Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

18 lut 2010, 16:53

bigottka, Nicola nie ma kolek wiec nie mam pojecia
Magda33 - Nicola tez sie ze mnie smieje co chwile szczegolnie jak sie za uszy lapie jak piszczy hehehe

nie wiem jak wasze dzieciaki ale moja Nica to sie smieje noskiem i przezabawnie to wyglada bo tak fajnie go marszczy

A zapomnialam wam powiedziec co nam sie wczoraj stalo hehehe- robilam malej samolocik i trzymalam ja nad soba i robilam brrrrr hopsa hopsa i ona po chwili zwymiotowala :ico_olaboga: ehhhhh normalnie nawalila mi na oko a co najgorsza wlecialo mi prosto do buzi :ico_wstydzioch: buehehehe ale usmialam sie strasznie a co na to Nicola smiej i to taki jak dorosly czlowiek normalnie napad smiechu miala hehehe

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

18 lut 2010, 17:00

bigottka, - jak mieszkałam z teściowa a ona ma kota to nam zawsze nowe buty musiał ochrzcić mimo iz był wysterylizowany :ico_olaboga:
Magda33, - zosia to smieszka mała chyba bardzo lubi się śmiać :-) moja siostra jak ostatnio u mnie była a ja pisałam na forum widziała zdjęcie Zosieńki w podpisie i właśnie mówiła że sama słodycz i ślicznie uśmiechnięta
czy jakoś wcześniej
mi sie wydaje że wcześniej nie bo wiadomo to lek i jelitka same oducza się ogazowywac moze gdy już widzisz że ma wzdęty lekko brzuszek lub jest niespokojana z powodu wzdęc

[ Dodano: 2010-02-18, 16:03 ]
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
normalnie nawalila mi na oko


[ Dodano: 2010-02-18, 16:05 ]
Ja uwielbiam jak Ida smieje sie na głos :ico_haha_01: az tak chrupie jak juz długo się smieje :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

18 lut 2010, 17:09

edulita, mam nadzieje że jak ją wysterylizuje to będzie ok. A co do kolek to przed chwilką Wiki się obudziła z takim płacze że szok a ja dzisiaj zapomniałam kupić te kropelki. Tylko co mnie najbardziej dziwi to fakt że wcześniej ona ich nie miała od niedawna ją nawiedzają czy to może być powód że kilka dni dałam jej deserek jabłkowy jak sądzicie???

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

18 lut 2010, 17:18

Kochane moze wy bedziecie widzialy co to jest. Jula zasypia ze smoczkiem. Po jakims czasie zaczyna kaszlec tak jakby sie dusiła. Smoczek lezy obok niej. A ona zaczyna plakac. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

18 lut 2010, 17:22

emikaw85, może jej ślina zaleciała bo moja też tak czasami ma podczas snu.

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

18 lut 2010, 17:24

bigottka, mam taka nadzieje. Ale jej sie to od wczoraj zaczelo.

[ Dodano: 2010-02-18, 16:30 ]
Moja tez sie smieje na glos. Najlepsze jest jak mnie zaczepia. :-D

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

18 lut 2010, 17:48

Edulita jajka cuuudowne!! Masz kochana talent!!
Bigottka kicie koniecznie musisz wysterylizować bo niestety ale będzie ci tak robić a na dodatek będzie od 5 rano miauczeć pod oknem!!!
Sabcia, haha ładnie cię córcie urządziła!!!
A mam pytanie odnośnie tego Bobotica czy podawać w momencie gdy mała ma kolkę czy jakoś wcześniej???
jak moje chłopaki miały kolki to podawałam co drugie karmienie w butli ok 8 kropelek. Ale jak było bardzo źle to bezpośrednio do buźki przed jedzeniem na łyżeczce!! Pomagało. Ale później zmiejszałam dawke jak widziałam poprawe, bo brzuszek zaczął ładnie sam pracować. Ale jak mieli kolki to podawałam chyba ciągiem przez miesiąc.
Jak kochana zaczął się u was problem z kolkami to lepiej podaj przez kilka dni po co ona ma się męczyć i ty też!!! Jak się poprawi to zmniejszysz dawke aż do całkowitego zaprzestania! Ja już nie podaje!!!
smieje sie na głos
cudowny dzwięk!!!
kilka dni dałam jej deserek jabłkowy jak sądzicie???
może to być powód. Bo zmiana jedzenia a jelitka są delikatne. Odstaw i zobacz.
Po jakims czasie zaczyna kaszlec
tak jak u nas. Dzieci w tym wieku mają nadprodukcje sliny i nie potrafią jeszcze jej całej przełykać. To może być powód :-)

Idziemy na szczepienie i znowu kasa kasa kasa!!! Wpadne po kąpieli!!

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

18 lut 2010, 17:52

magduś81, aha będę musiała zobaczyć czy to faktycznie ten powód nie dam jej klika dni i zobaczę co się będzie działo.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

18 lut 2010, 17:54

Edulita faktycznie z Zosi jest śmieszka i straszna piszczała :ico_olaboga:

Sabcia ja dzisiaj ta podnosiłam Zosię sobie nad głową i ulało jej się marchewą z mlekiem...prosto na moje usta :ico_szoking: co za delicje ha ha ha :-D

Bigottka ja bobotic dawałam jak już była kolka, nie ma sensu wcześniej szczególnie, że może nie być takiej potrzeby i niepotrzebnie faszerowałoby się dziecko lekiem.

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

18 lut 2010, 17:58

Magda33, będę musiała chyba tak zrobić bo dzisiaj to normalnie mi się aż serce kraje jak słyszę jej płacz.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość