Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

17 lut 2010, 13:43

ja sie własnie zastanawiałam...wziac Slapi czy Espiro...taki sam jak Twoj...

przyznam,ze miałam dylemat...ktorys jednak musiałam wybrac...
wybrałam Slapi,bo jest nieco lzejszy i ma wiekszy kosz na zakupy..reszta jest w zasadzie taka sama....

jestes z niego zadowolona....,tak..?
a jak z amortyzacja...nie jest twardy?

[ Dodano: 2010-02-17, 15:41 ]
gdzie Wy sie podziewacie???????????????????? :ico_placzek:

aha...wozek juz przyszedł...expresowa przesyłka :ico_brawa_01:
jest super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

17 lut 2010, 18:33

witam i ja...

JAGNA - zdjęcie w podpisie meeega... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

no i widzę, że masz identyczny fotelik samochodowy, co Zuzia - nawet kolor ten sam... :-D

Ja dzisiaj nie mialam czasu zajrzec z pracy, bo... trochę mi się dzisiaj zaspało... trochę 2 godziny :-D :-D :-D

ale i tak miałam niezły czas operacyjny - spoznilam sie tylko godzine i 5 min :-D Na szczescie kierowca po mnie wyjechal i nie musialam sie przebijac przez te sniegi... :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

17 lut 2010, 19:20

witam i ja...
hej...ostatnio nas zaniedbujesz... :ico_placzek: ...wiem,wiem...nie masz czasu,jestes usprawiedliwiona :ico_oczko: :-D
JAGNA - zdjęcie w podpisie meeega...
yes,yes,yes :ico_brawa_01:
no i widzę, że masz identyczny fotelik samochodowy, co Zuzia - nawet kolor ten sam...
no tylko,tatus cos jej pasy poskrecał :ico_noniewiem: :ico_zly:
trochę mi się dzisiaj zaspało... trochę 2 godziny
no tak,miałas troche wolnego i odzwyczaiłas sie od rannego wstawania...

wstawie fotki nowej bryki... :ico_brawa_01: tylko jakosc zostawia wiele do zyczenia :ico_zly:

Obrazek
Obrazek

w tym swietle wyglada jak rozowy,ale jest czerwony :-D

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

17 lut 2010, 19:29

Jagna30, bardzo fajny wozek, tez bym z checia taki kupila, ale juz mamy spacerowke.. w sumie kupilismy ja niedawno, ale troche jestem zawiedziona, bo ciezko sie skreca (nie da rady 1 reka).

zdjecie w podpisie super! ale z tej Emi agentka :-D

wczoraj sie dowiedzialam, ze mozliwe, ze A. bedzie lecial do Indii na poczatku marca, na miesiac :ico_noniewiem:
jezeli tak, to ja lece do Polski, nie bede sie tu kisic sama przez tak dlugo :ico_nienie:

lece, bo mnie Jasper odciaga od kompa... ostatnio za kazdym razem, jak siade, zeby cos zrobic na komputerze, to maly podchodzi i mnie ciagnie za reke, a jak sie nie ruszam, to gryzie mnie po nogach :ico_zly:
oczywiscie do tego steka i jeka, a jak tylko usiade z nim na podlodze to jest cacy... ech, przydalby mi sie urlop :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

17 lut 2010, 19:36

Jagna30, bardzo fajny wozek, tez bym z checia taki kupila, ale juz mamy spacerowke.. w sumie kupilismy ja niedawno, ale troche jestem zawiedziona, bo ciezko sie skreca (nie da rady 1 reka).
ten jest super zwrotny,amortyzacja jest,jest lekki...jestem zadowolona w 100% :-D
zreszta Emi rowniez :ico_oczko:
zdjecie w podpisie super! ale z tej Emi agentka
:ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-02-17, 18:39 ]
hehehhe,agenta pełna geba...

mama wzieła ja do kosciola na Popielca,wlasnie wrocila ...wyszła w trakcie mszy,bo mała zaczeła sie wydzierac na cały kosciol... :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

17 lut 2010, 20:07

mama wzieła ja do kosciola na Popielca,wlasnie wrocila ...wyszła w trakcie mszy,bo mała zaczeła sie wydzierac na cały kosciol... :ico_noniewiem: :ico_olaboga:
tez ostatnio myslalam, co by bylo, gdybym wziela Jasperka do kosciola... normalnie nie chodze, ale chcialabym zaczac z malym... obiawiam sie jednak, ze bylby spory problem, zeby on wysiedzial godzine w wozku, a przeciez go nie puszcze, zeby sobie biegal..
chyba na razie sobie darujemy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

17 lut 2010, 22:13

chyba na razie sobie darujemy
tak bedzie najlepiej,dzieci w tym wieku nic nie rozumieja...a my zaoszczedzimy sobie uciszania i biegania po całym kosciele za dzieckiem...

oks,ja zmykam do wyrka...
jutro do tyrki..wiec trzeba sie wyspac i nabrac sil....
dobranoc

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

18 lut 2010, 11:41

Dzien dobry :)
Ja jestem tak rozdrazniona,ze krzycze na wszystkich :( nie wiem gdzie sie podzial moj aniolek - zamiast niego mam takiego łobuza teraz,ze pierwszy raz po prawie poltora roku zycia razem mam ochote wychodzic z domu i ja zostawic na chwile, bo nie moge zniesc jej jojczenia :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
W dzien jest w porzadku, bawi sie ladnie, duzo smieje, ale jak klade ja do lozka to wczoraj np zamiast drzemki o 13 jojczala i marudzila przez ponad 2h!! Przychodzilam, glaskalam, spiewalam a ona ani myslala isc spac :( po 15 ja wyciagnelam bo nie mialo to sensu - ale ja spie ostatnio tyle co ona z kilkugodzinowymi przerwami w nocy i ja padam na twarz a ona mi biega do 20 ... o 20 zasypia sama w lozeczku spokojnie ale co z tego jak o 24 sie obudzila i znowu jojczenie, marudzenie i "mamo mamo" jak slysze to mamo to nie moge jej zostawic w lozeczku - sasiedzi juz nas pewnie nienawidza, ostatnio prawie 3h jęczała, dzisiaj od 24 do 1.30 a ja siedzialam obok lozeczka, a ona prawie usypiala i nagle mamo mamo mamo, spiewalam jej piosenki a ta mamo i mamo :ico_placzek: :ico_placzek: a wiecie o co jej chodzi? O wziecie do naszego lozka!!!!!! W koncu sie poddalam po 1,5h myslalam,ze to potrwa max 20 minut ale ona jest taka uparta!!! A jak sie kladzie do naszego lozka - no musialabym jej zdjecie zrobic, wklada rece pod glowe i jakby lezala na lezaku na sloneczku usmiecha sie od ucha do ucha i tak usypia :ico_placzek: :ico_placzek: a ja tak nie lubie z nia spac! Mam jej nogi na twarzy, co chwile mnie ciagnie za wlosy, ajajj zalamuje sie powaga, jestem zrzęda przez to niewysypianie sie, moj M tez, chodzimy i burczymy no i chyba sie poddaje przez ostatni tydzien probowalam z nia walczyc ale ilez mozna? Lepiej chyba byloby odrazu wziac ja do lozka i zaoszczedzic sobie stresow i zdenerwowania kiedy juz prawie usypia i nagle bach i znowu pobudka i jojczenie ehh

Pewnie wlasnie Wam zafundowalam jakis bełkot, ale wyprowadza mnie to tak z rownowagi ze mam ochote na nia krzyknac, albo ugryzc :D bo doskonale wiem ze to nie z bolu - ale moze po prostu potrzebuje bliskosci mamy? ;) dobrze ze juz sie oduczyla mleka w nocy :) chociaz tyle - dla jej zdrowia lepsze spanie zm ama niz jedzenie w nocy :) nie?

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

18 lut 2010, 12:18

witam i ja :-)
Jagna super wózeczek, nasz też fajny, zwrotny i lekki, jedną ręką się skręci, jesteśmy bardzo zadowolenie :-)

Gie dostałaś @ ???
Ja dostałam wczoraj :-/

A w ogóle to Maja ma takie popołudnia jak Nina nocki. Odbieram ja od niania i wracamy do domu, a mała ze mnie nie schodzi, wisi mi na nodze, albo ciągle woła na ręce i też mama i mama!!! No aż serce ściska, a tu obiad do ugotowania, dom do posprzątania i wiele innych rzeczy :ico_olaboga: a tu tylko mama i mama :-/
Na szczęście w nocy mała śpi, ale ma łóżeczko zaraz obok naszego łózka.

Yoanna a wy jak macie, Ninka jest z wami w pokoju???
Nie możesz ustąpić, bo teraz nasze dzieciaczki mają okres wymuszania wszystkiego płaczem i krzykiem i miauczeniem. Ustąpisz raz, drugi, trzeci i po Tobie kochana, maleństwa są tak cwane że zawsze będę próbowały nas złamać. Współczuję ci kochana ale nie poddawaj się.

Shoo co do kościoła to ja też poczekam, nie zamierzam małej ganiać a na pewno nie usiedzi :-/

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

18 lut 2010, 12:39

yoanna, wydaje mi się,że to taki okres i dlatego Nina taka jest.
A co do usypiania, to może nie kładź jej z 2-3 dni, może wróci do starego rytmu :ico_noniewiem:

A wracając do kościoła - ja mam troszkę inne zdanie, Paulinka chodzi (a raczej jeździ w wózku) z nami od początku, miała niecały miesiąc jak była pierwszy raz i nigdy nie było tak,że musiałam wyjść w trakcie mszy czy teraz,że muszę za nią biegać po kościele. Oczywiście nie siedzi w wózku jak truśka, gada coś pod nosem a nawet zdarzy się jej krzyknąć, czasami też wyciągam z wózka ale wtedy cały czas trzymam za rękę i tak chodzi w koło mnie. Zawsze też mam jakieś ciasteczko czy paluszki (to też pomaga).
To samo było z Patrykiem. Chociaż teraz cwaniaczek wymyśla sobie,że chce siku (wymyśla, bo chce już wyjść) i jak jestem sama z dziećmi, to zagaduję i po chwili zapomina. Ewentualnie jak jesteśmy z G., to jedno z nas wychodzi ale i tak nigdy tego siku nie zrobił.
Wydaje mi się,że od samego początku trzeba dziecko przyzwyczajać (chociażby do tego,że są takie miejsca, gdzie trzeba być cicho),o ile w ogóle chce się z dzieckiem chodzić do kościoła.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości