Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

02 mar 2010, 17:49

matikasia, mikusia1, edulita niestety muszę wracać do pracy, bo mam o wiele wyższą pensję niż mój P i ciężko by było :ico_olaboga: a Zosia albo pójdzie do żłobka albo moja Mama z nią będzie. Serce mnie boli jak sobie o tym pomyślę, ale nie mamy wyjścia.

a u mnie na obiadek dzisiaj zup brokułowa i udka po cygańsku (fix knorr :-D ), a do tego soczek z jabłek, gruszek, bananów i marchewy z sokowirówki :ico_haha_01:

mikusia1 super, że bioderka zdrowe :ico_brawa_01: - mam nadzieję, że i my to wkrótce usłyszymy

Magduś81 w końcu chrzestny coś załatwił - rewelacja :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-03-02, 16:52 ]
mikusia1 zaproszenie na nk wysłane :-D

[ Dodano: 2010-03-02, 16:54 ]
jutro wyjątkowe wolne bierze to pobędziemy trochę razem
mój Piotr miał wolne w piątek i o ten jeden dzień mieliśmy dłuższy weekend. :ico_brawa_01: Życzę milutko spędzonego dnia.

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

02 mar 2010, 18:06

wrrr ale jestrem zla na maksa :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
przed chwilka dzownilam do matki chrzestnej Zuzi i co sie okazalo ze niedostali zaswiadczenia ze moga byc chrzestnymi :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

powod:mieszkaja ze soba razem i zyja w grzechu :ico_zly: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
bo to jest para oni sie zareczyli niedawno mieszkaja jakies 5 lat ze soba i proboszcz odmowil im zaswiadczenia
teraz musza szukac winnych kosciolach i kombinowac
chyba sie zalamie
masakra
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
ach ale mam teraz dola

i co teraz
jesli niezalatwia to bede musiala odwolac chrzest :ico_olaboga: :ico_olaboga:
i kolejny termin o ile sie uda to na swieta Wilekanocne :ico_olaboga:
ach ide sobie kawke walnac i zjem czekolade
niestety muszę wracać do pracy, bo mam o wiele wyższą pensję niż mój P i ciężko by było :ico_olaboga: a Zosia albo pójdzie do żłobka albo moja Mama z nią będzie. Serce mnie boli jak sobie o tym pomyślę, ale nie mamy wyjścia.
no tak najgorsze sa te pieniadze :ico_zly: jesli byloby nas stac to kazda z nas by zostala z dzieckiem a i tak masz dobrze bo moze twoja mama zostanie
umnie to tylko zlobek na ktory czeka sie z 1-1.5 roku takie kolejki :ico_szoking: :ico_olaboga:

ale ma nadzieje ze sobie jakos poradzimy bedzie ciezko :ico_noniewiem:
uper, że bioderka zdrowe :ico_brawa_01: - mam nadzieję, że i my to wkrótce usłyszymy
no dziekuje :ico_oczko:
a uwas napewno tez jest poprawa i Zosienka juz niebedzie musiala nosic tego sprzeciku trzymam kciuki :-D :-D
mikusia1 zaproszenie na nk wysłane
dziekuje :ico_oczko:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

02 mar 2010, 18:07

..
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 14:01 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

02 mar 2010, 18:08

Kasia90 to super, że weekendy chociaż wolne. My też mamy wolne:)

Mikusia1
mój Mati nie ruszy innej zupy jak pomidorówka i to też kilka łyżek. Marchewkę zje ale surową.
Nasz ksiądz też nie chciał dać pozwolenia mojemu bratu i jego narzeczonej, bo mieszkają razem, ale w końcu dał się przekonać. W sumie to już za drugim podejściem:)

Mati dziś stwierdził, że słodziutka ta nasza Milenka:)

My już po obiadku. Chłopaki poszli na miasto,a ja delektuję się ciszą. Mam jakąś godzinę:)

Magda33 u nas też brokułowa:)

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

02 mar 2010, 20:33

Hej :ico_haha_02:

Dawno mnie nie było. Ostatnio mam urwanie glowy. Szkoła i dom. A z Jula dobrze. Katarku juz nie ma. W piatek idziemy na kontrol. wczoraj mi zrobiła 3 kupy :ico_szoking: :ico_olaboga: jak nigdy. Dzis dałam jej danie ze szpinakiem i jej lepiej samowało niz zupka z jarzyn. Daje jej kaszke z malinami, ale tego nie lubi.

Kasia90 Witaj :ico_haha_02: dawno Cię tu nie było.

mikusia1 współczuje, mnie tez to niedługo bedzie czekało. :ico_brawa_01: że bioderka sa juz zdrowe.


nerowercia moja jeszcze się nie przekreca z brzuszka na plecy :ico_placzek:


Wiolaw a mnie czeka wyrwanie dwóch 8 . Jak sobie o tym pomysle to az mi sie zle robi.

A ja wczoraj dostałam @ a sie juz tak cieszyłam ze po zalozeniu mireny nie bede miała
Ostatnio zmieniony 02 mar 2010, 20:42 przez emikaw85, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

02 mar 2010, 20:41

mikusia1, super, ze bioderka zdrowiutkie, a co do chrzestnych to sie nie wypowiadam :ico_puknij: :ico_puknij: ludzie sa nieodpowiedzialni, mieli na to tyle czasu, mogli to przewidziec a ty bys miala spokojnie czas zeby poszukac kogos innego :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: wspolczuje sytuacji

emikaw85, moj synus tez za bardzo za jarzynowa nie przepada, mam nadzieje, ze polubi bo ja juz mam zapas sloiczkow chyba na rok :-D :-D :-D

Magda33, ja sobie nie wyobrazam isc juz do pracy, ale wiem, ze mus to mus, niestety w dzisiejszych czasach wszystko obija sie o pieniadz a nie o dobro dziecka. Ale Zosienka na pewno bedzie miala swietna opieke :-)

A ja juz na pelnym luzie, mlody wykapany, najedzony i spi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A. w pracy do rana wiec mam luz :-D :-D :-D teraz moje serialiki, potem dlugggga kapiel, reddsik sie juz konczy :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-03-02, 19:43 ]
emikaw85, moja kolezanka ma mirene i ma normalnie co miesiac okres ale za to tak obfity, ze jej az po nogach leci, i zawsze wiem kiedy ma @ bo zawsze ma ze soba zapasowe spodnie :-D

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

02 mar 2010, 20:44

Ewka_82, ja chyba zaczne malej gotowac, wiecej sie wyrzuca tego .

Moja tez juz spi. Noce przesypia. :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-03-02, 19:46 ]
Ewka_82, kazda kobieta jest inna.

A kiedy powinno sie zrobic cytologie? Czytałam na internecie, że po 6 miesiącach.

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

02 mar 2010, 20:50

emikaw85, jeszcze trroche i tez bede gotowac, teraz mam troche, zeby wszystkiego pokosztowac no i deserki.
Ja tez slyszalam, ze po 6 miesiacach :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

02 mar 2010, 21:04

Dziewczynki ja tez mam cytologie do zrobienia własnie sobie przypomniałam jak napisałyście :ico_wstydzioch:
czeka wyrwanie dwóch 8
ja mam cztery do usuniecia tzn. nie że zepsute tylko lekarka powiedziała ze lepiej je usunąc bo sciskaja pozosatałe zeby :ico_noniewiem: boje się i ciekawa jestem czy mozna tak cztery na raz :ico_noniewiem:
teraz ide na na wspólnej a potem na M jak miłość :-D

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

03 mar 2010, 00:11

jestem nocnie

ale dziś namazałyście , chyba nie jestem w stanie doczytać, bo już póxno

ja dziś miałam bardzo intensywny dzień i cały pozza domem :ico_oczko:
jak wyszłam na spacer o 11, poszłam po Alę o szkoły , potem do siostry do zakładu tam troszkę porobiłam a Lolek jak się wyspał 3 godz, to go nakarrmiłam posiedzieliśmy godz u siostry , zjedliśmy tam obiadek , bo nie oplacało mi sie wracać już do domu , bo na 15 umówiłam się z dentystką a przyjmuje dw omy dalej od siostry a w domu nie miałam z kim zostawić Lolka :ico_oczko:

u dentystki niestety zęba mi nie usuneła , bo przy karmieniu piersią nie mogła dać znieczulenia , albo ja musiałabym ściągnąc pokarm i jakieś 8-10 godz nie karmić , więc ta opcja u mnie odpadła i tylko wycieła mi ten kawałek który był ruchomy , podpiławała a korzeń został , jak narazie jest spokój i nic mnie nie boli :ico_haha_02:
dalej będziemy usówać jak Lolek będzie już coś jadał :ico_oczko:

następnie od siostry poszłam do domu , przepakowałam Lolka z wozka do fotelika i do samochodu i pojechał do brata żeby porobił zdjecia samochodu i wystawil na allegro
i jakoś tak się zeszło że wróciliśmy około 20 i zaraz kąpiel i spanko
i dopiero teraz mam chwilkę na neta :ico_oczko:

jedyne co pamiętam z ostatniej strony to problem z chrzestnymi , kurde zamordować takich nieodpowiedzialnych ludzi , wogóle się nie liczą z tym ,że przecież to wszystko trzeba zaplanować wcześniej , przygotować jakąś uroczystosć, zaprosić gości nie da się tak tego pzekładać , normalnie szok :ico_noniewiem:

a i temat -cytologia- kurce ja jeszcze nie byłam u gina po porodzie :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2010-03-03, 08:48 ]
o a co to dziś jestem pierwsza :ico_szoking:

wstajemy na :ico_kawa:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości