Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

02 lut 2010, 15:43

Hej dziewczyny :ico_haha_02:

My znów mamy problem ze znamiiem na głowce ( juz kiedys o tym pisałam). Nasz pedriatra kazał smarowac oliwka , ale to nic nie daje. jest co raz gorzej. Jutro znia jade do dermatologa prywatnie. A ja dalej sie ucze. Za tydzien mam 2 egzaminy i zaliczenie. Masakra.

Sabcia, ja malej tez tak robiłam. Teraz daje jej jabuszko o trochu , strasznie sie kwasi :-D

Pozdrwiam :ico_haha_02:

[ Dodano: 2010-02-02, 14:47 ]
Sabcia wiolaw, :ico_brawa_01: dla Waszych pociech z 3 miesiące

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

02 lut 2010, 17:59

jestem dotleniona ,ale fajnie tak pojeździć na łyżwach na świeżym powietrzu :ico_oczko:
stare kości się rozruszały :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

02 lut 2010, 19:16

Dzień dobry wieczór :-D
My dzisiaj po małych zakupach :ico_brawa_01: kupiłam sobie spodnie i koniecznie musze zacząć robić brzuszki żeby mozna było się ubrać po ludzku i fałdeczki nie wychodziły!!! Już dzisiaj mam za sobą zrobienie pąpek a jeszcze planuje brzuszki zrobić.
Chłopaki siedzą w fotelikach bawią się :ico_brawa_01: ale pewnie za długo nie będą cicho!!

emikaw85, słodziutka ta wasza malutka!!! A ty się pilnie ucz kochana żeby poprawek nie było.
Bigottka ciesze się że herbatka pomogła w kupkowej sprawie :ico_brawa_01:
stare kości się rozruszały
uwielbiam jeździć na łyżwach i koniecznie musze się wybrać w tym roku!!!

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

03 lut 2010, 00:52

uwielbiam jeździć na łyżwach i koniecznie musze się wybrać w tym roku!!!
ja też i codziennie mam zamiar chodzić , póki Ala ma ferie to mogę
w ten sposób zaliczamy spacer z Lolkiem a my z Alą ruch :ico_oczko:

zaliczyłam dziś urodzinki i imieninki najadłam się tortów i ciast :ico_wstydzioch:
ale na tyle ruchu dziś to mi się należało ........chyba :ico_wstydzioch:
alejak ćwiczę to nie mam takich wyrzuyów sumienia jak zjem jakieś ciasteczko

magduś81, te fałdeczki są najgorsze i najtrudniej sie ich pozbyć :ico_noniewiem:

dobra uciekam spać
dobranoc

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

03 lut 2010, 08:57

Witam,
wczoraj moja Zosia nadrabiała chyba zaległości jeśli chodzi o jedzonko, bo cały dzień była przy cycusiach i jeszcze oprócz tego piła nutramigen,dziś obudziła się o 6.30, też sporo zjadła i śpi z uśmiechem na buźce. Znowu mnie zaskoczyła swoją siłą, bo oprócz tego, że rwie się do siadania, to wczoraj chciała stanąć na nóżki. NIe mogłam jej posadzić sobie na kolanach, bo od razu prostowała nogi i chciała stać hi hi hi, oczywiście na to za wcześnie i nie pozwoliłam na zbyt wiele :-D

W piątek mamy usg bioderek - zobaczymy jakie efekty po 3 tygodniach noszenia szyny :ico_noniewiem:

wiolaw po takim dniu nawet na kilka ciasteczek możesz sobie pozwolić


Magduś81 to prawda, że te fałdki najgorsze, ja niby ważę 5 kg mniej niż przed ciążą, ale brzuszek nie do końca płaski. Też ostatnio szukałam jakiś spodni, ale żadne mi się nie podobały, bo chiałam klasyczne czarne spodnie na kant, a tu same wąskie rurki :ico_zly:

[ Dodano: 2010-02-03, 08:38 ]
15 minut temu zostałam ciocią małego Filipka!!! :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

03 lut 2010, 14:16

witam

ja to nawet nie myśle o zakupkach ubraniowych , wystarczy mi jak szukałam czegoś na święta :ico_noniewiem:
dopóki nie pozbędę sie tego i owego , a mam nadzieję że ćwiczonka przyspieszą ten proces :ico_oczko:
[ Dodano: 2010-02-03, 08:38 ]
15 minut temu zostałam ciocią małego Filipka!!!
gratulacje dla cioci :ico_brawa_01:
i oczywiś ci dla rodziców Filipka :ico_oczko:

lecę prasować ,
dziś nici z łyżew ale ćwiczonak będą

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

03 lut 2010, 15:08

Witam
Ja dziś od rana latam po urzedach :ico_zly: oj jak ja kocham załatwianie spraw z pania w okienku - która robi to z wielka łachą :/
zostałam ciocią małego Filipka
Gratulacje
Super ze Zosieńka dostała głodomorka :ico_brawa_01: musi nadrobic zaległości w jedzeniu :-)
ćwiczonak będą
oj jakie ty masz samozaparcie :ico_brawa_01: mi i czasu i chęci brak a właśnie jem pączka :ico_wstydzioch:
fałdeczki nie wychodziły!!!
oj mi tez fałdy skóry wisza i choc ubrania z przed ciąży też sa ciut za duże to te fałdy sprawiają że w niczym dobrze się nie czuje :ico_noniewiem:

Nie chcę zapeszac ale od wczoraj jakos mamy mniej nerwów z powodu ząbków :-) nic zbieram się bo zaraz Niki trzeba z przedszkola odebrac :607:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

03 lut 2010, 16:09

Witam!!!!
Brawo dla cioci :ico_brawa_01:

Wracajac do tematu faldek to ja mialam wczoraj rowny miesiac odkad jestem na diecie i 6 kg za mna :) :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

03 lut 2010, 17:36

miesiac odkad jestem na diecie i 6 kg za mna :)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super !!!

DZĘKUJĘ ZA GRATULACJE :-)

[ Dodano: 2010-02-03, 16:37 ]
Edulita OBY IDUŚ JUŻ NIE CIERPIAŁA PRZEZ ZĘBOLKI :-)

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

03 lut 2010, 23:54

Sabcia ogromne gratulackje :ico_brawa_01:
mnie właśnie 6 kg bardzo by ucieszyło

a jeśli chodzi o moje samozaparcie to mam ,ale niestety Loluś nie bardzo mi daje ćwiczyć :ico_placzek:
dziś był bardzo marudek i jak zaczełam ćwiczyć to on wtedy jeszcze bardziej marudny się robi i niczym nie daje się zabawić , dlatego nie sprawiająś mi przyjemności te ćwiczenia i nie wiem ile dam radę tak się męczyć, czy nie odpuszczę sobie
a jak narazie to wyszły mi zakwasy i wszystko mnie boli :ico_oczko:

wogóle dziś miałam jakiś ciężki dzień, łapałam dołka i nie wiem czemu :ico_puknij:

ale sobie pomarudziłam , idę spać może jutro wyjdzie słońce :ico_haha_02:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość