BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

08 lut 2010, 23:28

czekam na wiadomości :ico_oczko:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

11 lut 2010, 23:12

ja juz po wizycie u gin :ico_oczko: wiec tak:

okazało sie,że mam za mało progesteronu(nie robil mi badania tego hormonu tylko stwierdził,ze poprostu to wie,ja mu wierze,bo wszystkie inne badania sa ok) wiec dostałam ORGAMETRIL na wywołanie @ mam brac to przez 10 dni chyba,ze dostane @ wczesniej to odstawić 4dc mam zacząc brac CLOSTILBEGYT przez 5 dni jedna dziennie...no i oczywiscie zalecone przytuanka co drugi dzień..a 16dc mam zaczac brac LUTEINE 2x2 przez 10 dni..i zobaczymy co dalej nie za duzo tych leków?

wogóle boje sie troche tego leku CLO bo on ma straszne stany uboczne...po za tym bez monitoringu? jak on chce zobaczyc czy bede miala jajeczkowanie? :ico_sorki:
Boże żeby to pomogło :ico_sorki:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

12 lut 2010, 10:52

misia81, ale ja miałam dokładnie taką samą kurację i w I cyklu jej stosowania zaszłam w ciąże :ico_oczko:
Skutkami ubocznymi nie martw się,piszą to,bo muszą,a rzadko na szczęście te skutki uboczne występują :ico_oczko: Ja nie miałam żadnych skutków ubocznych,oprócz :ico_ciezarowka: :ico_haha_01: Koleżanka,która stosowała-podobnie :ico_oczko:
Powodzenia,trzymam kciuki :ico_sorki: :ico_oczko:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

12 lut 2010, 16:20

ale ja miałam dokładnie taką samą kurację
kochana ale ja nie bede miała monitoringu czy wogóle zadziała na mnie CLO :ico_noniewiem: boje sie ,ze bede miala pecherzyki,ale bdzie ich duzo i zajde w ciąze mnoga bo tak czesto podobno kobiety po tym leku zachodzą :ico_sorki: zreszta dokładnie nie wiem od którego cyklu zaczac sie przytulac bo lekarz mi nie powiedział :ico_sorki: miedzy 11 a 15 moze?

kurcze panikuje :ico_haha_01: minie mi :ico_oczko:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

12 lut 2010, 21:17

misia81, ale ja miałam monitoring w cyklu poprzedzajacym zażywanie Clo,wtedy wyszło,że nie mam owulacji. Znaczy jakieś tam pęcherzyki pojawiały się,ale nie rosły i nie pękały
W cyklu z Clo monitoringu już nie miałam,poszłam do gin,jak zobaczyłam II kreski na teście :ico_oczko:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

17 lut 2010, 02:30

ale ja miałam monitoring w cyklu poprzedzajacym zażywanie Clo,wtedy wyszło,że nie mam owulacji. Znaczy jakieś tam pęcherzyki pojawiały się,ale nie rosły i nie pękały
W cyklu z Clo monitoringu już nie miałam,poszłam do gin,jak zobaczyłam II kreski na teście
czyli skad bede wiedziała,ze CLO na mnie podziała ? jak nie bede miała monitoringu? a jak bedzie pecherzyk i nie peknie to porobia sie torbiele i co wtedy?i jak zaczne brac CLO w 4 dc i skoncze w 8 to kiedy zaczac sie przytulac?
ojj ale zadałam ci pytań :ico_sorki:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

17 lut 2010, 21:51

czyli skad bede wiedziała,ze CLO na mnie podziała ?
jak zrobisz test i zobaczysz na nim II kreski :ico_haha_01: :ico_oczko: A tak na serio,to oczywiste jest,ze najlepiej robic monitoring przy Clo,bo wtedy wiesz,co sie dzieje. Ale z reguły mało który lekarz robi USG podczas takiej kuracji :ico_noniewiem: No chyba,że prywatnie zażądasz
a jak bedzie pecherzyk i nie peknie to porobia sie torbiele i co wtedy?
nie jestem pewna,ale po to się chyba bierze m.in luteinę,żeby się nic złego nie podziało
i jak zaczne brac CLO w 4 dc i skoncze w 8 to kiedy zaczac sie przytulac?
chyba najlepiej spontanicznie, nie liczyć,kiedy może byc owulacja itp,nie nastawiać się,tylko iść na żywioł :ico_oczko:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

18 lut 2010, 00:48

(nie robil mi badania tego hormonu tylko stwierdził,ze poprostu to wie
To pewnie jakiś wszechwiedzący :ico_noniewiem:

Powodzenia!

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

19 lut 2010, 01:51

To pewnie jakiś wszechwiedzący
Małgosiu mój lekarz zajmuje sie bezpłodnoscia u kobiet więc mam nadzieje,ze zna się na rzeczy po samych moich objawach stwierdził brak progesteronu ja mu ufam,a czy miał racje czy ma to sie okaże :ico_sorki:
jak zrobisz test i zobaczysz na nim II kreski
i wtedy padne z wrazenia bo nie wierze ,ze mi sie uda czas pokaze :ico_oczko:
chyba najlepiej spontanicznie, nie liczyć,kiedy może byc owulacja itp,nie nastawiać się,tylko iść na żywioł
czekam jeszcze dwa dni i koncze kuracje wywoływania @ zobaczymy czy przyjdzie,ale juz tak jestem podpuchnieta,ze szok :ico_sorki:

dam oczywiscie znac co sie ze mna dzieje i prosze zagladaj na ten temacik czasem jeszcze :ico_sorki: bo widze,ze przechodze dokładne co ty kiedys :ico_sorki: życz mi powodzenia :ico_oczko:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

19 lut 2010, 10:31

misia81, powodzenia i czekam na pozytywne wiadomosci :ico_oczko:

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość