Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

02 mar 2010, 18:10

widzę, że Jolka też już zasmoczkowana? :-D
Zasmoczkowana, bo wolałam w szpitalu dać jej smoczek w przerwach "miedzycyckowych" niż glukozę. Pielęgniarki jak tylko dziecko krzyczało to glukozą zapychały a ja się bałam że jak mała zasmakuje butli, z której samo leci to oleje mojego cyca.
A mleko nachodzi, chyba zaraz obudzę córcie, żebyśmy sobie wzajemnie pomogły bo zaczynają już boleć i ze stanika wyskakują :ico_szoking:

Hehe... a ja mam zsynchronizowane skarby w domu... Jolka śpi, mąż śpi.
Już wiem dlaczego faceci nie mogą rodzić (pomijając anatomię)... po prostu całonocne wstawanie do dziecka wykończyłoby ich już na starcie :ico_oczko:

Zborra... zdjęcie dzieciaczków urocze!!! A Hania , że się powtórzę śliczna dziewczynka. Może Tomeczek też na przystojniaczka wyrośnie :ico_brawa_01:

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

02 mar 2010, 19:53

Qanchita, jak fajnie że już tu jesteś!!!!!!!!!!!!! Jeszcze raz gratuluje kochana, córcia śliczna jak marzenie... Będzie wyrywać chłopaków jak się patrzy :-D
Dobrze, że pokarm jest, nam połozna też mówiła że na początku parę kropel starczy bo dziecko przez pierwsze doby nie jest głodne. Cudnie, że Jolunia od razu załapała ssanie...
A mąż ma wolne, urlop jakiś? Biedaczek, niech odsypia, hi hi
Mam nadzieję że sprawdziłam się w roli rzecznika Twojego i jakiś order dostanę?
Dzięki Tobie to i zborra coś naskrobała...
Ach jak się cieszę że już są lutowo/marcowe dzieciaczki...

I UWAGA BO POGRYZĘ - TERAZ MOJA KOLEJ I NIKT SIĘ NIE WPYCHA OK???BO NAŚLĘ MOJEGO LABRADORA!!!(co prawda on to może wylizać twarz jedynie, bo zero agresji ma w sobie, ale zawsze to coś...) :-D :-D

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

02 mar 2010, 20:16

dziewczynki ja tez słyszałam ze te kilka kropelek wystarcza ale może dla normalnych dzieci bo mój mutant sie nie najadał i w pierwszej dobie życia musiala dostac butle i zjadła 50ml
a moje zasuszone cycki zaczeły produkcje dopiero w 4 dobie

takze kazde dziecko inne i każde cycki inne
Qanchita,
to swietnie ze jestes zadowolona z porodu a powiedz jak szpital?
bo rodzinka chciala cie wysłac do poznania a ty zostałaś u siebie?

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

02 mar 2010, 23:07

Qanchita, to dziwne położne jakieś.....tam, gdzie ja rodziłam to tylko pilnowały, żeby dzieciaki przy cycu siedziały i jakoś niespecjalnie chciały dokarmiać....raczej odmawiały tego i kazały mieć dziecko przy piersi...
a faceci,.....taaaaaaaaa. mój przy Hani był dzielny, a teraz? wiecznie zmęczony! właśnie wstał po 2godzinach "usypiania"! Hani...menda już zaliczył drzemkę...a i tak przy Hance to on spokojnie śpi...a ja niestety całe noce sama....A daję radę i wstałam dziś o 6 i jakoś żyję............faceci to cieniasy!
hormiga, jeju, no faktycznie kobieto to już Twój czas, hehehe
zbieraj się! może Ci moją kuzynkę podeślę? bo ta jak się poprzytula to poród normalnie natychmiastowy, co już 2krotnie sprawdziłam :ico_haha_01:
jagodka24, to oby teraz z cyckami było inaczej...choć nawału nie życzę, to jest okropne uczucie...
choć muszę syna pochwalić, bo kurcze daje chłop radę i dziś wyobraźcie sobie wcale nie użyłam laktatora!!! i co? po wieczornym karmieniu oba cyce puste! :ico_brawa_01: jak tak dalej będzie to na szczepieniu mi chłop z 6kg wyrośnie, hehehe

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

02 mar 2010, 23:48

Ok, odłożyłam ssaka więc mogę pisać dalej :-D
A mąż ma wolne, urlop jakiś? Biedaczek, niech odsypia, hi hi
Mąż dostał tydzień opieki nas żonką :-D Podobno 2 tygodnie można sobie wziąć, to jest normalne L4. Cieszę się, że będzie ten tydzień z nami bo ostatnio wciąż tylko praca i praca. Zresztą troszkę latania też ma. Zarejestrować maluszka, odebrać akt urodzenia, starać się o becikowe, do mojej pracy zaświadczenie musi dostarczyć itp.
A w roli rzecznika no cóż! Medalu nie będzie :ico_nienie:
Z opóźnieniem tu info dotarło widzę... żartuję oczywiście i jak tylko będziesz rodzić to dawaj znać! Będę donosić na forum :ico_brawa_01:
to swietnie ze jestes zadowolona z porodu a powiedz jak szpital?
Szpital super :ico_brawa_01: Może sala operacyjna pozostawia wiele do życzenia ale oddział super. No i lekarze i opieka też. Jak pierwszy raz wstawałam po cc to babka cały czas siedziała przy mnie i czekała spokojnie na każdy mój ruch, bez poganiania.
No i udało mi sie z salą pojedynczą z łazienką, prysznicem i TV.

[ Dodano: 2010-03-02, 22:57 ]
A...i ze kilka kropel wystarcza... po 20 ml pije naraz więc chyba optymalnie :-) Dziś użyłam laktatora bo myślałam, że pęknę a i tak pewnie najgorsze jeszcze przede mną. W ogóle to polecam jak ktoś jeszcze nie ma elektroniczny Spectra 3 Tufi. Włączasz i mleko samo leci :ico_brawa_01:

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

03 mar 2010, 13:34

dzień dobry

widzę że tu tak jak ostatnio - cisza.
Nowe Mamuśki zajęte pociechami, nierozpakowane zajęte czekaniem...
Ech
Może cos ruszy znowu jak już wszystkie będziemy rozpakowane...

Qanchita, fajnie, że jesteś ze szpitala zadowolona, to bardzo ważne.Komfort psychiczny chyba najważniejszy mimo wszystko
Co do laktatora, ja mam ręczny - wiem że się umęczyć przy tym pompowaniu można, ale może wcale nie będzie tak bardzo potrzebny...A elektryczny z pewnością lepszy tylko że szkoda mi było tyle kasy akurat na to wydać...Ale fajnie że jesteś ze swojego zadowolona :ico_brawa_01:
No i jak zacznę rodzić to oczywiście dam ci znać, a ty tu wszystkim rozpowiesz :ico_haha_02: Tylko kiedy to będzie... :ico_noniewiem:

zborra, czas niby mój, ale nie widać by się coś zbliżało, cholerka trochę boję się wywoływania, czekania w szpitalu na nie-wiadomo-co...Może podeślij tę kuzynkę, ja nad morzem mieszkam, może jej się spodoba... :-D

A ja zmieniłam trochę tabelkę na 1. stronie, że się tak pochwalę, Mamuśki już ujęte :-D

Mam dzisiaj chyba doła jakiegoś, sama nie wiem, smutno mi i jakoś nie wiem co ze sobą zrobić...

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

03 mar 2010, 22:21

hej!!!
hormiga, a to powiem kuzynce, może przyjedzie do Ciebie :-D a gdzie konkretnie mieszkasz???
co do laktatora...ja mam ręczny i nawet przy moim wielkim nawale przy Hani dawałam radę....
ale pewnie rzeczywiście elektryczny wygodniejszy, ale kasowo....chyba , żę używany się kupi....ja mam oba używane odkupione i super się spisują!

ale uwaga...młody tak ciągnie, że moje cycki już flaki! :ico_olaboga: od prawie 3dni nie używam laktatora i co 3godziny jak je to cycki ledwo się większe robią! mam nadizeję, że nie czeka nas butelka....

pozdrawiam wszystkie mamy i ciężaróweczki!

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

03 mar 2010, 22:36

zborra, ty tu nie częstuj dziewczyn swoja kuzynką bo ja ją juz zamówiłam :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

03 mar 2010, 23:40

jagodka24, no podzielisz się chyba trochę, co? najpierw ulży (ta kuzynka) hormidze, a potem tobie ;-) i problem z głowy.
zborra, to masz super ssaka! :-D

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

03 mar 2010, 23:42

nie bede zachłanna :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość