Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

28 sty 2010, 15:03

masz 60 postow... przeczytanie tego zajelo mi 3 minuty
po prostu nie chce mi sie w to wglebiac, skonczmy te dyskusje.
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

SHOO - tak, tak... teściowa... a te niesnaski były daaaawno temu, teraz wszystko jest git :-D :-D :-D

[ Dodano: 2010-01-28, 14:14 ]
a ja chciałam napomknąć, że mniej więcej 9 dni temu powinnam była dostać @ :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

28 sty 2010, 15:14

Gie, zazdroszcze Ci, ze masz kogos do opieki nad mala :ico_noniewiem:
u mnie to by wiele rzeczy uproscilo, m.in kwestie pracy, bo nie wiem, czy znajde cos, co by mi zawsze wspolgralo ze zlobkiem :ico_placzek:
no coz, uroki emigracji :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-01-28, 14:15 ]
a ja chciałam napomknąć, że mniej więcej 9 dni temu powinnam była dostać @ :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
ohoo... a czy jest jakas mozliwosc, zebys w :ico_ciezarowka: byla? ;-)

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

28 sty 2010, 15:17

Noooo, co racja, to racja... teściowe i mamy są nieocenione...
ohoo... a czy jest jakas mozliwosc, zebys w byla?
szczerze mówiąc, to nie wiem.... ostatnimi czasy nie za często fikumikujemy z Panem przez to, że jest między nami źle, ale kto wie... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Szczerze mówiąc, boję się nawet pomyśleć o tym, że mogłabym być znowu w ciąży... :ico_chory:

[ Dodano: 2010-01-28, 14:19 ]
aaa, tak z innej beczki - koleżanka mi przysłała... myślałam, że się posikam ze śmiechu jak czytałam i słuchałam tego tekstu...

http://www.youtube.com/watch?v=TBY4it36hVo

[ Dodano: 2010-01-28, 14:24 ]
poczekam jeszcze z tydzien i zrobię test... na razie czuję się normalnie, nic nie wskazuje na :ico_ciezarowka: Ale z Zuzią zaczęłam odczuwać dolegliwości ciążowe dopiero w 8-9 tc. Zobaczymy... Może po prostu mój organizm znowu wariuje... Chociaż, po porodzie i odstawieniu tabletek anty (brałam chyba ze 3 m-ce) wszystko mi się pięknie uregulowało... Miałam tak regularne cykle, jak nigdy... A teraz cisza... szkoda, że sobie nie zanotowałam kiedy miałam ostatnią @ - wtedy miałabym pewność ile dni mi się spóźnia... Kojarzy mi się, że miałam @ ok. 20 grudnia... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

28 sty 2010, 15:26

szczerze mówiąc, to nie wiem.... ostatnimi czasy nie za często fikumikujemy z Panem przez to, że jest między nami źle, ale kto wie... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Szczerze mówiąc, boję się nawet pomyśleć o tym, że mogłabym być znowu w ciąży... :ico_chory:
pewnie nie jestes, jezeli bierzesz regularnie tabletki anty...
moze to te -20 stopniowe mrozy sie do tego przyczynily? :-D
aaa, tak z innej beczki - koleżanka mi przysłała... myślałam, że się posikam ze śmiechu jak czytałam i słuchałam tego tekstu...
hehehe, dobre :-D
Dzordz Majkel to jest przeagent :-D

[ Dodano: 2010-01-28, 14:27 ]
z bobrem na glowie :-D

[ Dodano: 2010-01-28, 14:28 ]
Gie, czyli nie bylas na pigulce? hmm...

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

28 sty 2010, 15:29

pewnie nie jestes, jezeli bierzesz regularnie tabletki anty...
nie biorę tabletek wlasnie... od ponad pol roku...
moze to te -20 stopniowe mrozy sie do tego przyczynily?
może... i ten przenikliwy wiatr... :ico_oczko:
hehehe, dobre
Dzordz Majkel to jest przeagent
noooo, najbardziej mi się podoba o tych włosach i sikaniu... :-D :-D :-D :-D

[ Dodano: 2010-01-28, 14:30 ]
z bobrem na glowie
:-D :-D :-D :-D :-D :-D ostre śmiechy :-D

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

28 sty 2010, 15:36

nie biorę tabletek wlasnie... od ponad pol roku...
ale chyba sie jakos zabezpieczacie, czy nie? :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
bo jak nie, to kto wie, kto wie... ;-)
może... i ten przenikliwy wiatr... :ico_oczko:
u nas wczoraj znowu kubly na smieci lataly po miescie :ico_olaboga:
okropne wiatrzysko
noooo, najbardziej mi się podoba o tych włosach i sikaniu... :-D :-D :-D :-D
ktos mial niezly pomysl :-D

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

28 sty 2010, 15:40

ale chyba sie jakos zabezpieczacie, czy nie?
zadnych chemicznych srodkow nie stosujemy... polegam na Panu, ktory jak dotad - nie zawiódł... if ju noł łorajmin :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
u nas wczoraj znowu kubly na smieci lataly po miescie
okropne wiatrzysko
u nas też... nie ma już takiego wielkiego mrozu, ale ciągle sypie śnieg i wieje wiatr... Chyba już wolę 20 na minusie, ale bezwietrznie i slonecznie, tak jak to było w pon. i wt.
ktos mial niezly pomysl
zgadzam się :-D


dobra, ja się powoli odmeldowuje, bo "zaraz na kwadrat" Thank God. :ico_sorki: :ico_sorki:

ale dzisiaj mialam ostro luzacki dzien, jak nigdy... a raczej jak już dawno nie... fajnie, oby tak czesciej...

buziaki, przytulaki i pewnie zajrze z domku...

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

28 sty 2010, 15:46

zadnych chemicznych srodkow nie stosujemy... polegam na Panu, ktory jak dotad - nie zawiódł... if ju noł łorajmin :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
rozumia :-D
chociaz ta metoda to taka pi razy oko...
u nas też... nie ma już takiego wielkiego mrozu, ale ciągle sypie śnieg i wieje wiatr... Chyba już wolę 20 na minusie, ale bezwietrznie i slonecznie, taka jak to było w pon. i wt.
ja wole 20 na plusie i bezwietrznie + slonecznie :-D
akurat dzisiaj tak jest, chociaz rano obowiazkowo lalo i pewnie wieczorem sie rozpada znowu :ico_noniewiem:

w ogole, przekonalam ostatnio Jasperka do surowych owocow w kawalkach, ladnie juz je pokrojone jablko, pomarancze, czy gruszke... z dnia na dzien tak mu sie pozmienialo, dotad chcial tylko chleb jesc :/ - tzn. tak zeby wziac do raczki i gryzc.. :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-01-28, 14:48 ]
Gie, papapa, do zobaczenia!!

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

28 sty 2010, 15:48

rozumia
chociaz ta metoda to taka pi razy oko...
sprawdza się so far... :ico_oczko: i tfu! tfu!
ja wole 20 na plusie i bezwietrznie + slonecznie
sadystka :-D
w ogole, przekonalam ostatnio Jasperka do surowych owocow w kawalkach
Zuzia je banana, lubi pomarancze i mandarynki, jablko tez czasami zje, ale najbardziej lubi sobie pomemłać i potem wypluc... najchetniej na dywan... :-D

dobra, zawijam kiecę....

ppaaaa

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

28 sty 2010, 16:15

Witam sie i ja

margarita, wszystkiego najlepszego w dniu urodzin, diúzo usmiechu, radosci, spelnienia marzen i pociechy z kochanej coreczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Nie mam kiedy do Was zagladnac, bo moj siedzi w domu i okupuje kompa wiec ja nei mam dojscia.

U nas ok, czas jakos leci wolno, ta pogoda mnie dobija, znow pada snieg chyba z deszczem, wiatrzysko okropne, ze malo glowy nie urwie, ja chce juz wiosne :ico_placzek:

Gie, my tez taka metode stosujemy :-D
Ale kilka dni temu P. nie wytrzymal i bam we mnie, a ja mialam akurat te dni, cos mnie brzuch pobolewa jak na okres,pewnie niedlugo dostane, obym tylko sie nie zaciazyla.
My chyba bedziemy probowac tak od maja znow :ico_noniewiem:

Dobra lece jesc, moj bak spi, musze Wam wstawic filmik wczorajszy, padalam ze smiechu, karmilam malego a on mi zasypial w fotelu

[ Dodano: 2010-01-28, 15:21 ]
Dzieki za komentarze na n-k

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości