Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

04 mar 2010, 21:02

chloe, to super przybiera na wadze :ico_brawa_01: z tym bebionem to jest tak ze lekarz to przepisuje spytaj bo to nie jest tanie a szkoda aby sie zmarnowało

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

07 mar 2010, 12:58

HEJ
my już w domciu a to Lenka
napiszę więcej jak się zorganizuję :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 04 lip 2010, 21:57 przez riterka, łącznie zmieniany 1 raz.

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

07 mar 2010, 21:37

Nareszcie, riterko! Mała prześliczna. Gratuluję. Pozdrów ją od cioci****** :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

07 mar 2010, 23:23

:ico_buziaczki_big: dla ślicznej Lenki - jakie ma włoski a moja osiem miechów i łysa :-D Riterko jak juz znajdziesz czas to wpadnij i opisz nam jak malutka sobie radzi na świecie i jak poród :-)

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

08 mar 2010, 21:38

Hej!
riterko, ja też czekam na wspomnienie...Malutka spokojna?
edulitko, malutka mojej kuzynki dzisiaj już wróciła do domu. Waży 2300 g, aż strach co będzie dalej :ico_oczko: Mały wielkolud się z niej robi.
Znikam poprawiać testy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

08 mar 2010, 22:07

Hej
mała cudna, śpi i je, dosłownie, jak zaczyna z cycem to kończy po 3 godzinach zapijając mlekiem z butli, zasypia i po chwili chce cyca i tak dzisiaj prawie cały dzień w łóżku z małą, ale za to jest cudna i jak się usmiecha przez sen to mnie rozbraja.
Jaś no to trochę gorzej, bo nie dociera do niego, że mała śpi i strasznie chce być w centrum, ale bardzo mi pomaga, podje różne rzeczy, całuje małą i mówi, że Jena jest cudowna :-D
poród bajka bóle wieczorkiem koło 23 takie przyzwoite co 9 minut z krzyża, o 1.30 byłam na boksie ale miałam się tam wyspać do rana :ico_oczko: trochę mocniej mnie zaczęło boleć poszłam pod 2 prysznice jak mnie tam złapało, to zrobiło się mniej fajnie, powiedziałam położnej, że już a ona, że chyba żartuję i chciała mnie do ktg podłączyć ale już się nie dałam bo skurcze co 3 minuty, ona mnie bada a tam rozwarcie na 6-7 palców to ja dzwonię po Krzyska, uryczana oczywiście, położna mówi, że spokojnie dojedzie 20 km mamy do szpitala, odkładając telefon czuję, że mam parte i się drę, że rodzę a ta do mnie czekaj, szybko przerabiają łózko i po 10 minutach Lenka jest, położyli mi ją na brzuchu i to było cudne, przyjechał Krzyś i poszedł do małej a mnie musieli pozszywać.

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

09 mar 2010, 19:25

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla riterki.
Dziś widziałam też córeczkę mojej kuzynki, mieszkamy od siebie 170 km, na szczęście skype i kamerka rekompensuje taką odległość. Cudne są te dziewczynki.
riterko, a ile waży Lenka??

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

09 mar 2010, 21:41

Riterko pozazdroscic takiego porodu :) A to tym usmiechu przez sen, tez to pamitam i nawet mamy zfilmowane i czasem Wiki sobie ogladai krzyczy "mama patrz mala Wiki"
W kazdym razie Lenka jest sliczniutka, niech sie zdrowo chowa

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

09 mar 2010, 21:51

chloe, - super że malutka juz w domci :ico_brawa_01: nadrobi wszystko jak moja Idka
riterka, - poród bajka aż się wzruszyłam czytając bo przypomniałam sobie swoje przezycia :-) Jas opiekunczy starszy brat napewno ci pomoże przy słodzince a to normalne że chce zainteresowania bo wszyscy nawet odwiedzajacy skupiaja sie na Lence :-) Super że wszystko dobrze i świetnie się chowa :-)
asiapanda, - a ty kochana zajrzyj czesciej a nie tylko przy okazji tak wielkich wydarzen :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

10 mar 2010, 16:27

Halo

staram sie zagladac, ale teraz serio mam duzo pracy, czasem brakuje mi dnia, ale ciesze sie bo cos sie dzieje, a ja lubie po calym dniu usiasc i wiedziec ze nie zmarnowalam czasu, za wyjatkiem niedziel, czyli dnia pizamowego ;)

Czekam z ustesknieniem na wiosne bo zimno, chociaz dzis blekitne niebo i slonko, ale jakos +6 stopni w polowie (prawie) marca mnie nie zadowala.

Gdybyscie chcialy to piszcie do mnie na e-mail tam szybciej idzie sie ze mna dogadac ;) jpanda@poczta.fm

duzo usciskow

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość