nie wie ze jest chora nie zauwazył ze jest.

a teraz pytanie z innej beczki:
powiedzcie mi dziewczyny czy to jest prawda ze okna ktore były wymienione po 1997 roku spółdzielnia juz nie wymienia i trzeba to zrobic na własny koszt? czy to jest gdzies napisane w jakims regulaminie?

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

27 sty 2010, 17:55

Jeszcze raz wielkie dzięki za kciuki i gratki - jesteściecudowne wszystkie :)
Nicola_22 niestety ja na oknach się nie znam ale jeśli chcesz być pewna, ze Twoja spółdzielnia nie zrefunduje Ci wymiany okien to napisz pismo, daj na dziennik i czekaj na odpowiedź, pamiętaj co na papierze to najważniejsze.
Praktycznie kazda z nas już na półmetku, leci ten czas tak szybko, a szkoda, bo ja bardzo dobrze czuję się w ciaży i dobrze mi w tym stanie.
Muszę Wam powiedzieć, że minimalnie przybieram na wadze i nie wiem czy to dobrze czy nie, szczególnie pod katem zdrowia dzieciątka. W 16 tyg ciazy warzyłam 61 kg, tyle co przed ciazą ale w pierwszym trymestrze 1 kg zgubiłam. Teraz ważę ledwie 62 kg. Nie wiem co ze mną, apetyt mam, dzidzia kopniaki mi serwuje ale jakoś to i tak mnie niepokoi. Wypowiedzcie się na ten temat co myślicie, jak to u Was było?

Idę konsumować pomidorówkę, a Wam po :ico_kawa: stawiam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

27 sty 2010, 18:09

Samanta, poczekaj aż wejdziesz w III trymestr. Wtedy to będziesz się modliła, żeby za wiele nie przytyć. Na początku spokojnie i powoli się przybiera na wadze. Później "rośniesz" wraz z dzidzią. Nie ma moim zdaniem powodów do niepokoju. :ico_oczko:

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

27 sty 2010, 20:51

tibby dzięki za pozytywną informację :D

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

27 sty 2010, 20:52

tibby, ja najwiecej przytylam w 6 miesiacu teraz to juz powoli , chyba juz tylko dzidzia rosnie

NICOLA_1985

27 sty 2010, 23:23

Samanta, nic sie nie martw nie ma reguły na tycie w ciaze.. jedna kobieta przytyje 5 kilo a druga 25 ...
ja w pierwszej ciaży przytyłam ostatecznie 14 kilo i raczej w kazdym trymestrze po rowno.
a w tej ciazy w pierwszym trymestrze przytyłam chyba tylko ze 2 kilo teraz waze 60 kilo a przed ciazą wazyłam 53 czyli mam 7 kilo na plusie. nie jest zle... mam nadzieje ze przytyje jeszcze co najwyzej ze 4 kilo zeby nie wazyc ostatecznie wiecej niz w pierwszej ciazy :ico_oczko:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

28 sty 2010, 11:21

Cześć Laski! To ja dzis z rana stawiam za kolejny skończony tydzień! :ico_tort:

Nicola, niestety nie znam się na oknach i na tych wszystkich przepisach, ale radziłabym tak samo jak Samanta, zwróc się do nich w formie pisemnej, to juz będziesz wiedziała na czym stoisz.

Samanta, ja w pierwszym trzymestrze też trochę schudłam, a teraz mam już prawie 4 kg na plusie. Myślę, że sprawa tycia w ciaży jest bardzo indywidualna. A co Ci na to mówi lekarz? jeśli z dzieciątkiem jest wszystko ok, to nie ma czym sie martwić! :-)

Ja narazie zmykam popracować - zajerzę później :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

28 sty 2010, 11:25

julchik22, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 19.tydzień!

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

28 sty 2010, 13:00

ewusiek
agniecha772 napisał/a:
wczoraj stukneła mi połowa

no to brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja też chce już połowę ! :ico_placzek:
oj niedawno to był dla mnie szzyt marzeń a teraz jest ok, dni, tygodnie lecą :ico_brawa_01:
W maju poroniłam w 8 tyg także jak teraz przeszedł 8 i 9 tydzień to już musi być dobrze...
mmarta
ja dzis zaczynam odliczanie od 120 dni do porodu :-D
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
tibby
agniecha772, ja też z brzuchem broniłam licencjat. Dla mnie to jednak nie TYLKO licencjat, ale AŻ! Jestem z niego dumna i licze, że z magisterką pójdzie podobnie i również będzie bdb ;-)
Dla mnie nie jest inaczej, dla mnie to też prawie szczyt licencjat, w mojej sytuacji, zdrowotnej i wogóle, tak tylko napisałam bo mgr to dziś mają prawie wszyscy, starzy, młodzi, mają studia i albo mają prace albo nie. a rozumiem że Ty robisz mgr?
Ja nie zrobiłam bo byłam w ciąży moją decyzje właśnie to przeważyło, już prawie składałam papiery ale była wielka kolejka a już mi się okres spóźniał i potem po przemyśleniu...chyba bym nie dała rady, może kiedyś?
agniecha772 napisał/a:
Acha a ja dziś stawiam herbate bo wczoraj stukneła mi połowa, i jestem prze szczęśliwa

a ciacho się znajdzie jakieś do tej herbatki ;-)
wielkie brawa!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no pewnie mam jabłeczik
http://pu.i.wp.pl/?k=MTA5MTYwMDcsNzU2Mz ... ik_000.jpg
Nikola
ale mamy dobrego rehabilitanta i jak widzisz Karolina jest w dobrym stanie jak na swoj stan zdrowia, goni swoich rówiesników i ma szanse z tego wyjas na tyle zeby ktos kto nie wie ze jest chora nie zauwazył ze jest.
To fantastycznie, masz śliczną dziewczynkę i wczesna rehabilitacja jak widać pomogła,
Ja troche coś o tym wiem bo sama tyle lat się rehabilitowałam i jak widać niestety bez skutku, ciągle powinnam to robić ale :ico_olaboga: nie jest tak łatwo
Ja właśnie zaraz po wypadku nie trafiłam chyba na dobrego rehabilitanta :ico_placzek:
no ale cóż, ważne że z Karolką jest dobrze, a widzisz ja znam młodą dziewczynę co piła paliła w ciąży i ma zdrową dziewczynkę,choć nigdy nie wiadomo kiedy się ujawni głupota jej matki w wieku prenatalnym, no nie wiem?
z oknami nie mam pojęcia...
Samanta
Teraz ważę ledwie 62 kg. Nie wiem co ze mną, apetyt mam, dzidzia kopniaki mi serwuje ale jakoś to i tak mnie niepokoi. Wypowiedzcie się na ten temat co myślicie, jak to u Was było?
no a Twój lekarz nie kontroluje Twojej wagi, ja już mam chyba około 4/5 kg plus mało mnie to cieszy, ale brzuszek już mam poważny, przy Tomku na samym końcu miałam 13 kg plus, prawie książkowo, mój lekarz co wizytę mnie waży
Nikola ma racje
Samanta, nic sie nie martw nie ma reguły na tycie w ciaze.. jedna kobieta przytyje 5 kilo a druga 25 ...
julchik22 :ico_brawa_01: :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01: za kolejny tydzień, prawie równo idziemy...

od wczoraj coś mi Tomek pokasłuje i ma katar,troche się martwie ale myślę że będzie dobrze, nawet mu pozwalam na bajki, bo mi go szkoda :ico_oczko: a jestem u rodziców, troche odpoczywam,bo A ma na popołudnie, więc bym cały dzień siedziała sama z Tomkiem a już mi troche trudno z moim bębenkiem...
pozdrawiam Was sedecznie

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość