Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

27 lut 2010, 23:32

nie tak latwo wybrac odpowiednia metode antykoncepcji... ten ring to chyba nuva ring, tez sie kiedys nad tym zastanawialam... moja kolezanka mysli o implancie, ale w polsce chyba tego nie ma, w niemczech jest drogie, ale ona mieszka w anglii, a tam antykoncepcja jest za darmo :ico_szoking:
Oj ja też chętnie bym sobie coś kupiła
ja juz nie pamietam, kiedy ostatnio cos sobie kupilam poza spodniami ciazowymi :ico_noniewiem: za to dzisiaj bylismy w centrum handlowym i znow nakupilam ciuszkow dla Kiary, moj maz sie smieje, ze niedlugo ludzie beda mowic, ze matka do dziecka nie pasuje, bo w starych dziadach chodzi, a niunia wystrojona :ico_wstydzioch: :ico_haha_01:
Ostatnio zmieniony 28 lut 2010, 00:00 przez Helen, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 lut 2010, 23:40

czesc :-D

Jestem ale jakos tak nie bardzo nawet jest sie czym chwalic niestety :ico_olaboga:

U Zuzi bankowo zerwany jeden nerw ale sposobow na jaki moze byc on uszkodzony jest 750 :-) ,wiec nic nie mozna przesadzic.Poki co dzwiga raczke wyprostowana od podloza i kilka razy na cwiczeniach zgiela w lokciu,ale sama jeszcze nie zgina.Czekamy cierpliwie,jesli do 4 miesiaca zycia nie ruszy lokiec,w sensie nie zacznie zginac raczki w lokciu - czeka nas operacja w Paryzu albo w Niemczech.Koszt - 5 tys euro!!! MASAKRA,no ale wierze,ze nie bedzie potrzebna.Na turnusie bylo nawet fajnie,byly tam inne mamy z dziecmi ze splotami - po jednych nie widac juz ktora raczka byla uszkodzona,po innych widac bardzo - a wszystkie startowaly tak jak Zuzka,czyli ruszaly tylko palcami :ico_olaboga: Za 3 tygodnie mamy tam znowu jechac na 2 tygodnie...bez komantarza :ico_placzek: A warunki nie byly takie zle,jak mi opisywali :ico_brawa_01:

Zuzka jest wspaniala,kochana - Andrzejek cudowny braciszek,pomaga,kolysze,wyciera buzke,podaje pieluszki,cudowne dzieciaczki mamy :-D

Mam nadzieje,ze u was dobrze.Poczytalam tak z grubsza :ico_wstydzioch:

A aktualnie jestesmy chore na zapalenie oskrzeli - ja biore antybiotyk wziewny,a Zuzia doustny - dzis byla pani doktor i nie byla zadowolona z tego co uslyszala w oskrzelach.Jak nie bedzie poprawy w poniedzialek,to idziemy do szpitala...bez komentarza...bo zwariuje :ico_sorki:

Zuzka zaczepia usmiechem,zaczyna sobie glużyc i nie cierpi smoczka ani butelek - dla niej liczy sie tylko cycus.Musze unikac nabialu,bo ma tez skaze bialkowa,jak Andrzejek :ico_olaboga:
No i kilka foteczek :-D

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

to ostatnie zdjecie dla was,zebyscie sobie zobaczyly na czym polega to porazenie splotu barkowego :ico_sorki:
A za tydzien w niedziele mamy chrzest,oysmy wyzdrowialy!!!

[ Dodano: 2010-02-27, 22:44 ]
Zapomnialam napisac,ze tak jak bylo do przewidzenia - Zuzia duza sie urodzila,a teraz powoli przybiera ale nie martwie sie,bo z Andrzejkiem bylo tak samo.Aktualnie wazy 5700 :)

Widze,ze o antykoncepcji rozmawiacie,my tez juz powoli o tym myslimy :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

27 lut 2010, 23:57

iw_rybka, witaj :ico_brawa_01: wlasnie o Tobie myslalam i sie pojawilas, telepatia chyba jakas :ico_oczko:
Zuzinka slodziutka, usmiecha sie pieknie, mam nadzieje, ze skonczy sie bez operacji malenstwa :ico_sorki:
A aktualnie jestesmy chore na zapalenie oskrzeli
biedactwa, szybkiego powrotu do zdrowia!!!

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

28 lut 2010, 00:00

Helen, no chyba mnie przyciagnelas,bo juz kilka dni sie zabieralam za forum,a dopiero dzis usiadlam i napisalam :ico_brawa_01:

Dzieki za mile slowa o Zuzi,Kiara tez sliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-02-27, 23:07 ]
anetka - jesli ten zstrzyk to Depoprowera,to badz ostrozna.Ze mnie to dziadostwo zrobilo gruba babe.Po jednym zastrzyku przytylam 4 kg,wowczas wazylam niecale 60,wiec sie nie przejelam,po kolejnej dawce przybralam 6 kg,czyli w pol roku 10 kg !!! Odstawilam to dziadostwo a mimo to,okresu nie mialam kolejne 3 miesiace i 5 kg do przodu.Juz nigdy pozniej nie udalo mi sie wrocic do wagi.Podejrzewam,ze na kazdego inaczej dziala,ale badz ostrozna.

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

28 lut 2010, 00:07

iw_rybka, fajnie, ze Andrzejek tak Ci pomaga i troszczy sie o siostrzyczke :ico_brawa_01: niejeden maluch bylby raczej zazdrosny i zlosliwy...

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

28 lut 2010, 00:10

Wiesz Zuzia sporo spi,wiec mam bardzo duzo czasu dla niego i przez to chyba nie czuje sie odrzucony i zagrozony przez Zuzke,wiec jest dobrym barciszkiem :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

28 lut 2010, 00:15

iw_rybka, czyli dzieciaczki dobrze ze soba wspolpracuja i sprawiedliwie dziela sie mama :-D

[ Dodano: 2010-02-27, 23:18 ]
uciekam, bo moja mala maruda jest jak co wieczor niespokojna... dobranoc :-) (mi niunia da sie polozyc pewnie za jakies 2 godziny)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

28 lut 2010, 00:23

Helen, dobranoc.Moja Zuzka jest wspaniala i pod tym wzgledem.Zjada sobie o 20-21 i spi do 4-5 rano,najada sie w ok 15 minut i spi dalej.A karmie ja wylacznie cycusiem :-D

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

28 lut 2010, 00:47

hey dziewczynki,

Rybka witaj spowrotem :ico_brawa_01:
Dziewczyny u nas dużo się dzieje i nie mam czasu Was czytać na bierząco. Przejrzałam fotki i dzieciaki są przepiękne. Inia jestem pełna podziwu że malutka tak ślicznie trzyma główkę :-)

Po krótce u nas wszystko ok :-) Piotruś zdrowo rośnie i jest PRZE PRZE PRZE cudowny :-) jestem zakochana po uszy :-D

Obrazek
Obrazek
Obrazek

lilo

28 lut 2010, 10:58

iw_rybka, super, że dzieciaczki takie kochane :ico_brawa_01: Zuzia widać, że wyrosła - śliczna dziewczynka rośnie :ico_brawa_01:
Strasznie ci współczuję tych problemów ze zdrówkiem i rozłąk z synkiem :ico_sorki: Serce mi się kroi jak patrzę na to ostatnie zdjęcie - biedna maleńka tyle musi przejść. :ico_sorki: Ale dobrze że taka dzielna!!! I jeszcze to zapalenie oskrzeli :ico_olaboga: Oby szybko przeszło i obyło się bez szpitala, no i żeby chrzciny się udały :ico_sorki:
A nie winisz trochę lekarzy??? Bo wydaje mi się że jednak popełnili błąd decydując się na poród naturalny przy wymiarach Zuzi. Wiadomo, że teraz to nic nie da, trzeba walczyć o zdrówko małej :ico_sorki:
Przy was nasze kłopoty to nic :ico_sorki:
I brawa za 2 miesiące :ico_brawa_01: :ico_tort:
mi niunia da sie polozyc pewnie za jakies 2 godziny
:ico_olaboga: Chyba ci mała imprezowiczka rośnie :ico_oczko: Wytrzymała jest nie ma co :ico_oczko: A jak śpi w nocy???

anusiek, śliczny chłopczyk z Piotrusia :ico_brawa_01: Fajny facet :ico_brawa_01: No i też brawa za 2 miesiące, trochę spóźnione :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_tort:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość