hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

31 sty 2010, 19:10

wisnia3006, ja cię podziwiam, że masz siłę jeszcze na uczelnię biegać, wpisy zdobywać i się uczyć. Naprawdę, szacunek :ico_sorki: Jesteś wielka!!
A co do wózka - nie wiem gdzie oglądałaś, czy w internecie czy na żywo. Bo ja w internecie jak oglądałam to byłam bardzo roczarowana, że brzydki i w ogóle, ale na żywo okazał się fajny. Z zewnątrz rzeczywiście jest dośc ciemny, ale tylko miejscami, ale w środku ma fajne jasne odcienie i to jest praktyczne i mi się podoba. Ale jakby co to ładny jest też czerwony, niebieski, szary...Ale najlepiej ocenić w sklepie, serio.
Co do ceny: 1650 spacerówka+gondola
140 torba
90 adaptery do fotelika
550 fotelik
Ale fotelik można kupić znacznie tańszy, nawet za 300 zł, tylko my chcieliśmy właśnie ten, no i z torby można zrezygnować jak ktoś nie potrzebuje...

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

31 sty 2010, 19:40

hormiga, uparlam sie na zielony:) no i tez widzialam ten wozek w internecie. W polowie lutego bedziemy zamawiac lozeczko wiec napewno lukne na ten wozek i moze odloze

kurcze tak mi przykro ze sie poplakalam moj M mial wrocic jutro rano ale zadzwonil ze dopiero we wtorek wroci bo kolega nie ma jutro czasu a musza przywiesc auto laweta. Kurcze caly tydzien go nie widzialam

[ Dodano: 2010-01-31, 18:47 ]
hormiga, a co do szkoly to dzieki tez juz mam dosc ale nie oplaca mi sie przerywac w sumie tylko do czerwca. Ale od pazdziernika wybieram sie dalej do szkoly chcialbym zrobic magistra ale niestety u nas w lodzi nie ma tego kierunku najblizej w warszawie wiec pojde na podyplomowke

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

31 sty 2010, 19:53

wisnia3006, bidulko, może włącz sobie jakiś fajny film na rozweselenie...Nie płacz, poniedziałek szybko minie i mąż będzie z Tobą...Ale musi ci być ciężko, jeśli on ma taką pracę, że jeździ...Wspólczuję i podziwiam... :ico_pocieszyciel:
A co do wózka, to ja też uparłam się na zielony :-D I teraz patrzę na niego i nie mogę się nacieszyć, śliczny jest...Tak że odkładaj powoli kaskę i kupuj taki sam :-D :-D
A co do szkoły to masz rację, że szkoda teraz przerwać, ale i tak cię podziwiam i powinnaś być z siebie DUMNA :-)

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

31 sty 2010, 21:26

hej!

Qanchita świetny brzuszek!!! no prawda, z przodu to go za bardzo nie widać! :ico_brawa_01: elegancki, zgrabniusi...no no, każda mama pewnie Ci zazdrości!!!
i czemu się spinasz, że nie urodzisz w 38tc? tu akurat wszystko jest możliwe. Ja tez nie wyglądałam na poród...zupełnie! a dosłownie chyba 2dni przed brzusio się obniżył, wyskakałam się w aucie na dziurach i poszło! także spoko luz...lekarz swoje, a natura swoje.
hormiga, oj kobieto...aż mi się gęba cieszy jak czytam! :ico_brawa_01: super wieści...no na prawdę, cieszę się z Wami!!!! :ico_brawa_01:

mój brzuch spory, prawda....ale przy tym jak wyglądałam z Hanią to pikuś :ico_haha_01:
zobaczymy, co z tego wyjdzie :-D
a Hania tak, była w piątek na balu karnawałowym...

[ Dodano: 2010-01-31, 20:32 ]
wisnia3006, no ja też podziwiam ze szkołą! :ico_sorki:
ja się cieszę, że mam ten etap za sobą....i ewentualnie na starość pójdę na coś się odchamić i odmłodzić. Na razie nie planuję dalszej edukacji...chyba, że życie mnie zmusi...
a na rozweselenie to walnij gorącą czekoladę, pachnącą kąpiel i jakiś wesoły filmik...
współczuję...ciąża to jednak czas, że się męża chce mieć obok...szczególnie pierwsza, bo przy drugiej to ja bym chętnie mojego gdzieś daaaaaaaaleko wysłała :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

31 sty 2010, 21:38

elegancki, zgrabniusi...no no, każda mama pewnie Ci zazdrości!!!
O tak ... każdy mi mówi że mam olbrzymi brzuch albo jeszcze lepiej..."coraz grubsza się robisz". Wrrrr :ico_zly:
Całe szczęście to już końcówka :ico_brawa_01:

wisnia3006, ja też nie lubię jak mąż wyjeżdża więc doskonale Cię rozumiem :ico_olaboga: A za szkołę też podziwiam... mi się nawet nie chce książek czytać, a myślałam że L4 to doskonały moment żeby nadrobić zaległości.

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

31 sty 2010, 21:54

Qanchita, gruba chyba w kostkach
przepięknie wyglądasz

a karolinka zborra, jak zwykle mi humor poprawiłas swoim bębenkiem bo mam wydaje mi sie podobny :)
wisnia3006,
ucz sie ucz bo wiesz nauka to potęgi klucz
ja sie broniłam w ciązy 2 razy i pamietajcie co dwie głowy to nie jedna :-D
ale juz mi troszke brakuje szkoły powiem wam szczerze
ona mnie odmładza i pozwala mi używac mózgu :-D

ja nie pracuje więc szkoła była moją jedyną odskocznią gdzie mogłam sie odchamić i porozmawiać z ludzmi
a teraz to już zupełnie zgłupieje

[ Dodano: 2010-01-31, 20:57 ]
ciesze sie że macie juz wózki
ja juz mam dawno bo by mnie nerwy zeżarły :) musze tylko przeprac gondolke no i odświeżyc fotelik

aha i ogłaszam wszem i wobec że rozpoczełam PRANIE!!!!
dzisiaj juz idzie 3 pralka bo mam taryfe więc piore do upadłego
no i okazało sie że mam sporo ciuszków
jagode przeniosłam prawie do dużej szafy a M musze wydelegować do szafy w sypialni i mam komode dla maji
mam nadziejej że sie w niej zmieści bo ma strasznie duzo letnich ciuszków
mam nadzieje że lato bedzie w tym roku

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

31 sty 2010, 22:00

jagodka24, to może teraz jakaś podyplomówka? Ja zaraz po studiach poszłam na podyplomowkę bo też nie mogłam się ze szkołą rozstać (chociaż już pracowałam wtedy).
Teraz też bym poszła (tzn jakbym w ciąży nie była) ale musiałby mi ktoś zasponsorować :-D To wydatek rzędu 4tyś w górę :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

31 sty 2010, 22:04

Qanchita, gruba? weź kobieto w mordę wal za takie teksty!!!
ludzie są chyba niewidomi...albo niespełna rozumu! śliczna i zgrabna z Ciebie :ico_ciezarowka: i to na końcówce!!!
jagodka24, to się cieszę, że humor poprawiłam...miło mi!
ja też muszę fotelik przeprać...i gondolę, ale dopiero jutro mi ją brat przywiezie!

mówisz, że pierzesz? :ico_szoking: super
to ja zostaję w tyle...
na razie przeprałam tylko takie ciuszki, które mi akurat do Hani prania pasowały...
no i bez sensu mam prać, jak komoda pełna J. ubrań! :ico_zly:
także czekam...czekam....i jak w tym tygodniu się nie zabierze, to wywalę mu ciuchy za okno! :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

31 sty 2010, 22:25

Qanchita, na podyplomówke też zbytnio mnie nie stać
ale zobaczymy moze jak do jakiejs pracy pojde to bede coś potrzebowała
najważniejsze że juz mgr i o to mi chodzilo
zborra,
no piore piore bo chyba czas zacząc bo nas wiosna zastanie :-D

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

01 lut 2010, 09:32

Dzień dobry :ico_ciezarowka:

Wstałam wcześnie, patrzę na drogę i.... hurra! Odkopali nas :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Już teraz dojadę do szpitala jakby co (Chyba że znów zacznie wiać i padać) :ico_brawa_01:
Kurcze, uroki życia na wsi :ico_noniewiem:
Chyba zaraz ubiorę się ciepło i pójdę w odwiedziny do bratanic bo do przedszkola dziś nie poszły :ico_olaboga:

Miłego dnia :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość