chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

10 lut 2010, 18:03

Hej!
A ja dziś zostałam ciocią. Moja siostra (cioteczna ale dla mnie jest jak rodzona) urodziła dziś. Malutka waży tylko 1620g. Nie pamiętam edulitko, ile ważyła Idka. Czekam na więcej wiadomości.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

11 lut 2010, 10:27

chloe, gratulacje :ico_brawa_01:
Obrazek

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

12 lut 2010, 12:35

Ja dzis całą noc nie spałam Nikola chora miała 41 stopni temperatury co udało mi sie troszke zbić to spowrotem wzrastała :ico_chory: do 40 Idka też niespokojna obie maja katar i kaszel tyle że Ida bez temp. :ico_noniewiem: na 16 mam umówiona wizyte więc zobaczymy co to znowu nam sie przyplątało :ico_olaboga:
Do tego wszystkiego wczoraj zdechł Nikoli chomiczek (jej kochany pipi )i strasznie przeżywała ale juz jej wytłumaczyłam że jak tylko przeprowadzimy się to kupie jej znowu chomiczka i pieska. Mi tez zaczyna ciec katar z nosa oj chyba będzie szpital w domu :ico_noniewiem:
chloe, :ico_brawa_01: super że zostałas ciocia :ico_brawa_01:
riterka, - a u ciebie jak brzuszek sie nie stawia ?
Mery - ogladałam zdjęcia na Nk super :ico_brawa_01:
Iwciu - jak tam w pracy przyzwyczailiscie się do nowego planu dnia ?
Buziaczki dla was i duzo zdrówka

[ Dodano: 2010-02-12, 11:37 ]
a zapomniałabym my na tłusty czwartek sami robiliśmy pączki - Niki miała ubaw z tego na całego a najbardziej lubi grzebac się w cieście :-D wyszły pyszne mniam :-)

[ Dodano: 2010-02-12, 11:39 ]
chloe, - Ida ważyła kilogram przy porodzie ale w ciągu pierwszych godzin spadła do 900 i długo nie mogła osiągnąc wagi 1 kg :ico_noniewiem: a co maleństwo tez jest wcześniaczkiem ?
waży tylko 1620g
rzeczywiście waga tez niska :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-02-12, 18:33 ]
My po wizycie Idka narazie tylko ten katarek ale Nikola ma wirusowe zapalenie gardła ciągle cos łapie w tym przedszkolu - bo rodzice przyprowadzają usmarkane po pas dzieci i kaszlące jak gruźliki Mam nadzieje ze Ida tego nie załapie choć to niełatwa sprawa odizolowac je od siebie
Ida waży 6400 mój kolos :ico_haha_01:

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

13 lut 2010, 21:40

Hej!
edulitko, malutka urodziła się 34 tyg. ciąży. Moja kuzynka bardzo poważnie zachorowała jak była w 3 miesiącu ciąży (na chorobę zakaźną). Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku, zwłaszcza co do rozwoju umysłowego. Idka urodziła się taka malutka, a teraz tak wspaniale się rozwija, więc ja też jestem dobrej myśli.
Uwielbiam pączki własnej roboty, na pewno były pyszne.
A jak dzisiaj czuje się Nikola?? Bardzo wysoką temperaturę miała :ico_placzek:
riterko, melduj się!!

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

13 lut 2010, 22:27

chloe, ja wierze w to że napewno będzie dobrze z maleństwem kuzynki zobacz na Idke jaka pannica rosnie :-) trzymam kciki za maleństwo - a czy leży w inkubatorze, czy samo oddycha ?
jak dzisiaj czuje się Nikola
co chwila gorączkuje do 39 ale czuje się dobrze tylko smarki się za nią ciągną i słychac kaszel :ico_olaboga: ale powoli chyba jest lepiej choć ona chyba nie odczówa tej choroby bo dokazuje jak zwykle :-)
Miłego wekendu życze i też czekam na wieści od riterki :-)

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

13 lut 2010, 23:37

edulita, zdrówka dla dziewczynek, a Idusia ślicznie przybiera, normalnie :ico_brawa_01:
chloe, będzie dobrze! 34 tc to już całkiem przyzwoity tydzień :-D

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

13 lut 2010, 23:43

edulitko, mała jest w inkubatorze, ale oddycha sama. Jest taka malutka, chyba w tym tygodniu ciąży powinna ważyć więcej :ico_noniewiem: , lekarz skomentował, ze mała jest niedożywiona :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

15 lut 2010, 01:15

chloe, - lekarze czasami coś mówia zupełnie niepotrzebnie i czasami powinni sie ugryżc w te swoje jęzory zanim cos palna :ico_zly: moja siostra urodziła się o czasie ważyła tylko 2000 i tez mojej mamie mówili że nic normalnego z tego dziecka nie bedzie - to słowa lekarzy :ico_zly: wogóle mojej mamie w 4 miesiącu ciąży ginekolog powiedział że powinna usunąc tę ciaze bo ułomne dziecko sie urodzi i po co to pani :ico_placzek: płakac mi się chce jak sobie o tym pomyśle moja siostra jest bardzo bardzo ładna dziewczyna w tym roku zdaje mature jest bardzo inteligentna i zawsze była sprytniejsz niz inne dzieci - chodzi mi o fizyczny rozwój bo psychicznie to nic nigdy jej nie było. Od poczatku sobie świetnie razdziła i tak jest do dzisiaj :-)
Wiem że musi byż dobrze i tak będzie tylko rodzice na przekór wszystkiemu musza w to wierzyć - my jesteśmy tego przykładem .... nic uciekam bo juz sie zryczałam jak to pisze :ico_placzek: wiem że cięzko jest zwłaszcza gdy lekarze nie chcą podnieśc na duchu tylko chłodno mówią o ciężkim stanie ale uwierz mi naprawde miłośc rodzica moze góry przenosic. Prosze dawaj znac jak malutka na bierząco ja jestem z nią i kibicuje jej całym sercem

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

15 lut 2010, 21:37

Dziękuję, edulitko, wiesz malutka wczoraj miała stan podgorączkowy i dzisiaj również. Wieczorem dowiem się czegoś więcej. Lekarze są bezduszni, masz rację, oni nie pocieszą... Zanim przeczytałam twój post dzwoniłam do kuzynki i mam nadzieję, że to o czym jej powiedziałam, pomogło. Po prostu uświadomiłam jej to, że jeszcze wiele trudnych chwil przed nią, przed nimi...I musi się z tym pogodzić, że urodziła za wcześnie. Musi mieć w sobie dużo siły, właśnie dla tej małej. Wiesz, że ja często opowiadam jej o Idusi, o tym, co ty przeszłaś. Pamiętam twoje wpisy i wiem jak było ciężko
Pozdrawiam i dam znać.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

16 lut 2010, 14:36

chloe, - czekam na wieści i mam nadziej że jak najszybciej bedą optymistyczne. Modle się za maleństwo oby jak najszybciej doszło do formy

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość