karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

05 lut 2010, 20:43

doczłapała do domku,ale ledwo,moja prędkość sięga może 1 km/h.Koszmar!!!!! Mam nadzieję,ze zdałam ten cholerny egzamin,dowiem się w poniedziałek.Ledwo żyję,kto to widział tak męczyć ciężarną :ico_nienie: no,ale taryfy ulgowej nie ma dla ciężarówek na uczelni.
A ja ciągle czekam na mojego x-landera :ico_sorki:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

05 lut 2010, 20:45

Zapraszam na Tartę z jabłkami z przepisu madzia0609 Mąż pow edział że będą jeszcze ze mnie ludzie :-D

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

05 lut 2010, 21:28

moni26, tą moją??:D smakowała??

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

05 lut 2010, 21:53

Zapraszam na Tartę z jabłkami
kochana nie rób smaka,bo ja nie mogę takich pyszności

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

05 lut 2010, 23:20

moniś no weź tam Mariusza wałkiem potraktuj - z Ciebie to juz niezłe człowieki dawno temu wyszły :-D
dawaj kawałek :ico_haha_01:

a do mnie pisała kasia - kamelek - ze nie ma dostępu do netu i na razie nadal w dwupaku, macie pozdrowionka :ico_sorki: dobrze, ze sie odezwała bo już sie martwiłam, ze nie dostaniemy wieści jakby co :-D

a my sobie dosć późna kolacyjkę zrobiliśmy, troszkę przed tv posiedzieliśmy, teraz Marcin czyta Jadze bajeczkę, ja zaraz pod prysznic wskoczę a później będziemy działać co by poród przyspieszyć :-D

[ Dodano: 2010-02-05, 22:22 ]
karmelka a twojej prędkosci sie wcale nie dziwię, ja to juz dalej niż na doł do warzywniaka sie na pieszo nie wypuszczam, bo w zaspach tonę :ico_olaboga:

a kiedy zamawiałaś ten wózek?

do mnie dzis staniczki do karmienia dotarły :-D

dobra...lecę się odświeżyć :ico_haha_01:
do jutra kochane :-)

[ Dodano: 2010-02-06, 08:04 ]
witajcie kochane z rana :-)
wieści zadnych nie było, czyli wszytskie w dwupaku nadal? :-)

ja od rańca na nogach bo Młoda chciała z tatą dzis jechać i cały dzień u tesciów spędzi :ico_noniewiem: z jednej strony sie ciesze, bo odpocznę a ona sie na wsi wybiega do woli, ale z drugiej - tak mało ostatnio czasu razem spedzamy - przynajmniej w porównaniu do osttanich dwóch tygdoni ferii, kiedy non-stop byłyśmy razem a poza tym...znowu wróci pewnie z biegunką i bolacym brzuszkiem bo teściowa wychodzi z zalłozenia z eim wiecej tłustego i im wiecej w ogóle dziceko zje tym lepiej, - pcha w nią jakieś tłuste kiełbasy, furę mięcha...bleee....no ale babcia to babcia.

a wy kochane jakie na dzis plany? bo mi ejdynie sprzątanie zostało dla zapełnienia czasu :-)

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

06 lut 2010, 10:36

cześć Ewuś,cześć laseczki :*
u mnie sobotnio-sprzątająco-gotująco zrobiłam sobie time-uot na kawe
młody ogląda mtv lady gaga i wpatruje sie w nia jak zaczarowany...
ja tam lubie ja słuchac bardziej niz ogladac hehehe ale za synowa to jej nie chcialabym miec :D

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

06 lut 2010, 10:50

haha - herbaciana no to twoi przynajmniej zdrowo - Jaga to tylko na britney leci :-D

to moze ja wpadne dosprzątać u Ciebie? bo mi tylko okna zostały, ale małż zakazał tykać. chyba nie zdaje sobie sprawy, ze jak ja tego nie zrobię to jemu w udziale przypadną :-D
a moze jakis pomysł na obaidek podrzucisz? :-D musze zrobić coś co wieczorem mozna odgrzac, bo dla siebie bede gotować a rodiznka wieczorem zjedzie dopiero :ico_noniewiem:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

06 lut 2010, 11:24

a kiedy zamawiałaś ten wózek?
w ten wtorek i facet mi mówiła,że nia mają go i trzeba poczekać do przyszłego tygodnia.No to sobie czekam aż da cynk,że mogę robić przelew :-)
to moze ja wpadne dosprzątać u Ciebie?
jeśli masz chęć to wpadaj do mnie :ico_sorki:
a wy kochane jakie na dzis plany? bo mi ejdynie sprzątanie zostało dla zapełnienia czasu
a my dziś idziemy na urodzinki do znajomych :-) Będzie tam dziewczyna w 4miesiącu ciąży i mam nadzieję,że ciąża nie będzie jedynym tematem rozmów.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

06 lut 2010, 11:43

dzień dobry.
to która dziś rodzi? :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

stawiamy dziś znów :ico_tort: za 8.okienko!!!!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

06 lut 2010, 12:58

tibby ale na stu raczys ztymi torcikami :-D gratulacje :ico_brawa_01:

a co do rodzenia, to jak masz ukąłdy gdzie trza - załatw mi na dziś ten poród, bedę wdzieczna :ico_sorki: :-D bo ja nie mogę Tymkowi do rozumku przemówić :ico_haha_01:

a ja posprzątałam, ale za dużo nie było czego po moich całotygodniowych maratonach, wiec sie wzięłam...za siebie :-D długa kąpiel, maseczka na buźkę, na włosy, manicure, pedicure, jestem prawie jak nowa, gdyby nie 11 kg nadwagi :-D

karmelciu ooo...to dzisiaj wy imprezujecie, super :ico_brawa_01: zrób im atrakcje wieczoru skurczami starsząc :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość