Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

01 lut 2010, 13:30

witajcie
unas chorobowo
Wiki nadal walczy z ospa :ico_placzek:
niby juz mniej jej wychodza te krostki ale w nocy jak sie spoci to jest znow wysyp no i sie drapie okropnie szczegolnie w nocy
i nawet sie na drugi dzien poplakala ze ona chce znow byc taka ładna jak na zdjeciach :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
a teraz sie smieje z tego i kaze sobie robic fotki hehe bo jej wytlumaczylam ze to normalne i kazdy tak ma

kurka martwie sie tylko o Zuzie bo ma katarek i zaczela kaszlec :ico_olaboga:
jutro pojde znia do lekarza niech sprawdzi
bo najgorsze jest to ze u Wiki tez sie tak zaczelo najpiewr katar i kaszel apotem ospa :ico_olaboga: :ico_olaboga:
ale mam nadzieje ze Zulka niezlapie tej ospy teraz :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

ogolnie to ja tez juz ma dosc tez zimy szczegolnie jak niemozna przejechac wozkiem bo niemaja odsniezone a po drugie jak Wiki siedzi wdomku i bedzie jeszcze siedziec to tymbardziej mi jej szkoda ze moglaby wyjsc na dwor a to nici :ico_olaboga: :ico_placzek:

siunia wow to twoja Mia to fajniutki pulpecik :ico_brawa_01: no moja to kruszynka ale wazne ze jest zdrowa i roozwija sie dobrze tak jak powinan
a ma 64cm :-D takze jest dluga nosi juz ciuszki na 68 i ma lekki luzik
a najsmieszniejsze jest to ze na dlogosc sa dobre spiochy a na szerokosc niektore za luzne hehe

piekna miala Mia sukieneczke :ico_brawa_01: dla mamusi
no i ty super wygladasz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

no i duzoooo macie sniegu :ico_szoking: jakie zaspy :ico_oczko:

matikasia super wygladasz i ja niewiem gdzie ty masz te 10 kg wiecej :ico_noniewiem:
a i kolork scian ładny

a co do przepisu to wyprubuje tylko kochana podaj mi ile ma byc tego twarogu :ico_oczko:

no i ogolnie to sie martwie jeszcze tym ze Wiki ma w szkole 12 lutego Festiwal piosenki i miala byc tym balwankiem i niewiem jak to zrobic przeciez niezna piosenek,a po drugie niewiem czy bedziemy mogli
a stroj czeka tylko kapelusz czarny musze znalezc i zrobic nos marchewkwy
a szkoda mi Wiki niedosc ze na balu niebyla to jeszcze na tym festiwalu
przejde sie do szkoly w przyszlym tyg i zapytam jej wychowawczyni co ona na to jakby Wiki przyszla tylko na ten wystep i byla tylko balwankiem :ico_noniewiem:
zobaczymy

czeka mnie prasowanie i obiadek musze zrobic
chyba zrobie jajka sadzone :ico_oczko:

buziaki

[ Dodano: 2010-02-01, 12:32 ]
acha i stawiam za 3 miesiac mojej Zuzi!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
jejku kiedy to juz zlecialo :ico_szoking: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

01 lut 2010, 15:56

Poprosze o głosiki, bardzo, bardzo prosze, bo strasznie byym chciała wygrć taka chustę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
http://pl.lennylamb.com/#chusta/konkurs/622
mozna glosować raz dziennie i nie trzeba się logowa. Będę baaaaardzo wdzięczna :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

01 lut 2010, 15:59

kilolek, zaglosowalam :-D

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

01 lut 2010, 16:04

Dzięki :ico_haha_02:

[ Dodano: 2010-02-01, 17:07 ]
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: dla Zuzi :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

02 lut 2010, 12:13

Kilolek zagłosowałam:)

Mikusia1, a no mam te 10 kg i powiem Ci, że nie mogę na siebie patrzeć, bo ważyłam zawsze 50 kg. Teraz normalnie tragedia.
Dużo zdrówka dla Wikusi.

Ja mam 15 letnią kuzynkę na tydzień od wczoraj i troszkę odpoczywam. Mati ciągle się chce z nią bawić no i rewelacja, bo wyjdziemy dziś na spacer, a Paulinka pociągnie Matiego na sankach i tak cały tydzień:)

Twarogu do serniczka faktycznie nie napisałam ile trzeba. W sumie to takie wiadereczko 1 kg.

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

02 lut 2010, 15:15

witajcie
kurka Zuzia jest chora zaczela kaszlec i ma katarek :ico_placzek: :ico_placzek:
martwi mnie ten kaszel
dlatego idziemy dzis do lekarza niech oslucha czy cos powaznego
kolezanka mnie nastarszyla ze jka Wiki ma opse to malutka moze zlapac zapalenie pluc :ico_noniewiem: :ico_olaboga: ale niechce mi sie w to wierzyc ale lepiej dmuchac na zimne
no zobaczymy
oby to nic powaznego

Wiki z ospa juz lepiej nic juz wiecej niewychodzi od wczoraj zadne kropki kolejne niewychodza :ico_brawa_01:
no i znosi to dobrze niema goraczki
juz sie smieje z tego i kaze na siebie mowic pani ospa hehe
oby tylko sie jej to ładnie wygoilo
najgorzej to ma na wlosach ciezko tam jej kropkowac :ico_olaboga:
no ni w pipi tez ma troche tych krostek an szczescie tam ja nieswedzi :-D
Mikusia1, a no mam te 10 kg i powiem Ci, że nie mogę na siebie patrzeć, bo ważyłam zawsze 50 kg. Teraz normalnie tragedia.
no ja tam ich niewiedze :ico_oczko:
ale powiem ci szczerze ze ja tez jakos ostatnio niemoge na siebie patrzec chodzi mi o to ze wydaje mi sie ze przytylam :ico_placzek: :ico_placzek:

bede szla jakos za dwa trzy tyg do gina po tabletki to sie zwaze az sie boje masakra
ale chyba zaczne jesc inaczej bo niedlugo wiosna az wstyd wyjsc wjakiejs kurteczce wiosennej :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

no a szczegolnie jak mamy te chrzcinki tego 7 marca to niewiadomo jaka pogoda bedzie a trzeba sie jakos ubrac :ico_olaboga:
ale ponoic mowia ze zima ma byc jeszcze w marcu :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Ja mam 15 letnią kuzynkę na tydzień od wczoraj i troszkę odpoczywam.
super to chociaz cie odciazy od Matiego :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
oj ja tez bym tak chciala zeby Wiki sie za bardzo nienudzila :ico_noniewiem:
Twarogu do serniczka faktycznie nie napisałam ile trzeba. W sumie to takie wiadereczko 1 kg.
_________________
dziekuje bardzo :-D

ide zaraz jeszcze na poczte bo musze siostrze wyslac leki na nerki :ico_oczko:
Wiki zrobila rysunek dla cioci hehe

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

02 lut 2010, 15:27

Ja mam 15 letnią kuzynkę na tydzień od wczoraj i troszkę odpoczywam. Mati ciągle się chce z nią bawić no i rewelacja, bo wyjdziemy dziś na spacer, a Paulinka pociągnie Matiego na sankach i tak cały tydzień:)
haha to ona do pracy przyjechała czy odpoczywać ? :ico_oczko:
Fajnie masz
no ni w pipi tez ma troche tych krostek an szczescie tam ja nieswedzi :-D
oj biedna :ico_szoking:
Zdrówka dla dziewczynek

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

02 lut 2010, 18:53

Kuzynka przyjechała bo ma ferie, a że lubi dzieciaczki, to już dawno chciała do nas przyjechać. Dziś nawet sporo małą ponosiła, kilka razy miała dziś kolkę. Nie wiem co ją dopadło. Na szczęście wieczorami już nie ma.

Najlepiej było jak wyłączyli prąd jak mi się w połowie ziemniaki gotowały i kotlety były usmażone na 1 stronie:) dzwoniłam szybko do męża by kupił pizzę na obiad, a to kotlety będą jutro:)

Mikusia
i jak Zuzia się teraz czuje?

Mati też maluje obrazki i wysyła do niemiec do babci, a jutro babcia jemu wyśle paczkę. Jakieś tam 3 pary spodni mu kupiła, katankę skórzaną, jajka z niespodzianką i ulubione knopersy, a małej jakąś sukienusię:)

Przedwczoraj dojrzałam u Matiego dziurkę w zębie. Załamka. On nie chce słyszeć o dentyście. Zapisałam go już na wizytę w poniedziałek.

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

02 lut 2010, 21:23

matikasia, powiem ci ze tu daje sie dla dzieci do jedzenia gdzies nawet od rocznego dziecka, jedna tabletke fluoru dziennie, specjalnie dla dzieci.
No i poki co to moje chlopaki zeby zdrowe

kilolek, śliczne te zdjecie Michasia do zaglosowania, i wczoraj i dzis juz oddalam glosik :ico_brawa_01:

mikusia1, powiem ci ze im sie jest mniejszym tym ospe lepiej i lagodniej sie przechodzi, ja przechodzilam dopiero w wieku 15 lat i to byla tragedia, bylam az napuchnieta, krostek mialam mnustwo wszedzie i swedzacych przez 3 tyg nie moglam sie myc, koszar jakis, wiec jakby Zuzia miala sie zarazic ospa to pewnie max kilka krosteczek by miala i ospe z glowy.

Aha dziewczyny , wypadalo by cos zrobic z tym naszym watkiem, jest juz luty i zaraz pojawia sie nowe listopadowki , trzeba by bylo ten nasz watek gdzies przeniesc, lub ten zamknac i nowy zalozyc, lub jakies inne propozycje jak macie??
bo nie bedziemy myliły nowe listopadowki naszym wateczkiem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

02 lut 2010, 21:41

siunia, ja pisalam do moderatora i kazal czekac, ze odpowie na nasza prosbe.
A do zamykana sa juz niechcetni wiec prosilam o samo przeniesienie

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość